CoronaMens en Dier

Hugo de Jonge beweert zonder blikken of blozen op tv dat de vaccinaties ‘miljoenen doden hebben weten te voorkomen’

Help anderen door dit met je vrienden op je social media te delen!

Uit rapporten blijkt dat er polarisatie is ontstaan door wat er tijdens corona is gebeurd. Hadden we empathischer moeten zijn? Die vraag legde Rick Nieman in WNL Op Zondag voor aan demissionair minister Hugo de Jonge. “U ook?”

Ik weet niet of je dat zo al kunt zeggen, antwoordde De Jonge. Hij beweerde zonder blikken of blozen dat de vaccinaties wereldwijd ‘miljoenen doden hebben weten te voorkomen’.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

“Zeker. Tuurlijk,” zei Nieman.

Je hoort in de bak

De uitspraak van de minister wekt veel verbazing. “Zeggen dat de prik miljoenen doden heeft voorkomen als 99,8 procent van de mensen zelf kon genezen van corona, is weer zo’n stupide uitspraak,” reageert gezondheidswetenschapper Yvonne Simons.

“Je hoort in de bak,” voegt ze toe.

Huisarts Els van Veen schrijft: “Ongelooflijk. Deze man heeft op een ongelooflijke, ontoelaatbare manier een hetze tegen ongevaccineerden en huisartsen gevoerd. En dan doodleuk burgemeester van Rotterdam worden. Arme Rotterdammers.”

Ronduit misdadig

“Hugo de Jonge was één van de felste aanjagers van de heksenjacht op en uitsluiting van ‘gevaarlijke’ ongevaccineerden,” vindt ook rechtsfilosoof Raisa Blommestijn. “Hij wilde zelfs ‘van arm tot arm, van deur tot deur’.”

“Ronduit misdadig. Maar in dit land wordt dat straks beloond met het burgemeesterschap van Rotterdam,” merkt ze op.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.9 176 stemmen
Beoordeel dit artikel

Interessant

Vind je deze informatie goed?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
guest

130 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
wolfje168
wolfje168
7 maanden geleden

Jammer dat die druiloor telkens weer in de belangstelling staat.

johan
johan
7 maanden geleden

Paniekerig commentaar… Na zijn uitlatingen is dit het enige wat ie kan zeggen.
Zelf geen prik en nog kerngezond… Of had ik een van die slachtoffers moeten zijn omdat ik de prik heb geweigerd? Hugo… GA NAAR HUIS!

Anne
Anne
7 maanden geleden

De jonge en consorten horen achter de tralies. De jonge heeft ons bedreigd.
Vertelde altijd leugens, verspeide desinformatie.

RealDutchPatriot
RealDutchPatriot
7 maanden geleden

Jokkie brokkie bloemschoen die een vaccin vergeleek met een frikandel. Waar blijven de zichtbare tribunalen?

Back to top button
130
0
We lezen graag je reactie!x