CoronaBuitenland

Dit zei de bisschop die gisteren werd neergestoken in Australische kerk over covidvaccins en lockdowns

Help mee door deze info met je vrienden op je social media te delen!

In een kerk in een voorstad van Sydney heeft een man maandag een bisschop tijdens zijn preek neergestoken. Verschillende kerkgangers raakten gewond terwijl ze de dader overmeesterden.

Doordat de plechtigheid te volgen was via een livestream zijn er beelden van het incident. Daarop is te zien hoe bisschop Mar Mari Emmanuel door een in het zwart geklede jongeman wordt belaagd. Wanneer de bisschop op de grond valt, snellen aanwezigen toe om te helpen. De camera draait vervolgens weg.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

Na de steekpartij verzamelden zich honderden boze mensen bij de kerk.

(Video verwijderd? Klik hier...)

Doelbewuste kwaadaardige acties

Mar Mari Emmanuel heeft zich de afgelopen jaren bijzonder kritisch uitgelaten over de coronamaatregelen en -vaccins.

In augustus 2021 hield hij een donderpreek waarin hij de ‘doelbewuste kwaadaardige acties’ van de geheime genootschappen achter de ‘coronapandemie’ veroordeelde.

“Stop met het tot slaaf maken van mensen,” sprak de bisschop. “Het moet afgelopen zijn met de leugens. Het moet afgelopen zijn met de lockdowns. Dit is slavernij. Het moet afgelopen zijn met ‘corona’. Het kan eenvoudig worden behandeld met bewezen effectieve medicijnen, niet met ongeteste experimentele zogenaamde vaccins die met kwade bedoelingen zijn gemaakt.”

Zijn jullie allemaal lafaards?

“Laat Bill Gates zich er zelf mee prikken. Laat de Rockefellers zich er zelf mee prikken. Laat de Rothschilds zich er zelf mee prikken. Laat Klaus Schwab zich er zelf mee prikken. Laat George Soros zich er zelf mee prikken,” riep de bisschop.

“Dwing mensen niet om zich te laten vaccineren vanwege ‘veiligheidsmaatregelen’,” zei hij. “Is er iemand onder jullie die mans genoeg is om op te staan en de waarheid te spreken, ook als dat betekent dat je eruit wordt getrapt? Zijn jullie allemaal lafaards? Heeft geld jullie verblind?”

Gewoon een soort griep

In juli 2021 hield bisschop Mari Emmanuel een preek waarin hij zei dat het coronavirus ‘gewoon een soort griep is, niets meer en niets minder’. Hij haalde daarmee het nieuws. Ook zei hij dat er meer mensen sterven door het vaccin dan door corona.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.9 219 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je dit artikel waardevol?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

68 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Andre
Andre
1 jaar geleden

Sydney heeft nu dus ook zn eigen Volkert vd Graaf.

Arie N
Arie N
1 jaar geleden

De waarheid is hard en die mag niet verteld worden.

jessie nameles
jessie nameles
1 jaar geleden

de waarheid in 2 minuutjes.

Nowhere to be found.
Nowhere to be found.
1 jaar geleden

Het verkondigen van de waarheid is een levensgevaarlijke aangelegenheid geworden, terwijl het verkondigen van leugens als heel normaal wordt beschouwd.

Het is dan ook een wereld op zijn kop en blijkbaar zijn er genoeg idioten die in deze leugens geloven en zich er voor inzetten om goede mensen het leven zuur te maken of zelfs onmogelijk te maken.

Waar houdt dit op?

J.Smeets
J.Smeets
1 jaar geleden

Zal wel geen toeval zijn dat zo’n uitgesproken bisschop neergestoken wordt.

Naanpje
Naanpje
1 jaar geleden

Zo dan, die bisschop was echt wakker!!
Misschien is de orthodoxe kerk de laatste met een ruggegraat.
Ik zie de laatste tijd wel meer interessante preken komen uit die hoek.

Lidy
Lidy
1 jaar geleden

De dader was vooral getergd door een andere uitspraak van deze bisschop over Jezus en Mohammed . Hij zei dit onmiddellijk na zijn daad toen hem naar een motief werd gevraagd.

Schapenkop
Schapenkop
1 jaar geleden

Wat een held.
In Amerika is ook zo’n bisschop of iets van dien aard die hetzelfde vanaf de kansel de kerkgangers inlichtte en de Internetters / YouTubers.
Gelukkig zijn er heldere geesten die mensen durven te waarschuwen.

Zou die steker gestuurd zijn door de kerk / politie / regering ??? om die bisschop neer te steken voor veel geld.
Net als die moordenaars in Moskou.

Het ware woord mag niet gehoord worden.

Alleen zat er geen voorzitter in de kerk om zijn microfoon dicht te draaien – net als dat voorzitters in het Europese parlement en in de 2e kamer doen.

Nomen nescio
Nomen nescio
1 jaar geleden

Je kunt je natuurlijk niet zo maar verzetten tegen de grove geldverdieners van die covid-vaccins.
Maar deze bisschop is een held, ondanks gevaar voor eigen leven!

