Binnenland

‘Kaag gaat wel iedere transactie controleren vanaf 100 euro, maar ze weten nog geeneens hoeveel ze zelf uitgeven’

Help ons door dit met jouw vrienden op je social media te delen!

Het kabinet geeft geen duidelijk overzicht van de miljarden euro’s die worden uitgegeven aan het klimaat. De ministeries hebben allemaal hun eigen posten, maar het totaalplaatje ontbreekt, concludeert de Algemene Rekenkamer na een onderzoek naar de uitgaven aan klimaatmaatregelen in Nederland.

Het kabinet geeft nu 6,8 miljard euro uit aan ‘het bestrijden van de opwarming van de aarde’. Als de Tweede Kamer het nieuwe klimaatfonds goedkeurt, komt daar nog eens 35 miljard euro bij.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Klimaatminister Rob Jetten krijgt een stortvloed aan kritiek over zich heen. “Dus Kaag gaat wel iedere financiële transactie van ons controleren vanaf 100 euro, maar ze weten nog geeneens hoeveel ze zelf uitgeven aan klimaatkosten,” reageert ondernemer Rutger van den Noort.

Bodemloze put

Bioloog Richard Steenvoorden voegt toe: “Het kabinet en dan vooral D66 zit ook echt vol met ontiegelijke prutsers. Ons geld verkwisten aan nutteloze zaken. Het ‘klimaat’ is een bodemloze put omdat het effect hiervan gewoonweg niet te meten is, daarnaast stoten we nog geen 0,5 procent van alle CO2 uit.”

“Rob Jetten van D66 is een incapabele klimaatkleuter,” stelt voormalig Statenlid Eelco van Hoecke.

Arts en advocaat Lucas Bergkamp merkt op: “Het beste verweer van de klimaatminister zou zijn: ‘maar dat maakt niet uit want het is toch weggegooid geld.”

Weg met de luchtfietserij

“We moeten stemmen op keurige serieuze puinruimers. Vele generaties lang. Weg met de luchtfietserij. Misschien komt het dan wel goed,” schrijft Europarlementariër Dorien Rookmaker.

BVNL-bestuurslid Hans van Tellingen vraagt: “Waarom ben ik niet verbaasd.”

4.8 95 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je dit artikel interessant?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

135 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Niels
Niels
2 jaren geleden

Stem in maart massaal op fvd weg met d66

Marc
Marc
2 jaren geleden

Wat een incapabele figuren zitten aan het roer zou je denken mits je weet dat dit zo gepland is.

hoogtijd
hoogtijd
2 jaren geleden

Alles in gedeeltes onder de euro betalen. Waar bemoeit dat vreselijke mens zich mee. Mijn inkomen is MIJN GELD en IK BESLIS WAT IK ERMEE DOE. WORDT HET NIET TIJD DAT DAT IDIOTERIE STOPT EN DAT MENS OPROT RICHTING PALESTINA OF WEET IK VEEL.

Greet Resist
Greet Resist
2 jaren geleden

ze junnen nog niet eens fatsoelijk op asielkinderen passen, en dat wil de planeet redden

gaafland
gaafland
2 jaren geleden

Die 5.200.000.000 euro van Hugo de Jonge zijn ze totaal uit het oog verloren, maar elke 100 euro van ons wil ze graag zicht op hebben.

Ze zijn echt totaal van god los deze clowns.

Wij halen onze rekening elke keer direct leeg en betalen aankopen / boodschappen contant.

Naam:*
Naam:*
2 jaren geleden

Deze demonen laten al 80jr elk jaar MILJARDEN VAN ONS GELD verdwijnen. Ze zijn zelf allemaal rijk. Ze plegen al 80jr onophoudelijk en non-stop, ambtsmisdrijven, moorden, ze creëren oorlogen, ze plegen bedrog, ze liegen en smeden complotten en ze roven ons al geld weg, terwijl ze al onze rechten afnemen… MAAR WIJ WORDEN NEERGEZET EN BEHANDELT ALS CRIMINELEN??? Psychopaten, sociopaten, narcisten en criminelen, draaien alles altijd om. Bereid U voor, het gaat ongezelliger worden.

