Paranormaal

VIDEO: Thaise actrice tijdens interview bezeten door geest

Help anderen door deze informatie met kennissen op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

De Thaise actrice Thippawan Pui Chaphupuang heeft vele duizenden kijkers met verstomming geslagen toen ze zich tijdens een interview heel raar gedroeg. De vrouw beweerde tijdens een live-uitzending op de zender ThaiCh8 bezeten te zijn door een geest, een kannibaal die ze ‘Pop’ noemt.

Het lijkt alsof Thippawan plotseling wordt overmand door de demon. Op het moment dat de interviewer haar aanspreekt, antwoordt ze met een bizarre stem.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

De presentator probeert te communiceren met de geest en vraagt waarom hij in het lichaam van Thippawan zit. Als de presentator een boeddhistisch amulet tevoorschijn haalt, gaat de actrice helemaal door het lint en slaat ze brabbeltaal uit.

De vrouw claimt tijdens een recente vakantie bezeten te zijn geraakt door de ‘pop’. Volgens een Thaise legende neemt deze geest bezit van jonge vrouwen om zich tegoed te doen aan hun ingewanden.

Het filmpje van de bezeten actrice verspreidt zich als een lopend vuurtje over het internet.

[GVA]

Interessant

Vind je dit waardevol?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

38 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
reality check
reality check
9 jaren geleden

Las net een artikel in de Wash. Post over/van een psychiater Gallagher, die al sinds de 80er jaren samenwerkt met kath. piester exorcisten om demonen uit te drijven. Hij bekijkt medisch over er niet sprake is van een mentale aandoening.
Vlgs hem is het aantal bezetingen enorm toegenomen en heeft de kerk nu vele uitdrijvers.
Hoe zou dat komen? (geen flauwekul theorieen svp)

zevenenergie
zevenenergie
9 jaren geleden
Chris
Chris
9 jaren geleden

Aanstelleritus…

Ph
Ph
9 jaren geleden

Het is een actrice, dus ze kan goed acteren!!

Hoop maakt z'n eigen magie
Hoop maakt z'n eigen magie
9 jaren geleden

Dit bestaat echt. Je kunt ook jezelf spiritueel geregeld schoonmaken. 1x per maand ofzo. En de geest wegsturen, met flinke kracht. Als je jezelf anders voelt, dan gewoonlijk, erg moe of chagerijnig terwijl je niet zo bent normaliter, dan is het nodig dit te doen. Dit is een serieuze bezigheid.

ikzelfzelf
ikzelfzelf
9 jaren geleden

Hahahaha en tjonge jonge jonge, dat is toch duidelijk nep.
Alsof dit de enige 3 mensen in de studio zijn. Als het echt was zou er dan geen hulp toestromen? En zouden ze dan de camera niet uitzetten?
Als iemand bezeten is dan kan je dat gelijk zien aan de ogen van het betreffende persoon [dat geeft een hele enge uitdrukking in iemands ogen].
En toevallig was de presentator een ervaren uitdrijver?
Dit is duidelijk voor de kijkcijfers!

Karel
Karel
9 jaren geleden

Knettergek , leip en rijp voor een inrichting .
Gewoon behoorlijk mentaal gestoord kan er niks anders van maken .

Armonicus
Armonicus
9 jaren geleden

Ik denk dat John de Mol hier wel een ‘format-je’ in ziet zitten.
Vanavond, So you think you are possessed? met Umberto Tan!

Ikke
Ikke
9 jaren geleden

Ze heeft enkele keren vreemde pupillen.
Zie ook bij 55sec

Pietje Bell
Pietje Bell
9 jaren geleden

Och een Thaise en wij zijn Farang en Thaise vrouwen lossen alles op met een glimlach. Het is ook het land van de eeuwige glimlach. Ik werk met ze en ik weet dat alles fake is dus ik kijk nergens van op.

ik
ik
9 jaren geleden

Juist in deze tijden zijn de barriëres tussen de dimensie’s dunner geworden. In andere dimensie’s huist ook van allerhande net als hier in onze dimensie.
Net als bij mediums kunnen zij bezit nemen van iemands lichaam / voertuig ,bij de foute entiteiten gaat het om onuitgenodigd bezit nemen van iemands geest en lichaam.
Maar nu even over CERN je weet wel die met dat logo met drie zessen 666 ,wie weet wat hun gebroddel heeft veroorzaakt ,misschien zijn de poorten naar lagere dimensie’s wel wagenwijd open gezet ,ze willen immers dat we laag in onze trilling blijven zodat we niet kunnen ascenderen zodat zij nog langer heer en meester kunnen spelen?
Niet ondenkbaar dus dat dat een rol speelt in deze gektes die steeds vaker voor komen..de demonen komen dan in grote getale binnen.het duister (cabal) zal àlles doen om de aarde in gevangenschap te houden. al moeten ze de poorten van de hel open gooien..

Gezinusk
Gezinusk
9 jaren geleden

Lijkt me verstandig dat deze mevrouw eerst maar eens bij haar huisarts langs gaat om over haar mentale gesteldheid te praten. Bij herhaling kan ze altijd doorgestuurd worden naar een psychiater voor een gesprek en of mogelijke vervolgonderzoeken ter observatie.
De kerk krijgt jaarlijks duizenden verzoeken binnen van personen die beweren door een demon bezeten te zijn maar komen niet eerder kijken voordat alle psychologische onderzoeken zijn afgerond waarbij geen uitsluitsel kon worden gegeven, naast dat er andere factoren meespelen alvorens een exorcist word gestuurd.

