Buitenland

Udo Ulfkotte verbannen van Facebook: “Kritische geluiden worden de kop ingedrukt”

Help door deze informatie met anderen op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Facebook heeft de pagina van schrijver en journalist Udo Ulfkotte korte tijd geblokkeerd nadat hij een bericht had geplaatst over zijn nieuwe boek. Het sociale netwerk gaf als reden dat de inhoud van het bericht ‘in strijd was met de richtlijnen van Facebook’.

In het boek ontbloot dr. Ulfkotte cover-ups door autoriteiten en mainstream media rond misdaden gepleegd door migranten. “Ons ministerie van Justitie heeft meerdere keren openlijk gezegd over de tools te beschikken om accounts te blokkeren die politiek incorrecte berichten bevatten,” zei hij.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
Zogenaamde democratische landen

“Dat hebben ze bij mij gedaan, en ze doen het bij honderdduizenden anderen,” vervolgde Ulfkotte, die jarenlang voor de Frankfurter Allgemeine Zeitung werkte. “Dat is de realiteit in zogenaamde vrije democratische landen waar sprake is van persvrijheid en vrijheid van meningsuiting. Dat is de realiteit.”

In een eerder boek, Gekochte journalisten, stelde hij dat Duitse journalisten zich laten omkopen, liegen, heulen met de machthebbers en verdoezelen wat er onder de bevolking leeft.

Partijdigheid

Ulfkotte was zelf zo’n journalist: hij liet zich trakteren op snoepreisjes door Amerikaanse denktanks en schreef bewust positief over de Amerikaanse politiek. Hij zei ook dat veel journalisten op de loonlijst van de CIA staan.

Hij laat zien hoe vooraanstaande journalisten zich laten gebruiken om positief te berichten over onderwerpen als de euro, Europese integratie, immigratie en de islam. Veel Duitsers delen zijn kritiek op de partijdigheid van de media.

[RT]

Interessant

Vind je dit waardevol?
Deel het met iedereen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

23 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Padja
Padja
9 jaren geleden

Whoehaha,
Hij staat volgens mij nog steeds op de loonlijst en wordt nu ingezet in de anti EU campagne.

Ikke
Ikke
9 jaren geleden

En dan zijn er nog velen die niet wakker willen worden, die zijn waarschijnlijk niet meer te redden.

Ikke
Ikke
9 jaren geleden

Het Journaal is volgens haar een nieuwsfabriek, die niet altijd uitzoekt of iets klopt, maar vaak alleen kijkt of iets ‘kijkvoer’ is. “De NOS ziet zichzelf als grootste onafhankelijke nieuwsvergarer in Nederland,” zegt ze. “Het is wonderlijk dat ze zoiets zeggen: het Journaal is niet objectief en ook niet onafhankelijk.”

Mensen die achter de schermen aan de touwtjes trekken zijn volgens haar Rothschild en Rockefeller. Zij zijn in haar ogen de drijvende kracht achter de City of London, Wall Street en Israël.

https://www.ninefornews.nl/oud-medewerker-nos-journaal-doet-boekje-open-over-mediacensuur-we-krijgen-eenzijdige-of-verdraaide-informatie/

Ikke
Ikke
9 jaren geleden
Kalki
Kalki
9 jaren geleden

De zogenaamde democratische landen varen bij corruptie, niets is wat het lijkt: openbaar je dit, dan wordt je minstens per direct gecensureerd.

Ikke
Ikke
9 jaren geleden

Een beangstigende verbluffende (hoewel) realiteit ontvouwt zich in de volgende getuigenis.

Het viel mij al op dat ik nu al een 1,5 jaar, wanneer mijn wekkerradio afgaat op Radio 1,
ik continu gehersenspoeld wordt door extreem links Activisme of anti-Sovjet praatjes
uit de jaren ’50 van Jaap de Hoop Keffer.

Iedere dag!!! om 07:00 – 7:30 etc… weer die eenzijdige gasten vanuit Vluchtelingenwerk, dan weer COA,
Islamitische types, jubelverhalen over vluchtelingen (hoe meer hoe beter…. zo schijnt het),
dan weer emotie-journalistiek vanuit een ”vrijwilliger” in Griekenland, dan weer een geselecteerde
model-vluchteling etc etc….

Kortom: Nederland bestaat uit 15 miljoen juichende mensen die de toestroom van 600 miljoen
aan veelal Soeni-Moslim overpopulaties(meer dan de EU bevolking) komende 14 jaar inclusief
Arabische en Turkse geleide mega-moskees ten alle tijden willen stimuleren…

Een beetje zoals de naieve sprookes van de verwende bloemenkinderen van de bloemenkinderen
van Groen Niks (iedereen toelaten… denkcentrum uitzetten en van toenemende terreur van wegzoomen).

http://www.weerwoord.nl/weerwoord/viewtopic.php?t=15608&sid=5bd22aa7a13cc21d5a7df3ca100460a2

trackback
Eindtijdsignalen en ander nieuws, verzameld door: Arie Goedhart | Silvia's Boinnk!!!
9 jaren geleden
Bart van den Bos
Bart van den Bos
9 jaren geleden

Dat zijn nou die soort mensen die de wereld in VUUR en VLAM zetten he gevangenis in en niet te kort ook.
Dat krijgen we er nou van he . Leugens plaatsen in kranten en door sturen naar de Media moet gestraft worden en niet lichtjes ook. En dit doen anderen ook wel even denken

Johan
Johan
9 jaren geleden

Kritische geluiden worden de kop ingedrukt is van alle tijden. Egoïsme viert nu eenmaal hoogtij evenals individualisme die door de elite in stand wordt gehouden.
Alert en wakker zijn is voor een buitengewoon zeer klein aantal mensen.

René van Zalk uut the Middle of Nowhere
René van Zalk uut the Middle of Nowhere
9 jaren geleden

Facebook voor de rechter gesleept vanwege een podium bieden van aanzetten tot moord en haat (waar daadwerkelijk moorden uit voort gekomen zijn):

http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/214787

René van Zalk uut the Middle of Nowhere
René van Zalk uut the Middle of Nowhere
9 jaren geleden
Back to top button
23
0
We lezen graag je reactie!x