A. Koning
A. Koning
2 jaren geleden

Stemmen heeft geen zin. Krijgen dezelfde krankzinnige ratten toch weer.

Fay
Fay
2 jaren geleden

Zeer blij als het maart is🙏

Join de Discussion
Join de Discussion
2 jaren geleden

Waarschijnlijk zelf op alle fronten tekort gekomen in haar early day’s.
Je gunt dit niemand.

Icksy Nixx
Icksy Nixx
2 jaren geleden

Links is altijd ondermijnend en destructief bezig.

Marion
Marion
2 jaren geleden

Kaag is gewoon gestart met de opmaat voor het sociaal kredoetsysteem precies zoals haar is opgedragen in Davos. Er zijn geen beslissingen genomen loog Rutte maar deze beslissing wordt uitgevoerd. Wel snel na hun elite-onderonsje. We hebben te maken met walgelijke onmensen die er hard aan werken om ons leven te infiltreren in alle facetten. Kaag ga eerst maar eens opheldering geven over je louche nevenfunctie voor het corrupte WHO waar je door Belinda Gates bent gepushed om de moordspuit aan te kopen voor Nederland.

Ezeltje prik je
Ezeltje prik je
2 jaren geleden

D66 doet zelf de meest schimmige miljardendeals, zonder zich ervoor te willen verantwoorden. Maar de burger moet onder digitaal toezicht worden gesteld. Dat is wat ze bedoelen met het “Nieuwe (Grote) Leiderschap”. Iedereen met een andere mening is volgens hen een ‘fascist’. Maar “wij sluiten niemand uit”..

Johan Duinkerken
Johan Duinkerken
2 jaren geleden

Kaag wil gewoon een financieel panopticon te creëren zodat de nutteloze eters zich gedragen. Het draait allemaal om de illusie dat de mensen voelen gevangen zitten in een systeem waar ze nooit meer uit komen. Maar als we allemaal niet mee doen aan die onzin dan hebben ze gewoon het nakijken.

De eigenwijsjes gaan nu dus massaal voor lokale of nationale munten. Sinds kort kan je bij de Florijn je digitale geld omzetten in geld biljetten en kan je daarmee een eigen parallelle economie opbouwen zonder dat kleuterjuf Kaag meekijkt.

Snotje
Snotje
2 jaren geleden

Leugens kosten ons veel geld …
Waar is dat gebleven allemaal witwas praktijken ??

Doenergensaanmee
Doenergensaanmee
2 jaren geleden

Het is geen Overheid meer, maar een Roverheid!

Ron
Ron
2 jaren geleden

In het land der blinden is éénoog koning. Het ene oog wil niets zien en het andere is enkel ter controle van de gewone man. Of hoe men de splinter in het oog van de gewone man wil zien terwijl ze de balk in hun oog niet willen zien.

Sander
Sander
2 jaren geleden

Sinds ondertekening van EO 13818, ondersteunt door EO 132223, en alle bezoeken van Donald Trump aan leiders van nagenoeg alle landen wereldwijd, zijn alle landen/B.V.’s opgehouden te bestaan, dus politici hebben niks te vertellen, tot de enige huidige legitiem handelende CEO, D.J. Trump, iets goed keurt.

Wetten uitschrijven kunnen ze in “Nederland” ook vergeten,
ten eerste omdat we nog steeds onderdeel van Duitsland zijn,
ten tweede, omdat we nog steeds onder SHAEF vallen,
ten derde, omdat, sinds 13 mei 1940, Nederland op gehouden heeft te bestaan,
ten vierde, omdat vanaf de begrafenis van QE II de Maritime Admirality Law ongeldig is geworden.

Bedrijven, stichtingen, vernigingen en organisaties die nu nog proberen de dienst uit te maken, zullen op korte termijn de rekening gepresenteerd krijgen, wegens onwettig handelen, intimidatie, misbruik van macht, positie, functie, noem maar op.

