Erwin Annys studeerde halverwege de jaren negentig af als arts en in 2000 als KNO-arts, en gelaats- en halschirurg. Hij werkte in diverse ziekenhuizen en was tot voor kort werkzaam als diensthoofd. Begin 2020 raakte de gerenommeerde arts verwikkeld in de coronacrisis en was hij rechtstreeks betrokken bij de opvang van coronapatiënten.
Door dagelijks in het veld te staan en de wetenschappelijke literatuur op te volgen, besefte hij meer en meer dat het overheidsbeleid, dat in essentie gericht was op massavaccinatie, niet klopte, en foutief en zelfs gevaarlijk was.
Geen gehoor
Twee jaar lang heeft Annys geprobeerd duidelijk te maken dat onder meer kinderen, jongeren, gezonde mensen, diegenen die corona op een natuurlijke manier hadden doorgemaakt en zorgverleners niet meegesleurd hoefden te worden in dit beleid.
Tevergeefs, hij kreeg geen gehoor. Begin 2022 concludeerde hij, onder meer na een aanklacht die voor hem de druppel was, dat hij genoodzaakt was ontslag te nemen om zichzelf nog in de spiegel te kunnen blijven aankijken en om als arts niet medeplichtig te worden aan dit overheidsbeleid.
Écht debat
Hij klom in de pen en schreef het boek Factcheck: Neen. Niet elke arts deelt de mening van de televisie-expert.
Compleetdenkers sprak met Annys en blijft ijveren voor een écht debat, in de hoop dat kritische stemmen niet langer worden weggezet als marginaal of extremistisch. Als de reguliere media de waarheid niet brengen, doen wij het graag in hun plaats, aldus Compleetdenkers.
Deze man verdient eindeloos respect!
jammer dat er staat dat hij een boek schreef.
de gevaccineerde reageren meteen dat hij een verdien model ziet
Vandaag in BNdeStem.
https://www.bndestem.nl/wk-voetbal/tweede-sterfgeval-in-korte-tijd-op-wk-in-qatar-qatarese-fotojournalist-overleden~aa9ef439/?utm_source=browser_push&utm_medium=push&utm_campaign=stdc_bs
Died suddenly.
Het begint nu wel heel erg op te vallen.
Wie volgt?