Gouverneur Ron DeSantis van Florida verbiedt lokale overheden en bedrijven mensen te vragen om een vaccinatiepaspoort te tonen, meldt persbureau AP. Binnenkort vaardigt hij daartoe een decreet uit. Mensen die niet kunnen aantonen dat ze gevaccineerd zijn, mogen niet door winkels worden geweigerd, aldus de gouverneur.
“Het is volstrekt onacceptabel dat de overheid of particuliere sector je vraagt te laten zien dat je gevaccineerd bent om simpelweg deel te kunnen nemen aan de maatschappij,” zei DeSantis. Hij noemde het vaccinatiepaspoort een ‘ongekende machtsvergroting’.
Niet nodig
“Wil je dat de vos het kippenhok bewaakt? Doe me een lol. Dit heeft enorme gevolgen voor de privacy. Het is niet nodig,” benadrukte hij. De gouverneur is ook fel gekant tegen de mondkapjesplicht en heeft lokale overheden verboden om deze maatregel in te voeren.
NEW – Florida Gov. DeSantis says he’ll be taking executive action against “vaccine passports.”pic.twitter.com/lSWlUAXUsI
— Disclose.tv 🚨 (@disclosetv) March 29, 2021
Het Europees Parlement gaat juist een versnelde procedure toepassen voor het vaccinatiepaspoort. Een meerderheid van het parlement stemde voor deze zogeheten urgentieprocedure. Vorige maand zei demissionair premier Rutte nog dat Nederland ‘in principe geen bezwaar heeft’ tegen een vaccinatiepaspoort. Zo’n paspoort ‘kan wel nut hebben in de toekomst’, aldus Rutte. Zijn uitspraken leidden tot felle kritiek.
Zal mij benieuwen welk schandaal Ron DeSantis binnenkort zijn politieke carriere helemaal zal verruïneren.
Hoop één ding: dat het hem gaat lukken om de geesten van anderen verlicht te krijgen zodat die dit ook inzien! Omdat een vaccinatiepaspoort volslagen onzinnig is!
een man naar mijn hart. aan zulke mensen hebben wijn echt gebrek
Ja, ruttler ziet er wel wat in. Dat snap ik, zonder verdeeldheid is zijn positie onhoudbaar.
Sommige worden wakker, maar de meeste slapen nog
Hadden ze hier maar zoveel verstand!
Het heeft niet zoveel met ‘ verstand ‘ te maken, maar met geld en macht !!!
Helemaal gelijk. Dit is een gigantische inperking van je vrijheid en schending van je grondrechten en medische geheim.
Weet u nog wat men destijds zei over je burgerservicenummer? Maar het staat wel o.a. op je paspoort b.v. zodat iedereen het ziet.
Zo een vaccinatie paspoort heeft geen enkele waarde. Het Europees gerechtshof heeft gehakt gemaakt van dit gedrocht.
Huh? Waar kan ik dat vinden? Want de EU heeft al enkele jaren op zijn website staan dat zij vaccinatiepaspoorten willen.
Niet het EU gerechtshof maar de Raad van Europa dat is iets heel anders….
https://www.geenstijl.nl/5157945/we-zijn-geen-juristen-maar/
Helaas, maar dat paspoort gaat er echt van komen, of vaccineren of testen of via bloedafname (serologische test) “aantonen” dat je niet besmettelijk bent.
En dat is een mooi opstapje naar een EU paspoort met deugpunten over een jaar of wat.
top t gaat wakker worden begint
Een nazi staat wordt Nederland
Is het al.
oerend hard een nazistaat, vrouw haverkamp…
IS het al!!!
Is het al!
Was het voor Corona ook al…..
En nog erger is dat vluchten niet meer kan, overal staat de waanzin op top, enkele landen doen er niet aan mee, en daar is ook geen corona te zien.
Er zijn landen, zoals Zweden, die niet mee doen aan deze gekte.
Echter is Zweden zga al verkocht. Zie het percentage pinbetalingen en chips in lichaam.
DeSantis is een sta-in-de-weg; Ik vrees dat ie binnenkort uit de weg word geruimd.
Vrees wat je wilt, ik hoop dat dit niet gaat gebeuren!!
We gaan het tijdperk uit van de coronacrisis en we komen terecht in het tijdperk van de coronaramp. Duizenden miljarden zijn er uitgegeven. Nu komt het voortschrijdend inzicht dat de griep verdwenen is en er per saldo niet meer mensen sterven. Ook komt nu aan het licht dat je corona niet weg kunt vaccineren, zoals bij dieren al tientallen jaren bekend is. Het virus muteert in een zwakke host, en een resistente variant besmet de hele kudde. Zo ook hier bij ons het geval, vaccineren maakt het alleen maar erger. Vanmorgen was dit nog bij de nos. Ze wijten dit aan een te lage vaccinatiegraad, maar feit is dat het nog nooit gelukt is om één enkel doeltreffend vaccin te maken tegen corona.