Binnen de politiek zullen nagenoeg alle gezichten verdwijnen, binnen de medische wereld zullen de meeste mensen ook “uit de roulatie” worden genomen, wegens hoogverraad, misdaden tegen de mensheid, schending van verschillende verdragen, waaronder de “Neurenberg Code”.

Apart daarvan, zodra de EBS een feit is, zijn dingen als “100.000 woningen extra bouwen per jaar”, “15 minute cities”, “you will iet ze bugzz”, “yoe will own notting and bie happie” en andere ongein van gelijke strekking verleden tijd 😉

Nog even vol houden, dames en heren. Zoals YAZZ in de 90’s al zong: “the only way is up” 😉

Join de Discussion
Join de Discussion
2 jaren geleden

https://www.youtube.com/watch?v=I7hbDL3uKCM : hier is geen spelt tussen te krijgen.

zie ook: Professor Kroonenberg geoloog TU Delft: zijn boek over klimaatverandering “De menselijke maat” is onlangs door de TU uit de schappen gehaald.

https://videowaarheid.nl/video/juridisch-weekjournaal-klimaat-milieu-en-energie/

Het WEF, VN c.s. zou hun informatie direct van NASA (zijn het beste op de hoogte van het klimaat) moeten vragen (niet mogen krijgen van gecorrumpeerden voor de efficiëntie) en wereldwijd bekend moeten maken dat WEF/VN/c.s. verhaal niet klopt; zij ophouden met het huidige beleid: dan houdt het gemeier over dat domme CO2 verhaal echt wel op, net als het ongevraagd geld stelen van de bevolking, = zich eigenmachtig toe-eigenen.
Het laatste restje vertrouwen dat de mensheid nog heeft in het hele kleine groepje mensen dat zich met deze praktijken inlaat zou dan nog kunnen blijven bestaan.

Cathja
Cathja
2 jaren geleden

De arrogantie en de enorme brutaliteit van deze ‘minister van Financiën’ om de bestedingen van burgers, en dan met name bedragen vanaf 100 euro, te monitoren, kent geen grenzen. Dit mag niet gebeuren!

Wij, de burgers, mogen overigens wel verantwoording eisen van deze minister waar ONS geld aan uitgegeven wordt. Wij controleren de overheid, want wie betaalt, bepaalt.
Daar heeft Kaag zeker nog nooit van gehoord….?

peter
peter
2 jaren geleden

Gewoon iedereen massaal al het geld van je rekening halen en alles contant betalen, maar ja dan krijg je natuurlijk weer allerlei soorten bangmakerij, bv dat er miljoenen bacterieen op papiergeld zit en dat je moet gaan pinnen voor de gezondheid, als ik ergens in een winkel sta waar verplicht gepint moet worden dan liever niet, moet je dan kijken hoe ondernemers gaan reageren, kijk bv naar FEBO , die accepteert geen contant geld, dan hoef ik geen FEBO meer , of wat ook leuk is dat je een een bestelling doet en achteraf zegt o sorry ik heb alleen contant geld op zak ,LOL

Onbekend
Onbekend
2 jaren geleden

Social credit score. Stemmen is toestemmen.

gaafland
gaafland
2 jaren geleden

” nieuw leiderschap” wordt ” nieuw lijderschap”….. De vraag is wie gaat er lijden?

Franklin Ryckaert
Franklin Ryckaert
2 jaren geleden

“…Het kabinet geeft nu 6,8 miljard euro uit aan ´het bestrijden van de opwarming van de aarde’ .Als de Tweede Kamer het nieuwe klimaatfonds goedkeurt, komt daar nog eens 35 miljard euro bij…”

Jammer van al dat weggegooid geld, maar de aarde wordt niet warmer maar juist kouder. Dus die hele klimaatgekte is gebaseerd op een GROTE LEUGEN.

De Globale Elite weet dat ook, daarom gebruiken ze al een tijd lang i.p.v. “Global Warming” de term “Climate Change¨, want daar kunnen ze dan elke kant mee op.

