Buitenaards

‘Bezoeken buitenaardse wezens de aarde? Zeker weten’

Help door dit met je kennissen op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Schrijver Lou Baldin stelt dat buitenaardsen achter onze technologische ontwikkelingen zitten en onopgemerkt blijven omdat het leger en de overheid contact met buitenaardse wezens onder de pet houden.

In een nieuw boek zegt Baldin dat buitenaardsen vaak met mensen in contact staan en ideeën en levenslessen overbrengen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/10/nfn-donatie-2.png

Baldin, geboren in Italië, diende begin jaren zeventig in het Amerikaanse leger en geeft te kennen dat hij persoonlijk contact had met buitenaardsen terwijl hij gestationeerd was op diverse legerbases in de Verenigde Staten en daarbuiten.

Afspraken

Volgens Baldin hebben buitenaardse wezens bases in de oceanen en in grotten op geheime locaties, veelal in de buurt van militaire bases. De schrijver merkt op dat het leger met bepaalde buitenaardse rassen samenwerkt om afvallige buitenaardse facties te dwarsbomen.

Deze afvallige facties onderdrukken derdewereldlanden en houden ze in een voortdurende staat van onrust om buitenaardse activiteiten in dergelijke landen te maskeren. Baldin stelt dat de meeste overheden op aarde weten dat buitenaardsen naar onze planeet komen. Ze hebben echter afspraken gemaakt om dergelijke activiteiten te verhullen. Mensen die erover durven te beginnen worden stelselmatig in diskrediet gebracht of belachelijk gemaakt, aldus Baldin.

Wachtkamer

Gedurende zijn militaire loopbaan verbleef Baldin naar eigen zeggen ook in buitenaardse schepen. In één van de schepen voelde hij sensaties die veel intenser waren dan de vijf klassieke zintuigen. Hij kon bijvoorbeeld herinneringen sneller en beter naar boven halen.

Er waren volgens Baldin ook andere mensen in het schip, maar ze leken niet te beseffen waar ze waren: ze wachtten in een kamer geduldig op hun beurt. Het schip had geen stoelen en sommige kamers waren niet voorzien van deuren.

“Als je eropuit bent om de waarheid te beschrijven, laat elegantie aan de kleermaker over.” – Albert Einstein

Bron: Prweb.com

Gerelateerd:

 

Interessant

Vond je deze info interessant?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

21 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Abel
Abel
12 jaren geleden

“Deze afvallige facties onderdrukken derdewereldlanden en houden ze in een voortdurende staat van onrust om buitenaardse activiteiten in dergelijke landen te maskeren.”

Doet me denken aan Mali…

Bjorn Liquides
Bjorn Liquides
12 jaren geleden

Ik dacht dat het leger (militairy industrial complex)samenwerkte met de afvallige buitenaardse…

carnivore
carnivore
12 jaren geleden

SHIT.

Als ze met onze corrupte regeringen samenwerken; dan zijn we de klos.

Broom
Broom
12 jaren geleden

Baldin heeft lang samengewerkt met buitenaardsen, maar het kwam nooit in hem op om enige vorm van bewijs te verzamelen van hun bestaan. Zelfs een tekening van hoe ze eruit zien kan hij niet afgeven. Wel vreemd en typisch iemand die ACHTERAF praatjes heeft.

adriaan
adriaan
12 jaren geleden

Lieve kijkbuiskindertjes toch.

Sander
Sander
12 jaren geleden

Jup, lsd is een intense ervaring he.

NieuwsGierig
NieuwsGierig
12 jaren geleden

Probleem met dit soort uitspraken zijn dat ze nooit met enig bewijs geleverd worden. Puur promotie voor zijn science-fiction boekje dat verkocht moet worden.

Kom maar eens met serieus onomtwistbaar bewijs i.p.v. alleen maar wilde verhalen en complot theorieën.

J.C
J.C
12 jaren geleden

[quote name=”carnivore”]SHIT.

Als ze met onze corrupte regeringen samenwerken; dan zijn we de klos.[/quote]
Zeker als ze vlees lusten
Nee maar zonder dollen zijn ook goeie je moet maar zo denken haat is explos(l)ief is implos(l)ief uiteindelijk kom je toch bij jezelf terecht.

