BVNL, de partij van Kamerlid Wybren van Haga en Hans van Tellingen, maakt zich zorgen over de voorstellen die momenteel op de Europese tekentafel liggen. Zaken die een grote invloed zullen hebben op het leven van burgers in Nederland, liggen straks misschien wel volledig in handen van de Europese Unie. “De EU ontwikkelt zich als rupsje-nooit-genoeg.”
Zo moet de IPCR, een regeling om een acute crisis aan te pakken, opeens permanent worden gemaakt. Niet alleen bij een acute crisissituatie, maar een crisisorganisatie voor altijd.
‘Betrouwbare informatie’
Terwijl deze week de motie van Kamerlid Pepijn van Houwelingen (FVD) over het uitsluiten van de oprichting van een Europees leger werd aangenomen, wordt er een Europees leger uit de grond gestampt. Het is de bedoeling om daar Nederlandse militairen aan uit te lenen.
Er komt ook nog een Europese mediawet, de zogeheten ‘Media Freedom Act’, die burgers ‘betrouwbare informatie’ moet gaan verschaffen. “Dit proeft helemaal niet als vrijheid, maar riekt vooral naar totalitarisme,” aldus BVNL.
Wurggreep
De partij merkt op dat onlangs met veel bombarie een burgerconsultatie werd aangekondigd, waarin Nederlanders konden aangeven hoe zij denken over de EU. Het eindrapport was getiteld ‘Onze kijk op Europa’. Met ‘ons’ wordt bedoeld ‘de’ Nederlander. “Maar BVNL weet zeker: heel veel mensen voelen zich helemaal niet senang bij de EU-doctrine. En dan zijn er twee mogelijke conclusies: of de kritische geluiden mochten niet prominent in dat rapport, of het onderzoek is niet representatief.”
“De tentakels van de EU houden ons in een steeds verstikkender wordende wurggreep, waar we ons straks misschien niet meer aan weten te ontworstelen,” waarschuwt de partij.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Telekinese: geheimen van de menselijke aura en intenties
Medewerkers Rode Kruis stelen miljoenen aan donaties. Hiervoor was het geld bedoeld
Kamervragen over dure reclamecampagne om falende coronabeleid te promoten
In Genève is het vanaf nu verboden om 5G-masten te plaatsen. Dit is de reden
‘Aliens’ gezien op plek waar mummies zijn ontdekt. Deze documentaire zet je aan het denken
Aartsbisschop: Achter coronacrisis en wereldwijde protesten schuilen dezelfde krachten
BBB-staatssecretaris wil Defensie uitzonderen van stikstofregels waarmee boeren van hun land worden gejaagd
Boeren waarschuwen Rutte: ‘We gaan actievoeren op een manier die Nederland nog niet eerder heeft gezien’
Amerikaanse marine doet meerdere tests met kernraket boven Los Angeles ‘om vijanden af te schrikken’