Mensen werden bewogen een experimentele medische behandeling te ondergaan met als beweegreden dat ‘je het doet voor een ander’. Door je te laten vaccineren tegen corona bescherm je ook de mensen om je heen, wordt nog altijd beweerd.
Dat terwijl het RIVM het ministerie van VWS eind 2020 al liet weten dat dit ‘in feite niet klopt’. Het ministerie had de volgende zin bedacht met betrekking tot de communicatie over vaccineren: “Een vaccinatie tegen het coronavirus beschermt uzelf, maar ook uw familie, vrienden, collega’s en de kwetsbare mensen om u heen.”
Op 21 december 2020 mailde een medewerker van het RIVM naar het ministerie van VWS: “Dat klopt in feite niet. Het vaccin voorkomt dat iemand ziek wordt, maar het is niet bewezen dat het ook verspreiding voorkomt. Wij mogen dit vanuit het RIVM dan ook niet zo zeggen.”
Interessant. VWS vraagt op 21/12/2020 aan het RIVM of hun reclameslogan over de vaccins klopt.
RIVM wijst VWS erop dat niet bewezen is dat de vaccins verspreiding van het virus voorkomt.
Hoe ging die campagne ook al weer? “We doen het voor elkaar. Je doet het voor de ander.” pic.twitter.com/abxGaeuG8v
— Cees (@CeesCees72) September 15, 2022
Dit geloof je gewoon niet!
Dus op 21 december 2020 liet een medewerker van het RIVM al weten dat niet bewezen is dat de vaccins transmissie voorkomen. Velen lieten zich echter vaccineren en sloten anderen uit met de QR-code omdat de overheid hen het tegenovergestelde vertelde, twittert data-analist Daniël van der Tuin.
“Dit geloof je gewoon niet!” schrijft neuroloog Jan Bonte, die dit eerder al eens aankaartte in zijn blogs. Huisarts Els van Veen zegt tegen hem: “Dit geloof ik wel en is een goede verklaring voor de harde aanpak die onder andere jou ten deel viel, al in 2020.”
Het Twitteraccount van de neuroloog werd tweemaal in de ban gedaan en hij verloor zijn waarneming als neuroloog met dank aan ‘factcheckers’ zoals bepaalde medisch journalisten.
Emotionele chantage
Gezondheidswetenschapper Yvonne Simons merkt op: “Dat ‘je doet het voor je opa’ was emotionele chantage om de vaccinatiebereidheid te verhogen.”
Uit een ander vrijgegeven Wob-document blijkt dat zorginstellingen in december 2020 financiële steun aan VWS vroegen voor het prikken van zorgpersoneel tijdens werktijd. Een ambtenaar van VWS grapte toen dat ze de prikken maar aan de zorgbonus hadden moeten koppelen.
De welverdiende bonus voor zorgpersoneel is veel om te doen geweest.
In december 2020 vragen zorginstellingen financiële steun aan VWS voor het prikken van zorgpersoneel tijdens werktijd.
VWS ambtenaar grapt dat ze de prikken maar aan de zorgbonus hadden moeten koppelen. pic.twitter.com/cXs179VRAu
— Cees (@CeesCees72) September 15, 2022
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Met het smelten van de Noordpool wil het al een tijdje niet zo vlotten. Zie hier welke propagandatrucjes de NASA gebruikt
Ophef om ‘coronavaccinhit’ van K3 op Qmusic: ‘Dit is indoctrinatie’
In Noorwegen staat de boel op springen: ‘Het gaat steil omhoog’
De media schrijven dat duizenden mensen zijn overleden door hydroxychloroquine, klopt dat?
Wilders wil uit de EU vanwege ‘compleet gestoord’ coronaplan Brussel: ‘Nexit’
Petitie roept minister van Volksgezondheid op: stop de vervolging van uw collega-artsen
Hugo de Jonge, die 5 miljard kwijtraakte, vindt dat FVD ‘echt over de schreef gaat’ met gedeclareerde bonnetjes
Geschrokken reacties na arrestatie statisticus die onthutsende cijfers openbaarde
Dit voorbeeld laat zien hoezeer de westerse media zijn losgezongen van de realiteit