Mensen die niet ‘gevaccineerd’ zijn tegen corona of die een placebo hebben gekregen, lopen geen risico op ernstige ziekte. Datzelfde geldt voor mensen die slechts één prik hebben gehad of die het virus voor vaccinatie hebben opgelopen. Dat zegt de Belgische vaccinoloog en immunoloog Geert Vanden Bossche in zijn allerlaatste video.
Mensen die twee of meer prikken hebben genomen voor een doorbraakinfectie, lopen wel risico op ernstige ziekte, waarschuwt Vanden Bossche. Hij verwacht dat we hier binnenkort al de eerste tekenen van zullen zien.
Het betreft in dit geval mensen die al in een vroeg stadium zijn gevaccineerd, waaronder ouderen.
Dat gaan er alleen maar meer worden
De immunoloog adviseert mensen die in deze categorie vallen om ervoor te zorgen dat ze toegang hebben tot antivirale middelen.
Wat kunnen we de komende weken verwachten? Een verdere stijging van het aantal gevallen van acute auto-immuunziekte, zoals immuungerelateerde myocarditis en immuungerelateerde diabetes type 1.
We zien ook steeds meer gevallen van turbokanker en dat gaan er alleen maar meer worden, waarschuwt Vanden Bossche.
Einde van de zomer of begin van de herfst
De oversterfte als gevolg van deze auto-immuunaandoeningen en kankers zal aan het einde van de zomer of het begin van de herfst gevolgd worden door een grote golf hyperacute COVID-19 bij gevaccineerden, verwacht hij.
“Ik wilde dit met jullie delen omdat ik denk dat het belangrijke informatie is.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Gideon van Meijeren komt zondag naar het Museumplein: ‘Zwichten is geen optie’
VIDEO: “Belastingheffing door overheid is gelegaliseerde roof”
NRC is veel te ver gegaan met karaktermoord op Pieter Omtzigt. Oud-NRC-correspondent onthult wat hierachter schuilt
‘NOS is de grootste complotzender in Nederland’
Bonusfestijn voor nieuwe Van Lanschot-topman Karl Guha
Gideon van Meijeren eist opheldering van De Jonge: ‘Deze walgelijke overheidspropaganda moet stoppen’
Coronamaatregelen blijken in strijd met grondwet. ‘Wat in deze crisis gebeurt, is illegaal’
Kritiek op torenhoge kosten Bilderbergconferentie
Onderzoekers linken blootstelling aan fluoride aan ADHD, tot 131.000 extra gevallen in 8 jaar tijd