Geen Nederlandse moord is zo bekend als die op Marianne Vaatstra uit Zwaagwesteinde. Een moordzaak die 16 jaar lang niet uit de media is geweest.
De moord leek nooit meer opgelost te worden. Eind goed, al goed, want door het jarenlange werk van honderden nijvere rechercheurs en een miljoenen verslindend DNA-onderzoek werd uiteindelijk de dader gepakt. Geen asielzoekers, maar een alledaagse veeboer uit het nabije Oudwoude. Het vaderland kon opgelucht adem halen.
Wim Dankbaar dook 6 jaar geleden in de Vaatstra-zaak en ontdekte een justitieel web van list en bedrog. Van pure ambtsmisdrijven. Leugens, verdraaiingen en eindeloos gespin van 100% desinformatie.
Heimelijke vrijgeleide
Over zijn research publiceerde hij uitgebreid op zijn weblog. Hij vond in de moeder van Marianne, en aanvankelijk ook de vader, een trouwe bondgenoot. Bij Justitie stuitte hij vooral op gesloten deuren en volstrekt misplaatste arrogantie.
In de media, onder aanvoering van Peter R. de Vries, werd hij zonder wederhoor afgebrand, met de grond gelijkgemaakt als de stuitend walgelijke complotidioot die spoken ziet. Aangespannen rechtszaken en kort geding procedures, waarin ook een verbod op zijn boek werd gevraagd, werden zijn deel.
Het Vaatstra Complot vertelt hoe, en waar, doorgedraaide asielzoekers en twee Duitsers Marianne verkrachtten, vermoordden en haar lichaam in een weiland dumpten. En vervolgens een heimelijke vrijgeleide kregen van ons eigen Justitie. Een operatie die volgens Dankbaar alleen kan zijn geregisseerd door Joris Demmink, de al jaren van kindermisbruik verdachte topman van het ministerie van Justitie.
Valse DNA-match en dito bekentenis
Het boek is daarom vooral een onthutsende aanklacht tegen Justitie dat de nabestaanden en de rest van Nederland 16 jaar lang beloog en bedroog op kosten van de gemeenschap. Getuigen die hun burgerplicht deden, werden genegeerd, geïntimideerd, gepsychiatriseerd of anderszins kapot gemaakt. Hele gezinnen werden uit elkaar gespeeld.
De kroon op het bedrog werd de veroordeling van Jasper Steringa met een valse DNA-match en dito bekentenis. De reden dat dit gebeurd is, is volgens Dankbaar dat topman Demmink gechanteerd kon worden door mensen gelieerd aan de moordenaars. Vond je dit interessant? Denk er dan aan het artikel te delen op Facebook.
Boekentip: Het Vaatstra Complot
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Onze wereld wordt gemanipuleerd door vreemde krachten. Amerikaanse geleerde doet opmerkelijke uitspraken
WHO bereidt massale vaccinatiecampagne tegen vogelgriep voor: ‘Hetzelfde spel nogmaals?!’
Waanzin: terwijl jihadisten in Syrië christenen afslachten stuurt EU-baas Von der Leyen deze tweet de wereld in
Bloomberg onthult corruptie Federal Reserve
Kijk: dit zei de afgezette president Assad van Syrië in 2017 over Trump
Volgens Timmermans moeten er mogelijk tot 300.000 Europese soldaten naar Oekraïne worden gestuurd: ‘Gek geworden!’
Deze Iraakse militieleider onthult hoe Amerika ISIS wil gebruiken voor eigen projecten in het Midden-Oosten
Autisme kan worden behandeld met stofje uit broccoli
RFID-chips worden eerder geïmplanteerd bij gezonde mensen dan je denkt