De 6-jarige Henry Marr uit het Amerikaanse Mount Vernon barstte op weg naar huis in tranen uit. “Waarom zijn mensen zo slecht voor de aarde?” snikt hij. “Ze gooien zomaar afval op de grond en kappen bomen. Waarom denken ze niet na?”
De aanleiding voor zijn huilbui was een natuurdocumentaire die hij op school had gezien over dieren die plastic afval eten en sterven. “Ik wou dat ik een volwassene was,” zegt hij tussen de tranen door. “Dan kon ik nu gewoon mijn werk doen!”
Nadenken
“Mensen zijn zo gemeen. Ze zijn gewoon onbeschoft,” aldus de ontroostbare Henry, die het niet meer kan aanzien hoe mensen deze planeet vervuilen. “Mensen moeten nadenken over wat ze met de planeet en dieren doen.”
Moeder Allie Hall, die Henry ophaalde van school, zei dat het jongetje onlangs een passie ontwikkelde voor de natuur en duurzaamheid. Afgelopen Halloween verkleedde Henry zich als parkranger. Thuis hangt hij boodschappen op om te wijzen op overdreven watergebruik.
Wereld verbeteren
Allie zette de beelden enkele dagen geleden op Facebook. Sindsdien zijn ze al meer dan 17 miljoen keer bekeken. De kleine Henry is zeker erg gepassioneerd om de wereld te verbeteren.
Bekijk hieronder de beelden:






Yezidi-meisje onthult: “Blanke Amerikaan is topcommandant van IS”
De Kerstman is een sjamaan die magische paddenstoelen gebruikt. Psychedelische geheimen rond kerst ontrafeld
Spirituele zorg zelden verleend rond levenseinde
“Zonnebaden is net zo verslavend als heroïne”
Terwijl alle ogen gericht zijn op Epstein en Obama wordt achter de schermen de agenda verder uitgerold
Kijk en huiver: deze ‘straf’ krijgen asielzoekers die zich misdragen in een azc
Duitse politicus: “NAVO schoot Russisch gevechtsvliegtuig uit de lucht in Syrië”
AstraZeneca-vaccin bleef in gebruik ondanks tienduizenden meldingen van hartproblemen
Thaise politie doet twee keer inval bij groep die zegt te communiceren met aliens van Pluto. Dit is de reden