Het is onvoorstelbaar dat het grote publiek dit kolossale bedrog niet door heeft.

Onze oppositie partijen zouden hier de nadruk op moeten leggen.

apyr
apyr
2 jaren geleden

Hoeveel crimineel geld geeft ze zelf uit.

WaakVlam - Steve Schaisse
WaakVlam - Steve Schaisse
2 jaren geleden

Stem ze weg op 15 maart, breng je geen stem uit, dan gaat deze automatisch naar de vvd…
Er stond een goed artikel in de Limburger, het AFM maakt zich grote zorgen waarop de digitalisering met name bij banken in rap tempo toe neemt en dat er een deel vd bevolking uitgesloten wordt ivm dat het internet bankieren te ingewikkeld wordt.
D66 zijn nestbevuilers, schijten in hun eigen nest en andere zijn het haasje…

klausss
klausss
2 jaren geleden

Als mijn bank zo graag aangifte wil doen van bedreiging, moeten ze vooral gaan vragen wat ik met mijn EIGEN geld doe..

Het gaat ze namelijk geen ene moer aan.
En 2. Mochten ze een reden bedenken om de rekening te blokkeren, zou ik ze ook aanraden vroeg naar huis te gaan.

Zo, duidelijk genoeg ?..

Kees
Kees
2 jaren geleden

Het is een criminelen organisatie die D66, zulk organisaties waren toch verboden.
Nou wanneer gaan we puinruimen, ik sta klaar met een hele grote shovel,
Want die zullen we nodig hebben.😱🔔🚦

HenryH
HenryH
2 jaren geleden

1984 is dichterbij dan je denkt.

Avax
Avax
2 jaren geleden

Eerst onze verdwenen miljarden op tafel!

PIPO
PIPO
2 jaren geleden

DAT WORD MASSAAL GAAN PINNEN EN OVERAL CASH BETALEN WAT WETTELIJK NIET GEWEIGERD MAG WORDEN OMDAT HET NOG STEEDS EEN WETTELIJK BETAALMIDDEL IS DIE JE EIGENLIJK NIET MAG WEIGEREN‼️

Pirt
Pirt
2 jaren geleden

Weer die vuile, smerige, krankzinnige partij die D666666666666 heet.
En dat geldt ook voor die meelopers van dit smerige kabinet.

Loek
Loek
2 jaren geleden

FVD FVD FVD FVD FVD FVD FVD FVD

wolfje168
wolfje168
2 jaren geleden

Je herkent d’66 stemmers direct aan hun belerende uiterlijk.

Polly
Polly
2 jaren geleden

De totale controle is bijna compleet.

Avax
Avax
2 jaren geleden

Dat geld gaat overigens echt niet naar klimaat! Dat een woord zorgvuldig gekozen indertijd omdat dat dan in zijn algemeenheid klinkt als ‘een nobel doel’, en de bevolking dat eerder voor lief neemt. Maar die pot gaat gewoon voor 90% of meer naar de doelen die het WEF zijn agenda eist, zoals digitale controle, 5G,digitale muntje,naar de oorlog in Oekraïne, publiciteit van hun BGTF…… t/z gender propaganda op scholen universiteiten enz.enz.

salvar
salvar
2 jaren geleden

het bestrijden van de opwarming van de aarde???????????????
zouden een hoop burgers dit geloven dat je de natuur kan regelen?
je kan het regelen ja na de kl&te helpen zeer zeker.

roro 237
roro 237
2 jaren geleden

De speciale stemcomputer laat bij iedere verkiezing D66 winnen!

