Een Zuid-Hollandse bakker heeft sinds kort een bijzonder brood in de schappen liggen. Hugo de Groot uit Oegstgeest bakt namelijk hennepbrood.
Het gaat om een zogenoemd desembrood, wat betekent dat er geen gist in zit. Desem is ook gezond en bevat minder fytaten dan volkorenbrood. Fytaten verminderen de opname van mineralen in het lichaam.
Volgens Omroep West wordt de hennep voor het brood verbouwd in Zwitserland en is het volkomen legaal. Het betreft een speciale hennepsoort, aldus bakker De Groot.
De broden verkopen goed. Dagelijks gaan er al enkele tientallen over de toonbank. Hennepbrood is erg gezond. Zo is het onder meer goed voor de weerstand en de spieren. Bovenal is het met een wat pittigere smaak nog lekker ook.
Bron: Telegraaf.nl
Gerelateerd:
- ‘Spanje kan einde maken aan economische malaise door cannabis te legaliseren’
- Hennep kan de wereld redden (video)
- De gezondheidseffecten van hennep
- Hennep is hot
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






De beste toespraken van Nigel Farage (video)
Is dit de beste UFO-foto die ooit is gemaakt?
Afrikaanse plant maakt veelgebruikte pijnstiller
D66-Kamerlid Paternotte wordt ingehaald door zijn eigen leugens over spoorsabotage
Waarom het bankensyndicaat Papademos noemde als nieuwe Griekse premier
Duizenden botten gevonden in Vaticaan. Is dit het werk van seksnetwerken of de CIA?
Arts spreekt zich uit: ‘Ik heb zeer ernstige zorgen over waar dit heen gaat’
Eerste Kamerlid ChristenUnie gaat ‘zonder enig benul’ over omstreden pandemiewet stemmen
Dit gebeurt er als alle regels op het schoolplein worden afgeschaft