Financieel expert Ab Flipse heeft de afgelopen 20 jaar heel veel klokkenluiders gesproken die werden bedreigd. “Wij hebben het idee dat Nederland een heel keurig land is, maar misschien zijn we wel één van de meest corrupte landen ter wereld,” zei hij tegen Blckbx-verslaggever Edwin Taams, die een dag met hem meeliep.
“We zijn het enige land in de wereld waar zoveel brievenbusfirma’s zijn, waar zoveel internationale bedrijven zijn die feitelijk geen belasting betalen. We hebben geen idee wat voor land dit land is,” voegde Flipse toe.
Ab Flipse: “Wij hebben het idee dat Nederland een heel keurig land is maar misschien is zijn we wel een van de meest corrupte landen ter wereld.”https://t.co/mQavdkTpOF pic.twitter.com/S6geKuco9k
— 𝒮𝒶𝓃𝓃𝑜🌪 (@Miss_Royal73) March 26, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Onbenullen
“Wij denken dat we bestuurd worden door politici, maar feitelijk zijn het de Big Pharmas, de Big Finance, de Big Foods, de Big Energies.”
“Een kleine groep is zich daar bewust van, maar de massa niet. De massa hobbelt gewoon mee, zit in die functie, doet wat ze moeten doen, het zijn onbenullen. Sorry dat ik het zeg, het merendeel is onbenul. Maar er zijn er een paar bij die héél goed weten waar ze mee bezig zijn.”
Over en uit
Hierover komt steeds meer informatie naar buiten via de alternatieve media. Flipse vreest dan ook dat er wetgeving komt die het onmogelijk maakt om het vrije woord te spreken. Zonder de alternatieve media ‘is het over en uit’, waarschuwt hij. “De vrije media bestaan niet meer in dit land. Daar moet tegen opgetreden worden.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Minister Opstelten verdraaide onderzoek over cannabis
D66 en GroenLinks laten ware aard zien. Zo zetten ze de democratische beginselen aan de kant
Internist trekt aan de bel: we ondergaan een staatsgreep
UFO met coma vastgelegd boven Alanya, Turkije (video)
Bezorgde vader stelt tijdens inspraakavond over azc vraag aan CDA-regent over kinderveiligheid en dit is het antwoord
NASA-specialist ontslagen wegens geloof in intelligent ontwerp
‘Tijdelijke’ spoedwet weer verlengd: ‘Waarom accepteren wij deze Vaccinatiewet?’
Van Haga trekt fel van leer: ‘Overheid ruïneert onze samenleving’
Meerdere sterfgevallen na vaccinatie: Italië stelt onderzoek in naar AstraZeneca-baas