Wereldwijd verliezen burgers en ondernemers het vertrouwen in onze overheden, regeringen en instituties.
Er wordt van land tot land een globalistische agenda uitgerold over al onze sectoren. Een agenda die burgers hun vrijheden ontneemt, die veel geld kost en die steeds hetzelfde stramien lijkt te hebben.
Momenteel vindt er een enorme paradigmaverschuiving plaats in de wereld.
Ja-knikkers
In onderstaande video spreekt Ronald Heister over indoctrinatie op scholen, in de media en door onze overheid.
Hij heeft historicus Robert Lemm, geloofsdeskundige Sonja Dahlmans en campagneleider Cultuur onder Vuur Hugo Bos te gast. Enkele highlights:
Het linkse onderwijs verandert kinderen in aangepaste ja-knikkers. De vrijheid om zelf te denken wordt afgenomen.
Toren van Babel
De Europese Unie is een soort laatste manifestatie van de Toren van Babel: een lichaam zonder ziel, een lijk in ontbinding. Europa is een heidense staat geworden.
De meerderheid van de Nederlanders is niet bewust. Zij zouden zich beter moeten informeren via alternatieve media.
De staat moet zich onthouden van indoctrinatie en rechts moet zich beter organiseren.
Bekijk de video hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




Zwitserse overheid erkent homeopathie als medische behandeling
“Buitenaardsen willen juist contact met ons maken”
Testen van vaccins in Afrika gaat soms behoorlijk mis, waarschuwt politicoloog
Revolutie door Schuld: hoe de financiële elite de macht heeft weten te krijgen over de samenleving
NOS Journaal uit 1989 over UFO-landing in Voronezj (video)
VVD-Kamervoorzitter oogst felle kritiek nadat hij Lidewij de Vos keihard aanpakt: ‘Ga je schamen’
Veel mensen trekken het niet meer en minister Kaag ‘zwijgt, droomt over Libanon en laat de Nederlanders stikken’
‘Profetie van KGB-agent wordt voor onze ogen vervuld’
WikiLeaks-baas Assange: “Terreurgroep IS gecreëerd door de CIA”