Hugo
Hugo
1 jaar geleden

De criminelen worden steeds jonger en steeds gekker, waarde en normen horen meer bij de opvoeding, respect weet de jeugd niet meer wat het is. Er is nog een kans om deze nietsnutten op het juiste spoor te brengen. Heropvoeding en een paar jaar afknijpen net zolang tot dat ze waarde en normen begrijpen en in de praktijk gebruiken. Ik ben die eikels spuugzat.

Rose
Rose
1 jaar geleden

Hopelijk overleefd deze bisschop klokkenluider, pak die zwarte man op, sleutels weg, water en brood, hij iscdoorcdecelite betaald.

Roze panter
Roze panter
1 jaar geleden

Wat een wereld bah bah!

Mokumer
Mokumer
1 jaar geleden

God zegene deze man!!!!

Margie
Margie
1 jaar geleden

Deze bisschop vertelt de waarheid. En dan krijgt hij dit?????? Ik hoop dat deze echte MAN weer helemaal beter wordt. Hij is een HELD !!!!!!!!!!!

Mokumer
Mokumer
1 jaar geleden

Yes, money has blinded us!

Aalt
Aalt
1 jaar geleden

De waarheid mag niet meer gezegd worden, dan maar neersteken!!!! Of is deze gast gewoon op hem afgestuurd???

Herman R
Herman R
1 jaar geleden

Eindelijk wordt de waarheid over corona in n kerk👏 verteld. Maar laat Koopmans😠 dit niet horen.

jacob
jacob
1 jaar geleden

De Waarheid staat onder zware druk tegenwoordig

Sophie
Sophie
1 jaar geleden

Wel uniek, zon bisschop in de katholieke kerk.
en natuurlijk moet die man z
n mond gesnoerd worden door gestoorde idioten.
Daar lopen er veel te veel van op de wereld.

Man on the moon
Man on the moon
1 jaar geleden

Ik zie niks van het incident….?

Henk
Henk
1 jaar geleden

Normaal heb ik niet zo’n hoge pet op van mensen in een Sinterklaas pak, maar deze mag blijven.

Realistische
Realistische
1 jaar geleden

Hij zegt dit uit naam van de Here God , k hoop dat deze zich gauw ook zichtbaar maakt aan deze satanische daders die onze wereld kapot willen maken volledig !
En het duister vernietigd !🙏🙏🙏🤍

Gea Breuker
Gea Breuker
1 jaar geleden

In zijn geval: blessed be the peacemakers, for they shall be called sons of God.
Het zou zo maar kunnen zijn, dat nu satanist en on-mens Schwab op zijn sterfbed ligt, dat hij zijn kwade hulpjes heeft geactiveerd om, uit zijn naam, nog veel slachtoffers te maken. Uit rancune omdat hij gefaald heeft.

paul
paul
1 jaar geleden

Wat een topbisschop.

mark
mark
1 jaar geleden

assasin van de roverheid..!

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

een stoel in de hemel verdiend deze held van een Bisschop en inderdaad laat ze de WEF ,WHO en de ELITE zoals Black Rock ,State Street en Vanguard ,Bill en Melinda Gates George Soros ,Rothschilds, Rockefellers zelf hun vaccins inspuiten ze zijn toch zo veilig volgens dat duivelse gebroed

Baardstaart
Baardstaart
1 jaar geleden

Wat een donderpreek. Maar dan letterlijk een donderpreek. Tja. De waarheid mag kennelijk niet gezegd worden en deze bisschop is vermoord door onverdraagzaamheid. Dezelfde onverdraagzame globalistisch neplinks waar hij vurig tegen preekte.

Piet
Piet
1 jaar geleden

Dappere man. De waarheid mag van het schoftenvolk niet boven tafel komen. Het zijn bewuste moordenaars met die rotprikken.

Snappie nr 1
Snappie nr 1
1 jaar geleden

Toppertje die bisschop ! 👌

Ben
Ben
1 jaar geleden

Ik zeg heilig verklaren die man..aangezien de waarheid spreken tegenwoordig al een wonder is..

J.E.Moer
J.E.Moer
1 jaar geleden

Was een moslim, doe maar ff research

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

HET NAZI GEWELD KOMT DUS WEERRRR VAN LINKS ‼️ DIT VERHAAL BEVEST DIT WEER EEN KEER ‼️ EN HET IS OP BEELD VASTGELEGD NIET TEGEN TE SPREKEN DUS‼️

Ben
Ben
1 jaar geleden

Als je geloof je echt verbind met de bron kun je dat allemaal ‘zo maar’ weten. zo gaat dat.

Abu knipmes
Abu knipmes
1 jaar geleden

De dader heeft dit gedaan omdat de bisschop zijn profeet heeft beledigd volgens hem.
De laatste weken ging op verschillende sociale media al rond dat deze orthodoxebisschop, die van De Waarheid houdt, nog maar enkele weken heeft te leven door zijn uitspraken over deze zgn profeet.

