Heksen die in Swaziland op hun bezems 150 meter of hoger vliegen lopen kans om gearresteerd of beboet te worden.
Dat hebben de burgerluchtvaartautoriteiten van het land gezegd. De bezems van heksen moeten worden aangemerkt als een vorm van transport die zwaarder is dan lucht.
“Een heks op een bezem mag niet boven de grens van 150 meter vliegen,” zei Sabelo Dlamini van de burgerluchtvaartautoriteit van Swaziland. Heksen die lager vliegen dan 150 meter riskeren geen boete.
Reglementen
Hekserij wordt in Swaziland serieus genomen. Veel mensen geloven erin. Uit de nieuwe reglementen blijkt dat speelgoedhelikopters en vliegers ook niet te hoog in het luchtruim van het land mogen komen.
Dlamini werd door de pers gevraagd om de nieuwe wetten te verduidelijken nadat een privédetective werd gearresteerd op het moment dat hij een speelgoedhelikopter met een camera bestuurde om inlichtingen in te winnen.
Takken
De detective werd beschuldigd van het vliegen met een ongeregistreerd vliegtuig. Bovendien kwam hij niet opdagen toen de autoriteiten hem wilden ondervragen over de eerste speelgoed-drone van Swaziland.
De bezems die in Swaziland worden gebruikt door heksen bestaan uit takken die bij elkaar zijn gebonden. Ze hebben geen handvat. Het is bekend dat ze worden gebruikt voor drankjes, maar niet voor transport.
Bron: Timeslive.co.za
Gerelateerd:
- Zeldzaam handboek heksenjacht opgediept
- Code 250 jaar oud Duits geheim genootschap gekraakt
- Geest waart rond door politiebureau in Christchurch
- Zeldzaam handboek heksenjacht opgediept
- Eerste gastprofessor toverkunst ter wereld aangesteld
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Bent u er zich wel van bewust dat u vreselijk verkeerd bent voorgelicht? Professor schrijft open brief aan Rutte over klimaatbeleid
Hoe de Amerikaanse overheid 239 experimenten met biowapens uitvoerde op nietsvermoedende burgers
Viroloog Marc Van Ranst stevig aangepakt: ‘Ik denk dat het stilaan tijd is om u te excuseren’
“Syrië heeft opnames van gesprekken tussen Amerikaanse leger en terreurgroep IS”
Is dit ET? Raadsel van korte radioflitsen neemt bijzondere wending
Filmpje: De schokkende link tussen centrale banken en massasterfte eindelijk uitgelegd
Andy Basiago: Tijdreizen en teleportatie (interview)
Is geld de wortel van het kwaad?
Epidemioloog: ‘NOS bereikt absoluut dieptepunt met item over coronavaccin’