De Russische president Vladimir Poetin wordt veel dingen verweten, maar het recentste verhaal is misschien wel één van de vreemdste: een onafhankelijke deskundige van zender CNN stelt dat de vermiste vlucht MH370 van Malaysia Airlines op bevel van de president werd gekaapt.
De Britse krant Daily Mail komt met het verhaal dat een onafhankelijke deskundige genaamd Jeff Wise denkt dat het vliegtuig – dat al bijna een jaar wordt vermist – op bevel van Poetin werd gekaapt en in Kazachstan is geland, op de door Rusland beheerde ruimtevaartbasis Bajkonoer.
Wise zei: “De Russen zijn in staat tot zulke waanzinnig complexe speciale operaties en hebben dat in het verleden al bewezen.” Waarom Poetin op dit idee zou zijn gekomen weet Wise niet. “Mogelijk was dat om de Verenigde Staten, die enkele dagen ervoor de eerste sancties tegen Moskou hadden opgelegd, en de rest van de wereld te laten zien dat hij het Westen pijn kan doen,” zei hij.
In de documentaire ‘Air Crash Investigation’ van National Geographic wordt juist gezegd dat het toestel bewust richting Antarctica werd gevlogen. Na onderzoek bleek dat het vliegtuig drie bochten maakte na het laatste radiocontact.
Eerst een bocht naar links, vervolgens nog twee snel op elkaar volgende bochten richting het westen en uiteindelijk het zuiden. MH370 vloog dus richting Antarctica, aldus vliegtuigcrashexpert Malcolm Brenner in het programma.
Verder lezen: How Crazy Am I to Think I Know Where MH370 Is?
[Knack]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Prikkende arts aansprakelijk voor schadelijkheid vaccin? Trap niet in deze hype rond een arrest van het Europese Hof
80 procent van al het licht in het heelal is zoek
Wisseltruc: de Pfizer-prik die in miljarden armen is gezet is niet het ‘vaccin’ dat is getest
Trump eist dat makers covidvaccins data die ze achterhouden openbaar maken: ‘Ik wil NU antwoord’
Schok: Topwetenschapper zegt definitief bewijs te hebben dat God bestaat
De pandemie is voorbij: Waarom het tijd is om weer aan het werk te gaan
‘Topeconoom’ pleit voor digitale euro vanwege klimaat en wordt overstelpt met kritiek: ‘Levensgevaarlijk dit’
Kaag oogst kritiek met verklaring: ‘Ze plast dedain, ze zweet dedain en ze huilt dedain’
Beslag gelegd op ‘explosieve’ papieren van privédetective die MH17-crash onderzoekt