M M
M M
1 jaar geleden

Waarom? Het gaat volgens het bekende scenario:
-verdeeldheid creëren(dader moslim terwijl deze priester naar Gaza is geweest en zijn steun aan Palestina geeft en oproept om de moord op kinderen te stoppen) Dan weet je dat dit gepland is.
-let goed op de commentaren van de corrupte politici, het ’tijdelijk’ gebruiken van een nieuwe wet die de politie in staat stelt je zomaar te fouilleren en je bezit (auto, huis) te onderzoeken in het kader van anti terreur. Waar hebben we dit eerder gehoord? !
Wat hebben ze hiervoor gedaan in Australië? Schietincidenten(MK ultra) om de wapens in beslag te kunnen nemen, een bevolking zonder wapens is te controleren. Zelfde scenario was in Canada(gelukt) en in de VS proberen ze het tevergeefs al jaren.

Jesus is Lord
Jesus is Lord
1 jaar geleden

De aanvaller was zeker bevangen door hetklimaat

T gendraads
T gendraads
1 jaar geleden

Een man met verstand…. De bisschop , wel te verstaan….

Snappie
Snappie
1 jaar geleden

De geestelijke waarheid top bisschop

johan
johan
1 jaar geleden

Bizar en eigenlijk heel ok hoe een bisschop in deze tijd zich verzet tegen onderdrukking door macht. Blijkbaar een goeie school genoten.

Vrijheidstrijder
Vrijheidstrijder
1 jaar geleden

Ik ben geen kenner dus dit is beetje speculatie van mij kant maar dit lijkt mij ook de orthodoxe Christelijke kerk te zijn. En aangezien Rusland momenteel als Defenders of the faith van de Orthodoxe Christendom bekend staan en dus openlijk aangevallen mogen worden. Lijkt dus door ook een connectie te zitten. In ieder geval slaat deze bishop de welbekende spijker op de kop. En daar houden ze niet zo van.

Antiislam
Antiislam
1 jaar geleden

Respect voor deze bisschop ik en vele met mij staan honderd procent achter hem

Dubito
Dubito
1 jaar geleden

Sturen ze daar ook expres een minderjarige moslimjongen erop uit om het vuile werk te doen omdat hij relatief licht-gestraft zal worden gezien zijn leeftijd? En worden hij en zijn familie rijkelijk beloond na de daad en het uitzitten van de straf, inclusief voor allen een plekje in het paradijs? Zoals bij eerwraak, ook in NL?
En welke financiers zitten er achter deze aanslag om de dwarsliggende priester voor altijd de mond te snoeren (ja, hij had ook iets gezegd over Mohammed en Jezus, dus dat is mooi meegenomen als vals motief)? Ik kan het wel raden.

Ad bos
Ad bos
1 jaar geleden

Amen . En tja ….., zooooooveel waarheid …, dat kan deze leugen/ fake /neppe, waarheid 180 graden gedraaide wereld niet verdragen .

Ciss
Ciss
1 jaar geleden

Filmpje opsturen naar Rutte en de Jonge.

Kale kip kan je niet plukken
Kale kip kan je niet plukken
1 jaar geleden

Mar Mari Emmanuel is een held

Yvonne
Yvonne
1 jaar geleden

Overduidelijk een VvdG’tje…… 😡😡😡

Dirk Teur
Dirk Teur
1 jaar geleden

Ik kijk bijna elke avond naar deze bisschop. Die man kan zo geweldig preken. Recht uit zijn hart en hij vertelt gewoon keihard de waarheid. Ik zou willen dat hier in de Nederlandse kerken zo gepreekt zou worden. Maar ik vrees dat dan veel kerkgangers de kerk verlaten want de waarheid is voor velen te hard om aan te horen.
Ik ben enorm geschrokken door deze laffe aanval.
Maar naar wat ik begrepen heb is hij neergestoken door een moslim vanwege het feit dat hij had bewezen dat Mohammed een valse profeet is en niet zozeer vanwege zijn corona-ontkenning.
Ik mag hopen dat hij snel weer kan gaan preken en dat deze aanval ook een positieve kant zal hebben: dat er meer kijkers naar zijn Youtubekanaal gaan kijken.

Miep
Miep
1 jaar geleden

Wauw!
Hulde voor deze man! 🙏🙏🙏

Peter
Peter
1 jaar geleden

Zodra je iets tegen Israël predikt dan zullen ze aanpakken en altijd weer met een slapende cel met bv een jonge naïeve jongeman die moslim is en vals geïndoctrineerd over zijn eigen geloof en domme beloftes over maagden in de hemel, ben ervan bijna overtuigd dat deze hele zaak stinkt en dat we ff moeten wachten met dat we gelijk de moslims de schuld moeten geven want deze priester was juist op goede voet met moslims en christenen samen en hij was tegen de genocide in Israël door de zionisten die het Joodse geloof misbruiken , denk dat we langzaam wel weten wie er in de deze wereld de touwtjes in handen heeft en overal dood en verderf zaait …..

Oleehop
Oleehop
1 jaar geleden

In het filmpje van het voorval zie je geen mes in de hand van de belager?

Leonid
Leonid
1 jaar geleden

Nu weten nog meer Australiërs dat deze moedige bisschop destijds de volledige waarheid heeft gesproken.
Dat heeft de idioot ermee bereikt.

Back to top button
68
0
We lezen graag je reactie!x