Left Laser vroeg lijsttrekker van GroenLinks-PvdA Frans Timmermans wie zijn grote politieke voorbeeld Max van der Stoel is.
Van der Stoel was niet alleen parlementariër, maar stond ook aan het hoofd van een clandestiene organisatie waarvan de Kamer geen weet had. Een staat binnen een staat zonder enige democratische controle, berichtte KRO Reporter.
Hoe kijkt Frans Timmermans naar de duistere kant van zijn politieke voorbeeld? pic.twitter.com/cBXZgcOBFW
— Left Laser (@LeftLaser) October 16, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Mensen liquideren
Timmermans zei over hem: “Dat is iemand die als 16-jarige de Duitse parachutisten binnen zag vallen in Nederland, daar een diep gevoel van onrecht en onrechtvaardigheid aan overhield en zijn hele leven in dienst heeft gesteld van rechtvaardigheid, vrede en veiligheid.”
Op de vraag wat hij vindt van zijn rol bij Operatie & Inlichtingen antwoordde Timmermans: “Daar weet ik niks van.”
Een ex-geheim agent zei in gesprek met KRO Reporter over de organisatie van Van der Stoel: “Je zorgt ervoor dat je inlichtingen verschaft, maar je bent ook bereid om als het nodig is mensen te liquideren.”
Executielijsten
Left Laser confronteerde Timmermans met het feit dat hij executielijsten had klaarliggen voor communisten. “Daar weet ik niks van. Gladio bedoel je? Daar weet ik verder niks van.”
Veel oud-agenten praten liever niet over de zwarte lijsten. Daarop stonden geen Russische, maar Nederlandse namen.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Wat zijn ze van plan? ‘Recordaantal’ van 52 staatshoofden en regeringsleiders op bezoek bij Schwab
Rob de Wijk 10 jaar geleden tegen Jan Roos over Oekraïne: ‘Natuurlijk worden we niet een oorlog ingerommeld’
Ministerie van Fleur Agema houdt weekrapportages bijwerkingencentrum Lareb achter
Autoriteiten weten al ruim 40 jaar dat bewerkt vlees kanker veroorzaakt, maar houden vleesindustrie hand boven hoofd
PVV-uitsluiter Henri Bontenbal: helemaal niet goed om nu al partijen uit te sluiten
Er komt niet meer, maar minder democratie. Hoe jouw rechten en vrijheden steeds verder worden ingeperkt
Waarom wifi een grote bedreiging is voor de menselijke gezondheid
Massale leegloop: meer dan 10.000 soldaten deserteren uit leger Oekraïne
Boston Marathon: explosievenhonden al voor de bomaanslagen ingezet