Als het raak is zal de exorcist een periode van vasten moeten ondergaan om het rituale romanum uit te voeren. In de regel zijn bezetenen van een demon al langere tijd slachtoffer. Gedragsverandering is in beginsel typerend. In een later stadium zal bij vrienden en familie opvallen dat er bij het slachtoffer thuis voorwerpen door de lucht vliegen, meubilair dat uit zich zelf verschuift of dat de omgevingstemperatuur in ruimtes van de woning snel daalt.
Veelal voelen ze een bedrukkend gevoel als men een stap bij een bezetene in huis zet. Een gevoel dat zwaar drukt op de emoties waarbij je sterk het idee krijgt dat je niet welkom bent, gewoon op moet sodemieteren. In het ergste geval ervaart men de geur van rottend vlees.. Exorcisten die uiteindelijk op pad werden gestuurd werden in de meeste gevallen met de laatste twee voorbeelden geconfronteerd om te beseffen dat het mis is.

Veel van de processen die exorcisten uitvoeren word door Malachi Martin in zijn werken beschreven. Er staan ook een hoop interviews met hem op YouTube. Zelf heb ik ruim twintig jaar aan OBEE gedaan. Een onderwerp die de kerk liever in de doofpot stopte en dat valt voor hun kant enigszins te verklaren. Ik ben me er in ieder geval bewust van geraakt dat goed en kwaad bestaat, hier en in andere dimensies, en dat afstanden daarbij niet toe doen. In deze wereld kan het zo ver weg zijn, of zo dichtbij.

ik
ik
9 jaren geleden

Juist in deze tijden zijn de barriëres tussen de dimensie’s dunner geworden. In andere dimensie’s huist ook van allerhande net als hier in onze dimensie.Net als bij mediums kunnen zij bezit nemen van iemands lichaam / voertuig ,bij de foute entiteiten gaat het om onuitgenodigd bezit nemen van iemands geest en lichaam.
Maar nu even over CERN je weet wel die met dat logo met drie zessen 666 ,wie weet wat hun gebroddel heeft veroorzaakt ,misschien zijn de poorten naar lagere dimensie’s wel wagenwijd open gezet ,ze willen immers dat we laag in onze trilling blijven zodat we niet kunnen ascenderen zodat zij nog langer heer en meester kunnen spelen? Niet ondenkbaar dus dat dat een rol speelt in deze gektes die steeds vaker voor komen..de demonen komen dan in grote getale binnen.het duister (cabal) zal àlles doen om de aarde in gevangenschap te houden. al moeten ze de poorten van de hel open gooien..

eNdEmiOn
eNdEmiOn
9 jaren geleden

Moet je dat filmpje eens zonder geluid bekijken dan druipt de fake er echt vanaf.

Padja
Padja
9 jaren geleden

Gods wil is nu eenmaal ondoorgrondelijk he.
Dus waarom ie mensen bezeten laat worden door demonen zullen wij nooit kunnen snappen.

Hij doet voornamelijk dingen die onbegrijpelijk zijn voor gewone mensen.
Misschien moet ie ook nog een beetje wakker worden.

Emile
Emile
9 jaren geleden

De kerkgangers betalen contributie voor onder andere bescherming tegen kwaad, kwaad of de hel is gecreeerd door dezelfde kerk cq “bedrijf” , op die manier blijven mensen lid.
En zie wat de kerk met de vrijwillige en niet vrijwillige contributie heeft gedaan, neem als voorbeeld het Vaticaan qua gebouw etc..
Aangezien de kerken leeglopen en dus de contributie een beetje tegen valt creeer je een vijand zoals een andere religie (islam bijv..) en exorcism bijvoorbeeld, maar goed, is misschien allemaal speculatie.
Wat een feit is is dat de opkomst op een zondags dienst in de kerk in vijftig jaar met 60% is gedaald, en hoe je het went of keert, dat scheelt een hoop inkomsten, gelovigen die geen kerkdienst bijwonen betalen doorgaans geen maandelijkse contributie maar kunnen best geloven.
Nou heb ik geen cijfers voor bezeten mensen die atheistisch of gelovig zijn maar als het meer bij atheisten voorkomt dan bij gelovigen dan is het zeker merkwaardig en dient te worden onderzocht, maar ik denk dat het eerder anders om is 😉
Ik heb trouwens honderden amerikaanse series van Haunted house, paranormal witness, evil inside me etc.. etc.. gezien en uiteraard is het amusement maar af en toe zag je zaken van Loraine Warren en haar man voorbij komen met bijvoorbeeld I Am Six en die vrouw komt toch wel geloofwaardig over en is door menig instantie om hulp gevraagd en das opmerkelijk lijkt me.
Maar goed, is het allemaal amusement wat we zien of soms ook niet, en das moeilijk he 😉
Maakt niet uit hoe oud je bent of hoe wijs je denkt te zijn, iedereen kan bedonderd worden, en dan ook iedereen.
Alleen door het zelf te ondervinden kan je een onderwerp als exorcism serieus nemen, of op z’n minst bij een exorcism aanwezig te zijn maar dat is een onlogische keuze omdat de verdreven demon wellicht bezit van jou kan nemen, ik kan dat niet staven uiteraard but don’t tempt the devil shall I say 😉

Wim
Wim
9 jaren geleden

En allemaal om snel geld te verdienen met het verkopen van hun ziel aan de Duivel.

danny
danny
9 jaren geleden

Onzin…

Back to top button
38
0
We lezen graag je reactie!x