
Toen ruimtesonde Viking 1 in 1976 foto’s van de rode planeet maakte, werd het beroemde gezicht op Mars vastgelegd.
Sommigen geloofden dat het was achtergelaten door een intelligente beschaving. In de VS ontstond een mediahype rond het gezicht, dat de naam Cydonia Mensa draagt.
Volgens de standaardtheorie werd het oppervlak van Mars in het verleden opgewarmd door vulkanen en ontstond er een landschap van geïsoleerde bergen.
John Brandenburg
Dr. John E. Brandenburg heeft onlangs tijdens een conferentie gezegd dat rond Cydonia mogelijk archeologische artefacten kunnen worden gevonden.
Nieuwe foto’s van het gezicht tonen volgens de fysicus namelijk ogen, een neus, mond en een helm.
Hij vertelde tijdens het congres ook dat er twee nucleaire ontploffingen zijn geweest in de Marsatmosfeer.
Dat zouden doelbewuste pogingen zijn geweest om al het leven op de rode planeet uit te roeien.
Dr. Brandenburg, die in 1994 meewerkte aan NASA’s Clementine-missie, suggereerde dat het gezicht is achtergelaten door een buitenaards ras.
Brian O’Leary
NASA-astronaut Brian O’Leary (1940-2011) zei in een interview dat de beroemde astronoom Carl Sagan de foto van het gezicht op Mars had bewerkt voordat de afbeelding beschikbaar werd gemaakt voor het publiek.
“Ik was heel erg teleurgesteld,” zei dr. O’Leary. “Niet alleen zat Carl ernaast, hij had ook gegevens gemanipuleerd.”
“Hij publiceerde een foto van het gezicht in Parade Magazine en zei dat het gewoon een natuurlijke formatie was,” voegde hij toe. “Maar hij had de foto bewerkt zodat het gezicht minder duidelijk te zien was.”
In mei 1990 publiceerde de astronaut een paper over de mogelijk intelligente herkomst van het gezicht op Mars, dat werd gepubliceerd in het Journal of the British Interplanetary Society.
Sagan en zijn collega’s drongen er bij de overheid op aan om het UFO-fenomeen in de doofpot te stoppen, aldus O’Leary.
Norman Bergrun
Dr. Norman Bergrun, die onder meer voor het Ames Research Laboratory heeft gewerkt, stelt dat de Amerikaanse ruimtevaartorganisatie NASA knoeit met foto’s om bepaalde dingen te verbergen, waaronder het gezicht op Mars.
Hij zei in een interview dat ‘een zeer betrouwbare bron’ hem verteld had dat het ruimteagentschap foto’s van de maan bewust donkerder maakt.
Bergrun ontdekte naar eigen zeggen dingen op foto’s die de NASA dacht te hebben weggepoetst.
Onlangs was hij nog in het nieuws omdat hij eerder claimde dat enorme UFO’s zich schuilhouden in de ringen van Saturnus.
ik denk dat onze voorouders van mars komen.
met het vernietigen van de planeet zijn er toch ontkomen en vertrokken van de planeet en misschien hier beland.
misschien moesten ze helemaal opnieuw beginnen.
ik denk dat er inderdaad iets is gebeurt, misschien wel een buitenaards ras die het gevaar zag van het ineen storten van het universum want we zijn nu ook weer aardig bezig op deze planeet.
ik vraag me af of wij iets mankeren in onze bovenkamer omdat we al duizenden jaren bezig zijn met oorlog en spontaan iemand de hersens in kunnen slaan.
“Nieuwe foto’s van het gezicht tonen volgens de fysicus namelijk ogen, een neus, mond en een helm.”
Waar zijn deze foto’s dan….
De nieuwere (betere resolutie) foto’s welke te zien zijn via de bron link tonen niets meer dan een berg..
Als er NASA bij staat………….moet je het maar 100% geloven……….net zo geloofwaardig als de maanlandingen!
Carl Sagan de foto van het gezicht op Mars had bewerkt voordat de afbeelding beschikbaar werd gemaakt voor het publiek.
ik hoop van niet kijk nu nog tegen deze man op of had hij toch een buiten planeetse agenda..