Rasecht Berensiroop
Rasecht Berensiroop
12 jaren geleden

Space future exopolitiek

Dat het leger met bepaalde buitenaardse rassen samenwerkt om afvallige buitenaardse fracties te dwarsbomen. Deze afvallige fracties onderdrukken derdewereldlanden en houden ze in een voortdurende staat van onrust om buitenaardse activiteiten in dergelijke landen te maskeren.
Ze hebben echter afspraken gemaakt om dergelijke activiteiten te verhullen. Mensen die erover durven te beginnen worden stelselmatig in diskrediet gebracht of belachelijk gemaakt, aldus Baldin. Baldin stelt dat de meeste overheden op aarde weten dat buitenaardsen naar onze planeet komen.
Oude wijn in nieuwe zakken, de hedendaagse actualiteiten, de politieke context, wat als Extraterrestrials-afvalligen juist interpreteren, politieke tegenstanders en medestanders van de rebellen of terroristen, geven hunne uitleg via goochelen met woorden vanuit de visie haar of zijn politiek gelijk. Zo gaat het tegenwoordig nu Extraterrestrialsrassen een kwestie van deze/hunne overmacht die transparantie genegen zijn zoals vele Aardse burgers en contra het leger en de overheid contact met buitenaardse wezens onder de pet houden. Dat buitenaardsen vaak met mensen in contact staan en ideeën en levenslessen overbrengen…., daar dienen hier space-universitaire leerstoelen voor.
Elkaars civilisatiegeschiedenis en heden bestuderen, politieke geleide ufo-coverups is de normale bestuderingnormen de normale gang van zaken in het universum wat verder dan op Aarde verhinderen. Voor Extraterrestrialsrassen onder elkaar planeten koloniseren en exploiteren is dagelijkse kost, meer dan 60 jaar ufo-coverups, normaal gezien in de juiste samenloop der omstandigheden was dat allang gebeurd tussen Extraterrestrials en Aardelingen, waarom niet?

JohnDoe
JohnDoe
12 jaren geleden

Weer zo’n verhaal, net als een paar honderd anderen die iets hebben mee gemaakt.. bewijs nul komma nul.
Of ze liggen op hun sterfbed of verkopen een boek..als hij dit in de jaren 70 al wist, waarom nu ineens praten erover?.
ET werkt samen met *het leger*, wat een grap, hebben ze predator drones nodig misschien?.
Hij zal wat moeten verzinnen om zijn boek te verkopen.

wolfje
wolfje
12 jaren geleden

gelukkig maar. anders hadden we geen levenslessen gehad. ahum.

chuen
chuen
12 jaren geleden

In het westen ‘slapen’ we muurvast.

De materiele wereld is een illusie.
Alles is energie van stoelpoot tot een flatgebouw.onze gsm signalen gaan door beton (energie)
Ook wij zijn energie in een menselijk lichaam (jas).Er bestaat geen dood.
There is no death only a change of worlds
Native (elders) wisten dit al 1000 jaren geleden.
Op dit moment komen ze naar buiten met hun wijsheid.(geen toeval)
De natives communiceren met hun voorvaderen .Daar komen hun prophecy’s vandaan.
Ze weten in grote lijnen wat er staat te gebeuren.

native prophecy
http://youtu.be/jl00twXMVSc

message of the spirit people
http://www.youtube.com/watch?v=1PSrSc-HJGg&feature=share&list=UUIDAR17OSvJ1dtvQw1bQh4Q

Volgens de natives zijn (aliens) het relatives.familie dus. Deze relatives hebben een hogere frequentie/energie.
Daarom zijn ze af en toe zichtbaar.
Ze zijn er altijd al geweest alleen onze frequentie is te laag.
Volgens de natives leven we nu 2013 in de 5th world .The return of the ancestors.(toeval ?)

Chief about star nations
http://youtu.be/JLYW2RC8LIY

De natives (o.a.Maya’s) noemen deze tijd
The great awakening (2012)
worden we niet langzaam wakker gemaakt ….

Bert
Bert
12 jaren geleden

Sinds de onthullingen van Barbie en Ken van de Plejaden weten we dat buitenaardse wezens ‘plastic fantastic’ zijn.