Muppet
Muppet
2 jaren geleden

Niks stemmen gelijk weg weg , opruimen die hap vandaag nog

Hrmkupers@hotmail.com
2 jaren geleden

In breuk onze privacy. En de control moet stoppen. Blijf met je handen van ons geld ons pensioen jullie. Stelen van het volk dwang drang

Het Orakel
Het Orakel
2 jaren geleden

Nederland is een hypocriet en achterbaks land geworden, volledig in handen van de grote machten in de wereld, waarvan Amerika nummer 1 is.
Nederland is al jaren in de zakken van Amerika en kent geen betere partner, iedere inmenging van
oorlog in de wereld door Amerika ging en gaat hand in hand met Nederland.
De Nederlandse Staat was door hun gouden grasbronnetje in staat miljarden weg te sluizen om
heimelijke zaken in de wereld te financieren. In de loop van de afgelopen 60 jaar zijn zo tientallen miljarden afgeroomd van onze Europese leveranties. De gasmeters van de Staat vallen onder Staats-geheim en zijn voor niemand controleerbaar en openbaar en goed beveiligd.
Zo werd ook de werkelijk gasvoorraad in Nederland na verder exploitatieonderzoek door Petroland,
geheim gehouden. De werkelijkheid is dat we nog voor tientallen jaren genoeg voorraad hebben.
Nederland had het rijkste land van Europa kunnen zijn, doch heeft het sinds de oorlog tot nu, de bevolking klein gehouden ofwel op maat gekort met toevoeging van voldoende illusie.
Inmiddels moest Rutte weer even naar Amerika om daar de volgende strategie door te nemen,
direct daarna bracht hij verslag uit aan België omdat we in de Benelux zitten en daarmee gelijk 3 landen tegelijk hebben te pakken, het wachten is op een bezoek aan Duitsland, Oostenrijk volgt dan direct ook en Frankrijk accepteert het omdat de voornoemde landen al ingestemd hebben, de rest zal wel mee moeten volgen. Hebben we nog iets in te brengen? Blijven we trots op onze Democratie?

wappie
wappie
2 jaren geleden

De enige manier om van die mafkezen af te komen is NIET op de VVD/D66/CU/CDA stemmen.

Ann
Ann
2 jaren geleden

Europarlementariërs 1e 2e kamer jullie moeten goed…ik zeg GOED voor ons land en de eigen burgers zorgen. Dat zijn jullie VERPLICHT.

Daan
Daan
2 jaren geleden

Klimaatcrisis? Dat ie er niet dat word aan gelult door Europa Brussel tis al eeuwenlang het zelfde te warm? Nog nooit zo koud geweest in vs en noordpool-54 maar daar lees je niks over, tis gewoon geld klopperij net als stikstof en de rest van de crisissen Nederlandse regering maakt ons slaven tis rond uit walgelijk alle stemmen naar FVD!!👍👍🙏🙏😀😀

Hein
Hein
2 jaren geleden

Er is geen klimaatprobleem, alleen waardeloze regeringslijers

nico
nico
2 jaren geleden

Zou ik een pickuptruck , een sataliettelefoon en een laptop kunnen krijgen ?

Schapenkop
Schapenkop
2 jaren geleden

Sinds dat linkse misbaksel van den uil van de pvda wordt er gesmeten met geld.
Mijn vader zei in de jaren 70 al dat kan niet goed gaan, toen er karrevrachten buitenlanders binnen werden gehaald om hier zogenaamd te werken. Die buitenlanders wisten sneller de weg naar de WAO en bijstand dan de Nederlanders. Vele buitenlanders, vooral Turken en Marokkanen zaten in de bijstand, maar hadden een huis in eigen land. Ook bestierden ze met zijn 4en een hotel, want ze mochten een kwartaal naar hun eigen land. Ook heel veel kinderbijslag ging naar het buitenland, de kinderen van broer en zus waren ineens van hen die in Nederland in de bijstand zat.
Nederland is helemaal verrot gemaakt door dat linkse tuig. Nog steeds is dat linkse tuig daar mee bezig. Door de hardwerkende Nederlander kunnen ze dat ook blijven doen via belachelijk hoge belastingen die de hardwerkenden moeten ophoesten.
Dat geprivatiseer dat van die corrupte Jorritsma moest, heeft ook heel veel geld gekost en de infrastructuur helemaal kapot gemaakt.
The New World Order / Build Back Better / de 4e Industriele Revolutie / You Own Nothing and Will be Happy en nog meer van die onzin zou goed voor alle landen zijn. Vergeet het maar.
Dit wordt bittere armoede.
Maar natuurlijk niet voor die 1% van de top van de piramide.

