De Europese verkiezingen staan weer voor de deur. Naar verwachting gaat de FVD, die een groot eurosceptisch blok wil vormen in Europa, veel stemmen trekken.
Voor de nieuwe, zeer pro-Europese partij Volt, gefinancierd door de schimmige miljardair George Soros, is maar heel weinig belangstelling.
FVD wil de vorming van een Europese superstaat stoppen.
Fracties
De politieke partijen maken in het Europees Parlement deel uit van een aantal fracties.
Zo zit het CDA bijvoorbeeld in één fractie met het CDU van Angela Merkel en CSV van Jean-Claude Juncker.
De VVD deelt een fractie met D66 en de ALDE van Guy Verhofstadt, die groot voorstander zijn van een Europees leger.
Eurofiele rariteitenkabinet
“Aan dit eurofiele rariteitenkabinet willen zij nu zelfs Emmanuel Macron toevoegen,” zegt FVD-leider Thierry Baudet.
“U weet wel, die Franse president die de massale immigratie en de belangen van de multinationals met geweld aan zijn bevolking opdringt,” vervolgt hij.
En wat ze in verkiezingstijd ook mogen roepen, VVD en CDA stemden keer op keer in met het oikofobe, megalomane beleid van hun Europese fractiegenoten, aldus Baudet.
Europese superstaat
“Een stem op CDA of VVD is dus gewoon een stem voor een Europese superstaat,” benadrukt hij.
“Een stem op CDA of VVD is een stem voor Europese belastingen, voor Europese ministers, voor een Europese politie, een Europees leger en een transferunie waarin we honderden miljarden naar Zuid-Europa moeten overschrijven,” klinkt het.
FVD wil de macht terug van Brussel naar Den Haag.
Bekijk het filmpje hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.







Britse overheid stopt verleden in de doofpot. Wat mogen wij niet weten over prinses Diana, Lockerbie en dit MI5-complot?
Emeritus hoogleraar pleit voor basisinkomen
Biden waarschuwde in februari: als Rusland binnenvalt, maken wij een einde aan Nord Stream 2
Volgens het World Economic Forum zijn er ‘rationele’ redenen om je kind te chippen
D66 weigert opnieuw een motie uit te voeren: ‘Met deze reactie schoffeert u het parlement’
Niemand gaf mij instructies en er was geen samenzwering. ‘Nepgetuige’ MH17 die Omtzigt opvoerde spreekt
Jurist Jeroen Pols in Den Haag: ‘Het loopt niet lekker met die machtsgreep van Rutte en z’n handlangers’
Bestuurslid grote zorgverzekeraar ontslagen na onthullingen over bijwerkingen coronavaccins
Smartphones luiden komst van Antichrist in. Russisch religieus leider heeft waarschuwing voor de mensheid