De Canadese artsen die momenteel sterven, zijn de kanarie in de kolenmijn. Als je gaat kijken hoeveel ‘gewone’ Canadezen er overlijden, kom je uit op een griezelig cijfer, zei patholoog Roger Hodkinson in gesprek met Laura-Lynn Tyler Thompson.
Officieel sterven deze mensen aan het ‘Sudden Adult Death Syndrome’, inmiddels doodsoorzaak nummer 1 in de Canadese provincie Alberta, zei Hodkinson.
Het gebeurde vrijwel nooit
Dit betekent dat er meer mensen onverwachts sterven zonder dat er een oorzaak wordt gevonden, dan aan bijvoorbeeld beroertes, hartaanvallen en diabetes, benadrukte hij. “Dat is nog nooit eerder voorgekomen.”
Toen Hodkinson 40 jaar geleden autopsies verrichtte, kwam het heel zelden voor dat er geen doodsoorzaak werd gevonden. “Het gebeurde vrijwel nooit. Er was bijna altijd een doodsoorzaak.”
Nu sterven er heel veel mensen aan het ‘Sudden Adult Death Syndrome’ omdat er geen autopsies worden uitgevoerd, zei de patholoog. Dat zou volgens hem afgedwongen moeten worden.
Zeer ongewoon
Eerder kreeg Hodkinson de vraag hoe groot de kans is dat er in twee weken tijd vijf artsen overlijden die jonger dan 50 jaar oud zijn, in een gebied waar ongeveer acht miljoen mensen wonen. Hij sprak van een ‘uitzonderlijke gebeurtenis’.
“Dit is zeer ongewoon. Statistisch gezien mogelijk, maar zeer onwaarschijnlijk dat ze niet op de één of andere manier gelinkt zijn aan elkaar,” zei hij.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Niet president Trump, maar de diepe staat bestuurt Amerika. Assad haalt uit in dit interview
“Turkse couppoging gefinancierd door CIA via bank in Nigeria”
Thierry Baudet over Australië: ‘Ze zijn daar echt helemaal GEK geworden’
Stop met deze waanzin. Nederlanders willen hun geld terug. Kamerlid plaatst klimaatgekkigheid in perspectief met cijfers
Mexicaanse regering geeft geheime informatie Maya’s vrij
De echte fascisten zitten hier in Brussel. Europarlementariër opent aanval op EU-elites
Aanklacht tegen alle leden van het kabinet: ‘Ze gaan komen, de tribunalen’
Gaat de FBI Bill Gates ondervragen over zijn banden met Jeffrey Epstein?
Britse universiteit onderzoekt uittredingen