Michel
Michel
2 jaren geleden

Gewoon alles contant afrekenen, doe ik al zeker 2 jaar en bevalt meer dan goed.
Niets geen zelfscan of pinnen, wel een praatje met de kassière
Laat ze toch de klere krijgen met hun WEF controle maatschappij

Kans
Kans
2 jaren geleden

Wanneer.sodemieteren wij dat klere wijf het land uit ?

Trippel
Trippel
2 jaren geleden

Klagen klagen en nog eens klagen.
En niemand die er wat voor over heeft.
Maar ondertussen allemaal verslaafd aan het internet.
Dus je werkt er zelf aan mee.
Pak gewoon je vrijheid zelf terug.
Waarom denken mensen allemaal zo moeilijk.
Voor mij bestaat er geen betere oplossing dan iedereen zijn internet en telefoon de deur uit doen inclusief de apps van banken.
Zo valt er niets te digitaliseren voor de mens.

Amen

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
2 jaren geleden

Ja, d66 dat zijn inderdaad een stel ontiegelijke prutsers.
Kan je dus op je vingers natellen wat voor soort mensen op die partij gestemd heeft.

Koekoek
Koekoek
2 jaren geleden

Kijk en daarom geloof ik ze niet puur diefstal in eigen zak hoe anders

Joop Visser
Joop Visser
2 jaren geleden

Er zal nog veel meer geld naar dit idiote klimaatgebeuren gaan. Deze sukkels hebben de volgende redenering. Het wordt flink kouder de komende jaren vanwege het zonneminimum. Kaag ´dat het zoveel kouder is geworden, komt door de opwarming van de aarde, want de opwarming zorgt voor weerextremen, dus het klimaatfonds moeten we verdubbelen´.

Orakel
Orakel
2 jaren geleden

Wanneer gaat D66 verboden worden?

Joop
Joop
2 jaren geleden

Stel incompetente figuren daar in den haag wat een geteisem.

Inhetmeer
Inhetmeer
2 jaren geleden

Als de hele bende is ingestort, (en daar zitten we vlakbij) , wat moet je dan met dat giftige onbenul van deze regering?!

Te stom om voor de duvel te dansen, wil geen enkel zichzelf respecterend bedrijf dat soort in dienst nemen. Het liegt, steelt, intimideert waar het maar kan, kan niet met verantwoordelijk overweg en is bereid tot moord om het onvermogen te verbloemen.

Maar ik weet wel wat voor ze.

Een rapgroepje beginnen. Kunnen ze hun ongenoegen over het leven kwijt in stompzinnig taalgebruik. Mogen ze onverbloemd te keer gaan. Kunnen ze hun agressie een beetje kwijt in het volle zicht voor de camera, want daar zijn ze bloedgeil op……en kunnen wij ze in de gaten houden.

Je kunt het zo idioot niet bedenken in deze wereld, of er is publiek voor, dus dat moet goed komen.

Als ze het er financieel niet mee redden kunnen ze met een bijbaantje als vuilnisophalers een basisinkomen krijgen. Past perfect op het niveau. Doen ze ook nog wat zinnigs.

Marc
Marc
2 jaren geleden

Mooi hé ..die vrede.

dna
dna
2 jaren geleden

Geen vertrouwen meer in regering, overheid, de kroon. Ik neem een buiging en ga mn eigen weg.

Avax
Avax
2 jaren geleden

Het D66 kreng voert alleen uit wat Causswab zijn WEF bende hen al jaren geleden hebben voorgekauwd.Rutte al 12 jaar lang, die gore landverrader en iedem die D66 Kaag teef!

Kaas
Kaas
2 jaren geleden

Bitcoin zou dat allemaal kunnen oplossen;-)

jagg
jagg
2 jaren geleden

neeDRRland neeD66land

ray
ray
2 jaren geleden

gezocht : Sloopkogel voor d66. Ben die partij en haar addergebroed zat. Lijkt me dat dit allemaal davos/WEF fanboygirlsgenders zijn.

