Weet je waarom de Amerikaanse en Britse overheid niet hebben opgeroepen tot een staakt-het-vuren in Gaza? Die vraag stelde politiek commentator en cabaretier Jimmy Dore in zijn show.
“De schoonvader van de Britse premier Rishi Sunak heeft een deal van 1,5 miljard pond (1,7 miljard euro) gesloten met BP, dat van Israël toestemming heeft gekregen om Palestijnse gasbronnen te exploiteren.”
Echt ongelooflijk
Saillant detail: de familie sloot de deal twee maanden voordat Sunak honderden nieuwe licenties voor olie- en gasboringen uitgaf.
“Dit is echt ongelooflijk,” reageerde Dore.
You wonder why the government aren’t calling for a ceasefire?!
Rishi’s father in law signed a £1.5billion deal with BP. Who have been awarded a licence from Israel to exploit Palestinian gas resources. pic.twitter.com/oQHSRnCSrc
— Rebecca Jane (@LadyDetectives1) November 12, 2023
Schouwtoneel
Het bedrijf van de familie, Infosys, heeft voor 172 miljoen pond (198 miljoen euro) overeenkomsten gesloten met de Britse overheid. Het bedrijf is opgericht door de schoonvader van Sunak.
Cabaretier, schrijver en acteur Kurt Metzger, die te gast was in de studio van Dore, zei: “De wereld is een schouwtoneel en alle politici zijn acteurs.”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Deze heldhaftige journaliste onthult het grootste geheim dat de Bilderbergclub verborgen probeert te houden
‘Coronapaspoort of vaccinatiebewijs mag nooit verplicht worden!’
Zien: Bill Gates aan de tand gevoeld over bijwerkingen coronavaccin
Expert heeft opmerkelijke theorie over branden op Maui
Wetenschappelijk tijdschrift publiceert paper over paranormale vermogens. Professor komt tot opmerkelijke conclusies
Felle uithaal naar EenVandaag: ‘Ga toch een heel eind fietsen met je valse klimaatalarmisme’
Ab Osterhaus wekt woede: ‘Absoluut niet terug naar normaal als iedereen gevaccineerd is’
Geen journalist durft te schrijven over opgepakte mannen met perskaart die drone wilden laten opstijgen bij luchthaven
Epstein-slachtoffer doet boekje open: ‘Ik denk dat Bill Gates de baas is’