Bert
Bert
12 jaren geleden

Dat Barbie en Ken ook alles met het nieuwe Aquariustijdperk te maken hebben, bewijst het volgende youtube-filmpje:

http://www.youtube.com/watch?v=ZyhrYis509A

AlienRoy28
AlienRoy28
12 jaren geleden

ze zijn er al
alleen wat wij moeten doen is geloven in een wonder ! een wonder bestaat !
zo als je in het engels Miracle mag uitspreken of Miracle Day !

sparkie
sparkie
12 jaren geleden

Zo te horen zij de ET,s ook geen aardige jongens, een beetje samen heulen met de overheden om ons te kunnen onderdrukken.
Toch vreemd dat een volk met superieure technologie zich voor het karretje laat spannen door deze overheden. Ik zou zeggen tegen deze Lou Baldin zoek eens een goede psychiater op het begint nu toch wel ernstig vormen aan te nemen, maar ja misschien ben ik ook wel een nare alien anders zou ik dit niet schrijven natuurlijk

Wasbeertjuh
Wasbeertjuh
12 jaren geleden

Aliens willen de wereld overnemen en de mensheid als slaven gebruiken. Snap dat dan!

Jer
Jer
12 jaren geleden

[quote name=”Wasbeertjuh”]Aliens willen de wereld overnemen en de mensheid als slaven gebruiken. Snap dat dan![/quote]

Het houd niet in dat alle aliens slecht zijn. Door die films maken ze juist wijs dat alle aliens slecht zijn.

saskia
saskia
12 jaren geleden

[quote name=”chuen”]In het westen ‘slapen’ we muurvast.

De materiele wereld is een illusie.
Alles is energie van stoelpoot tot een flatgebouw.onze gsm signalen gaan door beton (energie)
Ook wij zijn energie in een menselijk lichaam (jas).Er bestaat geen dood.
There is no death only a change of worlds
Native (elders) wisten dit al 1000 jaren geleden.
Op dit moment komen ze naar buiten met hun wijsheid.(geen toeval)
De natives communiceren met hun voorvaderen .Daar komen hun prophecy’s vandaan.
Ze weten in grote lijnen wat er staat te gebeuren.

native prophecy
http://youtu.be/jl00twXMVSc

message of the spirit people
http://www.youtube.com/watch?v=1PSrSc-HJGg&feature=share&list=UUIDAR17OSvJ1dtvQw1bQh4Q

Volgens de natives zijn (aliens) het relatives.familie dus. Deze relatives hebben een hogere frequentie/energie.
Daarom zijn ze af en toe zichtbaar.
Ze zijn er altijd al geweest alleen onze frequentie is te laag.
Volgens de natives leven we nu 2013 in de 5th world .The return of the ancestors.(toeval ?)

Chief about star nations
http://youtu.be/JLYW2RC8LIY

De natives (o.a.Maya’s) noemen deze tijd
The great awakening (2012)
worden we niet langzaam wakker gemaakt ….[/quote]

Chuen, kwam een bericht tegen op bovendien.com dat iemand die werkt met frequenties al heeft vastgesteld in haar praktijk dat de boviswaarden individueel zijn toegenomen, passend bij meer dna-strengen en 5D

chuen
chuen
12 jaren geleden

19 saskia
Saskia bedankt voor je informatie.
Ik ben blij dat ik dit gelezen hebt.
De natives (elders) roepen Wake Up en terecht.We must shift our energy.We ‘slapen’.We zijn prachtige wezens in een menselijk lichaam.We zijn teveel met de materiele wereld bezig en vergeten waarom het werkelijk gaat.
Doordat de energie (geleidelijk)aan het toenemen is worden we vanzelf wakker gemaakt.Daarom zien we ook veel meer UFO’s. Voorbereidng op….
Je merkt dat veel systemen in de materiele wereld niet meer werken (hogere energie).De mensen worden massaal wakker (arabische lente,opstand van vrouwen in india)Dit zie je dagelijks om je heen.
We zitten al in de 5th world.Het ego gaat langzaam verdwijnen.Het gaat om WE.
Zie dit filmpje.
De native elders weten wat er staat te gebeuren >
Wisdom of the Elders: The Time is Now
http://youtu.be/P-v2-BtphmU

faro
faro
12 jaren geleden

Ben het hartgrondig eens met John Doe.
Deze Baldin heeft alleen maar dollar tekentjes in zijn ogen. Met andere woorden hij kletst uit zijn nek.

Back to top button
21
0
We lezen graag je reactie!x