Inwoners van de Duitse deelstaat Sleeswijk-Holstein die zich niet aan de corona-quarantaine houden, komen in de toekomst achter de tralies terecht, schrijft Bild. In het district Segeberg is een gevangenis ingericht voor quarantaineweigeraars.
Districtsvoorzitter Jan-Peter Schröder lichtte toe dat dit ‘een uiterste maatregel’ is voor iemand die zich niet aan de regels wil houden. Hij voegde toe dat ‘er veel aan vooraf moet gaan’ voordat een persoon in deze gevangenis terechtkomt.
Zo moeten mensen meerdere keren door de politie zijn betrapt op het onderbreken van quarantaine. Ze zullen hier vervolgens op worden aangesproken. Als dat niet helpt, heeft de rechtbank het laatste woord.
Erg ver
Mensen die naar binnen moeten, hebben sombere dagen voor de boeg: een cel van 12 vierkante meter met tegels, een houten bed, plank, tafel, stoel en mini-badkamer. Gepensioneerde politieagenten nemen de bewaking voor hun rekening. Zij moeten ervoor zorgen dat de strenge regels die er gelden, worden nageleefd: geen toegang tot de tuin en geen bezoek.
“Mocht je je in Duitsland meermalen niet aan de quarantaineplicht houden, dan ga je naar deze gezellige locatie. Ik zal geen vergelijkingen maken, maar dit gaat wel erg ver in de handhaving,” reageert ondernemer Rutger van den Noort. Opiniemaker Jan Roos voegt toe: “Als dit, net als alles, van Duitsland naar Nederland komt, richt ik per direct een verzetsgroep op.”
Ondertussen in Duitsland, jullie weten wel, ons buurland wat een paar decennia terug niet zo lief was voor de wereld, hebben ze deze faciliteit omgebouwd tot coronakamp. Hier word je heen gebracht als je je niet aan de quarantaineplicht houdt. Vergelijking met oorlog nu terecht? pic.twitter.com/45Moab2BBR
— Jorn Luka (@JornLuka) January 22, 2021
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Gigantische winst voor Big Pharma dankzij mediahysterie rond mazelenuitbraak. Hoe angst wordt ingezet als verdienmodel
Renske Leijten doet schokkend boekje open over Jeugdzorg: ‘Dit is wel heel heftig wat je nu zegt’
Pfizer-directeur verklapt: we willen corona ‘muteren’ voor nieuwe vaccins
NOS bereidt ons alvast voor op volgende pandemie: ‘De globalistische propaganda wordt steeds opzichtiger’
We worden bestuurd en ingelicht door gedrogeerde zombies. Vlaamse pater onthult medialeugens in dit interview
Rutte: dat ik in Davos de instructies van Klaus Schwab krijg, ‘is natuurlijk onzin’
Zweden maken zich grote zorgen om coronavaccin: ‘Het heeft mijn leven verwoest’
Thierry Baudet OPNIEUW aangevallen: ‘schreeuwende gek’ met verlengd voorwerp stormt op FVD-leider af
Kijk: Samira neemt op hilarische wijze Eva Jinek op de hak