Dit is echt het allerlaatste moment dat politici kunnen weglopen met de koffers met geld. Nog langer propaganda en massahysterie verspreiden zal ertoe leiden dat meer en meer mensen de waarheid gaan inzien en zien dat het buildbackbetter programma de werkelijke doelstellingen behelst, the great reset, en niet de volksgezondheid. Ik acht dat in de derde wereldlanden als eerste men opstaat en tribunalen gaat organiseren. En dan volgt de wereldwijde lente, en het definitieve einde van de westerse democratie, die dus gefaald hebben
Je kunt niet voorkomen dat iemand ziek wordt, net zoals met de griep. Het hoort bij het leven. Van de 10.000 sterft er één, zodat de andere 9.999 sterker worden. The needs of the many outweigh the needs of the few, or the one. Hoe sneller we dit accepteren, hoe beperkter de schade voor iedereen is. De tijd is bijna op. Alles moet open, kapjes moeten af en afstand moet worden afgeschaft. Alleen dan kan men natuurlijke weerstand opbouwen. Vaccineren maakt alles zoveel erger, dat mijn projectie is dat als deze lijn wordt vastgehouden we letterlijk nooit meer terug kunnen naar vrijheid. Dat is wat ze willen, maar wat nu nog gestopt kan worden
Ik vraag iedereen om zijn of haar geliefde vast te houden en te genieten van dit jaar. Want het is het laatste jaar in betrekkelijke vrijheid voor zover ik kan zien. Ik hoop dat eenieder het leven omhelst nu het nog kan. Sterkte allemaal
Ik vrees dat je gelijk hebt.
Neeeeeeee!!!!!Vecht!!!!!
Goed gezien Optima Forma! Als wij nu niet in opstand komen is het afgelopen met onze vrijheid! Het gaat helemaal niet om Corona, het gaat om de nieuwe wereldorde! Een totale Gezondheids dictatuur!
We doen het zogenaamd voor de ander.
Inmiddels laten we mensen in winkels en openbare gelegenheden verplicht mondkapjes dragen die hun gezondheid schaden! Binnen enkele jaren hebben we hopen mensen met luchtweg klachten!
Inmiddels mogen we thuis 1 persoon ontvangen, liefst telkens dezelfde, dus geen contact met anderen. geen verjaardagen, geen uitvaarten of bruiloften, geen bezoek kinderen of kleinkinderen. Ook het krankzinnige vaccineren van alle gezonde mensen met een experimenteel vaccin waarvan niemand de gevolgen op langere termijn kent. Binnenkort het waanzinnige regelmatig testen van eveneens gezonde mensen, met testen die niets kunnen bewijzen! Waarschijnlijk zijn ze zelfs schadelijk door de chemische stof die ze bevatten.
Dit is allemaal bedoeld om tweedracht te zaaien en daardoor geruisloos een medische dictatuur in te voeren!
De volgende stap wordt dat mensen elkaar moeten verraden, omdat ze een gevaar zijn voor de volksgezondheid.
Vervolgens krijgen we Gezondheids boa’ s om mensen op te sporen die zich niet aan de regels houden. Inmiddels wordt de middenstand vernietigd want die past niet in een dictatuur.
Die heeft alleen een bovenlaag en een onderlaag nodig! De bovenlaag hoeft zoals je nu al kunt zien zich aan geen enkele regel te houden!
De onderlaag moet echter onderdrukt worden, mogen geen contact met elkaar hebben.
Binnenkort zoals Kajsa Olongren wil een censuur op social media en het is klaar!
Dan hebben we totale dictatuur waaruit geen weg terug is.
Wij laten allemaal toe dat onze kinderen en kleinkinderen in een nachtmerrie terechtkomen omdat wij zo naïef zijn te denken de griep uit te kunnen bannen!
Ik ben het helemaal met je eens.
Ik wou alleen maar dat meer mensen eens wakker werden.
Wat heeft dit met wakker worden te maken?
Denk dat de meesten ondertussen wel wakker zijn.maar wat moeten we dan nog doen.als het met de verkiezingen al niet klopt. En de heren in den haag gewoon door kunnen gaan met hun spel ?
Heb elke dag de stress in mijn lijf alsof ik de hele tijd een dreiging voel.
Word er echt niet vrolijk van!
Thanks voor je stuk
Dat heb ik ook. En dat ondermijnt de gezondheid. Daarom slik ik extra vitamines, mediteer ik en doe yoga maar ik denk vaak “waar doe ik het nog voor?”
voorwaarde voor winkelen boodschappen is gezond zijn in nieuwe normaal
hoe normaal is dat?
NIET NORMAAL