Neuroloog Jan Bonte bespreekt op X zo nu en dan een casus uit het boek ‘Geimpft – gestorben’ van pathologen Ute Krüger en Walter Lang.
Ook nu is er weer een aflevering uit de spannende serie ‘Doodgaan doe je voor een ander’. De aflevering van vandaag: ‘Doodgaan voor Hugo de Jonge’, aldus Bonte.
Een 29-jarige man kreeg op 22 februari 2021 het coronavaccin van AstraZeneca. Op 21 mei 2021 kreeg hij zijn tweede vaccinatie, ditmaal het vaccin van Pfizer. Er was overigens geen enkele studie waaruit bleek dat die combinatie veilig was.

Hersendood
Op 5 juli 2021 ging hij even liggen wegens hoofdpijn. Die avond had hij nog gegeten met zijn partner en kleine zoontje. Laat op de avond werd hij door zijn partner gevonden met een gegeneraliseerde epileptische aanval. Hij werd naar het ziekenhuis gebracht waar een subarachnoïdale bloeding werd vastgesteld.
De man werd overgeplaatst naar een neurochirurgisch centrum waar hij ‘hersendood’ werd verklaard. Bij obductie wordt vastgesteld dat hij overleden is door de hersenbloeding en ook worden er aanwijzingen voor een myocarditis gevonden.
100 procent dood
In de bloedvaten van de hersenen worden aanwijzingen gevonden voor een gegeneraliseerde ontsteking – vasculitis – van de hersenvaten met massale infiltratie van lymfocyten. Die afwijkingen worden ook in de bloedvaten elders in het lichaam gevonden. De productie van spermacellen blijkt volledig verstoord.
Bonte tegen De Jonge: “100 procent veilig. 100 procent effectief. Dat was het toch? Nou, je had gelijk hoor. Hij is 100 procent dood. En hij krijgt 100 procent nooit meer COVID-19.”
“En dansen met Janssen is er ook niet meer bij. Of was dat nu met AstraZeneca?”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Ze dekken zich al in: Producent van prik in Nederland beschermd tegen SCHADECLAIMS
Hartontsteking na coronavaccin: ‘In de komende 5 tot 10 jaar gaat 40% gewoon dood’
Portugese zorgmedewerker sterft 2 dagen na coronavaccin, gezondheidsinstanties ‘alert’
Vergeet de Nieuwe Wereldorde, dit is de kliek die echt over de wereld heerst
De eerste documenten over het Pfizer-vaccin zijn op last van de rechter vrijgegeven, dit staat er in
Waarschuwing: Verwijderde crypto-scam advertorials en advertenties
“Cannabis werkt angstremmend en stimuleert luchtstroom naar de longen”
Ice Cube sloopt Bill Gates, roept artsen op ‘de waarheid te vertellen’
Het volk wordt zwaar misleid over het baarmoederhalskankervaccin. De medische wetenschap wil niet dat je deze film ziet