Een Italiaanse rechtbank heeft opdracht gegeven om de mRNA-vaccins van Pfizer en Moderna te laten analyseren. Dat gebeurde na een klacht van een man die zich moet laten vaccineren om te kunnen werken.
De rechtbank in Pesaro wil dat de inhoud van de vaccins wordt onderzocht. Volgens de advocaat van de man, Nicoletta Morante, zal deze analyse in september worden uitgevoerd.
Ineffectief
De 50-jarige man, die recentelijk is hersteld van corona, werd geschorst nadat hij weigerde om zich te laten vaccineren. De man wil nu weten ‘welke eiwitten in de vaccins zitten en of ze gevaarlijk zijn voor de gezondheid’.
Morante voerde de getuigenverklaring aan van een onafhankelijk viroloog, Raffaele Ansovini, die van mening is dat de immuunrespons van de mRNA-vaccins ‘ineffectief is’. De advocaat bedankte de viroloog voor zijn hulp bij de totstandkoming van dit ‘historische vonnis’.
Tandarts
Ook een Italiaanse tandarts, Paolo Lisi geheten, werd geschorst nadat hij had geweigerd om zich te laten vaccineren tegen corona. Hij is naar de rechter gestapt en eist ook dat de vaccins worden geanalyseerd. De tandarts wil daarnaast dat het bloed van gevaccineerde patiënten wordt vergeleken met het bloed van niet-gevaccineerde patiënten.






Artsen die off-label coronamedicatie voorschrijven, worden behandeld als criminelen en krijgen hoge boetes
Wat je moet weten over Trumps keuze voor vicepresident
RIVM goochelde met cijfers toen men de spuit in kinderen wilde zetten: ‘Kijk, zo deed het Ministerie van Propaganda dat’
Juliette werd op 6-jarige leeftijd verhandeld door de overheid, dit maakte ze mee: ‘Ze hebben het voorzien op onze kinderen’
11.000 jaar oude tempel ontdekt in Turkije. Ontdek wat deze vondst te maken heeft met Gobekli Tepe, de oudste tempel ter wereld
Kun je op twee plaatsen tegelijk zijn?
MIT-wetenschapper: “Autisme veroorzaakt door landbouwgif van Monsanto en vaccins”
Kamer wil geen onafhankelijke commissie voor sadistisch ritueel kindermisbruik: ‘De waarheid wordt verdoezeld!’
Pepijn van Houwelingen haalt zwaar uit naar rechterlijke macht: ‘Er wordt met 2 maten gemeten’