Epstein-eiland is niet het enige eiland waar ze kinderen pijn hebben gedaan, zei acteur Jim Caviezel in gesprek met Steve Bannon.
De twee eilanden van Epstein stonden bekend als ‘pedofieleneilanden’ en ‘orgie-eilanden’. Caviezel zei dat inlichtingendiensten meerdere Epstein-eilanden ‘runnen’.
(Video verwijderd? Klik hier...)“Adrenochrome is ten times more potent than Heroin” according to Jim Caviezel
“There are multiple Epstein Islands”
“It’s an Adrenochrome Empire – it’s a drug used by the Elites for many years”
He goes on to discuss The Rothchilds, Nazis in Ukraine, NATO & Central Banks.
More… pic.twitter.com/MTsChVRZlN
— Concerned Citizen (@BGatesIsaPyscho) September 22, 2025
Adrenochroom
Agenten vertelden hem dat een vat lichaamsdelen en bloed van kinderen 77.000 dollar kost en dat het materiaal naar biolabs in Oekraïne en andere landen wordt gestuurd om er adrenochroom van te maken.
Volgens Caviezel werken vele Amerikaanse overheidsagentschappen hieraan mee en wordt er grof geld aan verdiend. De acteur was bij Bannon om te praten over zijn film ‘Sound of Freedom’, die gaat over een waargebeurd verhaal over kinderhandel. Tijdens de opnames in Colombia werkte hij met meerdere oud-agenten en Navy SEALs.
10 keer sterker dan heroïne
Caviezel verwees tijdens het gesprek naar klokkenluider Tara Lee Rodas, die werkte voor het Amerikaanse ministerie van Volksgezondheid en Sociale Zaken en die getuigde dat er 85.000 kinderen vermist zijn. De media deden er niets mee, klaagde de acteur. “Niemand wil het erover hebben.”
Hij zei ook dat adrenochroom al jaren door de elite wordt gebruikt als drug en 10 keer sterker is dan heroïne. “De drug zorgt er onder meer voor dat je er jonger uit gaat zien.”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






In Leeuwarden gaat het gebeuren
Pim van Lommel maakte veel los met zijn boek over bijna-doodervaringen. Hij laat nu zien wat het teweeg heeft gebracht
Van mind control in hartje Berlijn tot mysterieuze moorden: Top 5 complottheorieën in Duitsland
Twee piramideachtige objecten gespot boven Munstergeleen. Zoveel UFO’s werden er dit jaar al gemeld in Limburg
Flevoland staat op het punt om 400.000 euro belastinggeld uit te geven aan NIETS: ‘Stop met belachelijke plannen’
‘Schwab ziet de mensheid als een kudde schapen die binnen de omheining moet blijven’
Mysterieuze structuren op zeebodem bewijs voor oude beschavingen?
Homeopathie werkt echt en is goedkoper dan reguliere zorg
Diagnostiek en behandeling autisme en ADHD helemaal op zijn kop