JJ Post
JJ Post
2 jaren geleden

Men moet zich nu eens goed gaan realiseren waar die Europese eenwording voor nodig was en die euro munt , en dan gaan kijken hoe de lijntjes op dit moment lopen,dat hele EU project is een project van de Deepstate/CIA/FBI/en daar op is het WEF opgericht om via het WEF de groene agenda er door te kunnen drukken en de Dystopische plannen uit te rollen om die NWO er door te drukken en daarom moet Rusland op de knien gebracht worden , als dat lukt gaat de mensheid nog meer gedecimeerd worden door middel van prik dwang en door de CBDC om die druk uit te kunnen voeren.Dit alles wat er nu aan de hand is is een plan die al ruim 50/60 jaar voorbewerkt en bedacht is en wij zitten in de End Game Of The Global Elite ,deze Satanisten moeten verslagen worden en alles wat en wie het WEF aanhangt dient opgepakt en vast gezet te worden voor het steunen van een Terroristische Organisatie en het plegen van Misdaden tegen de mensheid!!!

Lotus
Lotus
2 jaren geleden

De Autoriteit Persoonsgegevens (AP) is tegen een nieuwe wet van minister Kaag (Financiën) waarin elke transactie boven de 100 euro wordt vastgelegd voor onderzoek naar terrorisme en witwassen. Daardoor zou de privacy van onschuldige burgers in de knel komen, zegt de privacywaakhond. “Zoals de wet er nu ligt, kan die niet worden aangenomen.”

Anja
Anja
2 jaren geleden

Het gaat ook niet om of je een wapen koopt. Het gaat hen om totale controle, en je monddood maken, dat zit erachter. Zodra de digital currency volop in werking is, kunnen ze jou en mij, als we niet doen wat zij willen, het leven zuur maken: je rekening blokkeren, je laten afsluiten van gas, elektriciteit, etc. Dat is de ware agenda. Ze willen ons er allemaal onder krijgen. Nou, mij krijgen ze niet!

Theo wesselink
Theo wesselink
2 jaren geleden

Kaag onze opper terrorriste diie constand geld geeft aan terrorristische organisaties wil dat wij op ons geld letten .hoelang pikken wij het nog dat terrorristen zoals kaag ,kutte ,de jong , gapperhuis , olongren ,jetten . nedeland sta op en bescherm huis en haard en ga zo maar door ons land kapot maken en onze mensen vermoorden met die zogenaamde coronaspuit .

Steef
Steef
2 jaren geleden

Des te meer reden om gebruik te maken van alternatieve betaaloplossingen waardoor transacties niet zichtbaar zijn op je bankafschrift.

Henk
Henk
2 jaren geleden

Kaal scheren en met pek en veren het land uit zetten

loezers
loezers
2 jaren geleden

Stem ze weg in maart die zwaar gestoorde WEF aanhangers

novy
novy
2 jaren geleden

Kaag dient opgepakt en berecht te worden, desnoods dan maar door De Bond Tegen De Overheid.

ook de hoogste tijd, voor alle D66 kiezers, want eigenlijk zijn jullie dan het kwaad van Nederland geworden.

Edwin
Edwin
2 jaren geleden

oh ze weten zelf exact wat ze uitgeven en waaraan hoor…

Theo wesselink
Theo wesselink
2 jaren geleden

Als kaag iedere hondert euro gaat controleren om criminelen tegen te gaan zal ze moete nu beginnen bij zichzelf als terroriste en landverrader mag ze gaan uitleggen waarom zij ook salaris krijgt van de w.e.f. terwijl zij dit niet aangeeft.

Willem. T
Willem. T
2 jaren geleden

Geheel mee eens. Wij hebben in de kamer nu mens die totaal niets begrijpen van hun werk. Was vroeger jaren 60 70 wel beter zij hebben Nederland opgebouwd. Nu hebben wij slopers in kamer.

Back to top button
135
0
We lezen graag je reactie!x