Er zijn foto’s opgedoken waarop de zelfbenoemde interim-president van Venezuela Juan Guaido te zien is in gezelschap van een aantal leiders van de Rastrojos, één van de grootste en wreedste drugskartels in Colombia.
Toen Guaido, die onvoorwaardelijke steun geniet van het Westen, werd geconfronteerd met de foto’s, vroeg hij hoe de regering van Venezuela aan de beelden was gekomen.
De interim-president stond onder meer op de foto met Jonathan Orlando Zambrano Gracia, Alberto Lobo Quintero en John Duran Contreras, drie leiders van de Rastrojos.
Aanslag
Ook poseerde hij samen met Ivan Posso Pedrozo, een hooggeplaatst lid van het kartel.
De foto’s zijn gepubliceerd door Wilfredo Canizares, directeur van de Colombiaanse mensenrechtenorganisatie Progresar.
Na de publicatie werd er een aanslag gepleegd op Pedrozo en zijn familie, waarbij vier van zijn familieleden om het leven kwamen.
Lo dijimos desde el primer día: la entrada a Colombia el 23 de febrero del sr @jguaido fue coordinada con los Rastrojos. Aquí están alias el brother armado, y el segundo al mando de este grupo paramilitar, alias el menor. pic.twitter.com/qflAYBgWQf
— WILFREDO CAÑIZARES (@wilcan91) September 12, 2019
CIA
“Vernietigen de drugsbaronnen zo bewijzen voor hun samenwerking met Guaido?” vroeg Canizares.
Guaido werd naar voren geschoven door de National Endowment for Democracy, een frontorganisatie voor de CIA.
De door het Westen gesteunde interim-president is dus een CIA-project en vriend van drugsbaronnen.
[Novini]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






FVD spreekt zich uit tegen ‘schadelijke normalisatie’ van insecten in onze voeding
Nederlandse huishoudens krijgen te maken met een nieuwe klimaatbelasting waar je ‘helemaal niks over leest in de media’
Wandeling ‘alleen voor mensen van kleur’ leidt tot Kamervragen: ‘Niet te bevatten dat de overheid dit steunt’
Waarom de media geen kwaad woord zullen spreken over vaccins
‘Sotsji is knooppunt voor buitenaardse schepen’
Kruid van de maand november: Knopig Helmkruid
Object ’ter grootte van walvis’ valt uit de lucht boven Connecticut
Azteekse gedenkstenen gevonden in Mexico-Stad
New York heeft donderdagavond bezoek gekregen van UFO’s, van buitenaardsen, stelt deze populaire radiopersoonlijkheid