De Anglo-Amerikaanse financiële maffia – de City of London en hun vijfde colonne in de Verenigde Staten, Wall Street – is van plan om de ene paniekmodus te vervangen door een andere. Dat zei advocaat Reiner Füllmich woensdag in gesprek met Maria Zeee.
“Corona werkt niet echt meer,” benadrukte hij. “De meeste mensen beginnen vragen te stellen. En dus wordt de volgende angsttactiek ingezet, en dat is oorlog.”
Hij voegde toe dat er waarschijnlijk meer bij komt kijken. “Als gevolg van een mogelijke oorlog of de angst voor een mogelijke oorlog in Oekraïne, Polen en Duitsland – dat is het slagveld – zijn logistieke ketens ontregeld,” legde Füllmich uit.
Dr. Fuellmich: Coronavirus Doesn’t Work Anymore—The Next Scare Tactic is War
“It is their intention to replace one panic mode with another… They just want to create chaos because only through chaos can they keep us from understanding what’s really going on.” pic.twitter.com/PykRap7e5i
— The Vigilant Fox 🦊 (@VigilantFox) February 25, 2022
(Video verwijderd? Klik hier...)
Chaos
Experts hebben tegen ons gezegd dat veel landbouwproducten die uit Oekraïne en Polen komen, waaronder kunstmest, niet worden geleverd. Dat zal volgens deze experts in de herfst leiden tot voedseltekorten en stijgende voedselprijzen.
“Dat is wat ze willen,” zei de advocaat. “Ze willen chaos creëren, want alleen op die manier kunnen ze ervoor zorgen dat mensen geen idee hebben wat er werkelijk speelt.”
Psychopaten
Het gaat hier niet over Amerikanen tegen Russen, niet over groen tegen wit, rood tegen blauw, gevaccineerd tegen ongevaccineerd. We hebben te maken met een klein groepje psychopaten dat hier achter zit. En als mensen dat eenmaal doorhebben, zullen er geen oorlogen meer zijn, benadrukte Füllmich, die op dat moment nog dacht dat er geen oorlog zou uitbreken in Oekraïne.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






De CIA-Hollywood-operatie in Syrië is mislukt. Krijgt Assad nu de Slobodan Milosevic-behandeling?
Digitale assistent Alexa de mond gesnoerd. Dit opvallende antwoord gaf ze op vragen over chemtrails
Hoofd Bin Laden-team bij de CIA vertelt de wereld dat Al Qaida nooit heeft bestaan
Baudet: ‘Dit wordt een Build Back Better-kabinet’
Alien Contact: de boodschap (video)
Kijk: Eerste Kamerlid de mond gesnoerd na ‘beledigen’ Rutte – ‘Men is doodsbang voor de waarheid’
Professor: 500.000 Amerikanen hebben coronavirus. ‘Geloof de cijfers niet’
‘Dit PVV-kabinet faciliteert massa-immigratie, wat een farce’
Britse X-files openbaar: UFO’s boven parlementsgebouw en Stonehenge