De voormalige campagnemanager van presidentskandidaat Hillary Clinton, John Podesta, heeft na het nieuws over het geheime UFO-programma van het Pentagon gezegd dat ‘de sluier over UFO’s moet worden opgelicht’.
Podesta, die stafchef onder president Bill Clinton en adviseur van president Obama was, riep op Twitter op tot openheid over aliens en UFO’s.
De New York Times onthulde dat de Amerikaanse overheid tussen 2007 en 2012 jaarlijks vele miljoenen in een geheim onderzoek naar onbekende vliegende objecten stak.
Licht de sluier op
Het programma werd geleid door inlichtingenfunctionaris Luis Elizondo, die nu samen met voormalig zanger van de band Blink-192 Tom DeLonge probeert zoveel mogelijk informatie naar buiten te brengen.
Podesta linkte naar het bewuste nieuwsartikel en schreef erbij: “Licht de sluier op. Bedankt.”
Lift the veil. Thanks @SenatorReid. #TheTruthIsOutThere #ToTheStars https://t.co/duyocSHJXJ
— John Podesta (@johnpodesta) December 16, 2017
Hij voegde net als de Amerikaanse senator Harry Reid toe: “The truth is out there.”
Druk
Reid, een Democraat uit Nevada, regelde de financiering van het UFO-programma. Ook hij voerde op social media de druk op.
DeLonge stuurde Podesta e-mails over het project, zo bleek uit onthullingen van WikiLeaks. Clinton zei tijdens haar campagne dat ze van plan was de waarheid over aliens en Area 51 boven water te krijgen als ze president zou worden.
Niet gelukt
Onder beide presidenten deed Podesta volop pogingen om te achterhalen wat de VS weet over UFO’s. Die liepen op niets uit.
“Mijn grootste mislukking van 2014. Wederom niet gelukt om de UFO-onderzoeken te openbaren,” tweette hij op zijn laatste werkdag als adviseur van Obama.
Foto: Jasonanaggie Wikimedia Commons
[Express]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Kijk: Kuzu confronteert VVD met cijfers over vaccins, coronacoalitie schreeuwt door hem heen
‘Hij haat mensen’: Kennis hebben over dit boek van Harari is absoluut cruciaal om deze wereld te begrijpen
De Jonge hoeft NIET onder ede te worden gehoord over rol tijdens coronacrisis, lees hier het vonnis
Rutte zegt dat de NAVO een ‘dodelijker bondgenootschap’ moet worden: ‘Wat is er toch in deze man gevaren?!’
Oud-vicepresident Hoge Raad vindt dat Viruswaarheid ‘misdadig bezig’ is: ‘Ronduit schokkend’
Politiechef Capitool doet zeer onthullende uitspraken over bestorming in niet eerder uitgezonden interview
VIDEO: UFO verschijnt tijdens massale protesten in Hong Kong
Trump kondigt plan aan om Deep State te ontmantelen: ‘Er slapen een heleboel mensen slecht’
Nieuwe rechtszaak tegen Diddy: ‘Toen ik 10 was werd ik tijdens een auditie gedrogeerd en verkracht’