Farmaceut Baxter Healthcare heeft aangekondigd 300.000 Preflucel griepvaccins terug te halen omdat het vaccin buitengewoon veel bijwerkingen veroorzaakt.
Baxter International in Oostenrijk werd in 2009 betrapt op het besmetten van griepprikken met vogelgriep of aviaire influenza. De vaccins werden verkocht aan 18 verschillende landen.
De Britse Daily Mail meldt dat het meerendeel van de individuen die zijn geïnjecteerd met Preflucel last heeft van bijwerkingen zoals vermoeidheid, spierpijn en hoofdpijn. Het vaccin wordt pas sinds maart dit jaar gebruikt in Europese landen.
“Het vaccin wordt teruggehaald omdat de genoemde bijwerkingen vaker voorkomen bij deze specifieke partij,” aldus een woordvoerder van Baxter. Dezelfde woordvoerder zei daarna dat mensen die reeds zijn gevaccineerd met Preflucel ‘geen reden hebben om bezorgd te zijn’.
Baxter heeft zorgaanbieders echter geïnstrueerd in het geheel geen Preflucel meer toe te dienen aan mensen. Sinds deze aankondiging zijn veel Europese landen waar het vaccin wordt gebruikt overgestapt op verschillende alternatieven.
“Preflucel zou niet langer gebruikt moeten worden en alle voorraden [van de terug te halen partijen] zouden teruggestuurd moeten worden naar de oorspronkelijke leverancier,” aldus de Britse zorgautoriteit MHRA. “Preflucel zou op dit moment niet meer mogen worden toegediend.”
Het komt Baxter gelegen dat het publiek verder niet wordt geïnformeerd over de oorzaak van het grote aantal bijwerkingen. Hoe kan een woordvoerder van het bedrijf zeggen dat mensen die het vaccin reeds hebben gekregen veilig zijn wanneer 300.000 doses worden teruggehaald?
Bron: Naturalnews.com
Gerelateerd:
- Het verband tussen de onschuldige Mexicaanse griep en antibioticaresistentie
- Nut griepprik niet wetenschappelijk bewezen
- Alle reden om dit jaar geen griepprik te halen
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Jongetje (11) verdween op kerstavond op mysterieuze wijze in de lucht
Grote Reset is ‘één van de grootste bedreigingen’ voor democratie en vrijheid
Veel van de doelen die de satanische elite zich heeft gesteld zijn al verwezenlijkt. Britse dj onthult hoe jij wordt geprogrammeerd
Kijk: Viktor Orban weigert te klappen voor president Zelenski
“Als de voedselindustrie ergens voor gaat liggen, hebben we eigenlijk geen schijn van kans”
Complottheorieën: “Zikavirus is een biologisch wapen”
Bill Gates: ik mag wel privéjets gebruiken en wel om deze reden
Laurance Rockefeller en geheime UFO-documenten (video)
Schwab: ‘Niemand is veilig totdat iedereen gevaccineerd is’