Onder Archuleta Mesa op de grens tussen Colorado en New Mexico ligt volgens veel waarheidszoekers een ondergrondse basis verscholen waar buitenaardse wezens zijn te vinden.
Volgens verschillende theorieën werken het Amerikaanse leger en de aliens er samen. In ruil voor buitenaardse technologie zouden de aliens een beperkt aantal mensen mogen ontvoeren.
In 1979 zouden bouwlieden tijdens werkzaamheden op zogeheten Greys zijn gestuit, waarna het tot een bloedige confrontatie kwam.
Signalen
Het begon allemaal toen politieagent Gabe Valdez in de jaren zeventig melding maakte van gevallen van veeverminking.
Hij claimde zelfs een foetus te hebben gevonden in een dode koe en speculeerde dat koeien werden gebruikt om aliens ter wereld te brengen.
Paul Bennewitz deed in de jaren zeventig onderzoek naar geheime overheidsprojecten rond Kirtland Air Force Base in New Mexico.
Hij pikte nabij de basis signalen op en theoretiseerde dat ze afkomstig waren van een geheime ondergrondse basis.
Experimenten
Daarna meldde Philip Schneider zich. Hij claimde het bloedbad in 1979 te hebben overleefd en zei dat hij één van de bouwlieden was die aan de basis, Dulce geheten, hadden gewerkt.
Schneider beweerde dat hij tijdens het boren van de tunnels oog in oog kwam te staan met een twee meter lange Grey en ternauwernood wist te ontsnappen.
Nog een andere getuige, ene Thomas Castello, zei als beveiliger op de basis te hebben gewerkt. Hij zei dat mensen die in de buurt vermist waren geraakt, op de basis werden onderworpen aan experimenten.
Informatie
Eind jaren tachtig claimde de Amerikaanse ufoloog John Lear informatie te hebben gekregen waaruit volgens hem bleek dat de basis bestaat.
De CIA heeft het bestaan van Area 51 inmiddels erkend. Daarnaast is gebleken dat de Amerikaanse overheid in het geheim onderzoek doet naar UFO’s. Zal binnenkort ook worden onthuld dat Dulce echt bestaat?
[Express]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Deze Fransman leert bijen honing maken van cannabis: “Het is goed voor de gezondheid”
Boeren hebben iets te vieren: Venezuela stelt algeheel verbod in op genetisch gemodificeerde zaden
Joden verantwoordelijk voor onrust in Midden-Oosten. Prins Charles roept in deze brief op Joodse lobby aan te pakken
Doorzie het smerige Big Food + Big Pharma spel dat je dik en ziek maakt
‘Bizar en ongelofelijk’: feiten en cijfers over de NAVO-top die in Den Haag wordt gehouden
Buitenaardsen en het mysterie van Sinaloa
‘Deze orkanen worden BEHEERST, we hebben het bewijs’
Oorlogshitsende Amerikanen vuren 100+ raketten af op Syrische burger- en legerdoelen. Dit is waarom bijna geen enkele raket zijn doel bereikte
Derksen gaat los: ‘Mensen zijn helemaal gek gemaakt door Jetten en Klaver’