Hij roept tot nu toe alleen maar: ‘jullie moeten dit en jullie hebben dat niet gedaan, jullie moeten zus doen’. Het enige wat hij roept: ‘wij willen voor alle Nederlanders zijn’ en verder heb ik hem nog niet gehoord. Dat zei Jack van Gelder in De Oranjezomer over Frans Timmermans.
“Dan wil ik graag weten: voor welke Nederlanders en hoe?” vervolgde Van Gelder. “En dat zegt-ie niet. Dat benoemt-ie verder niet. Ik word moe van de man.”
Sprekende pop
Hij zei verder dat Timmermans een ‘sprekende pop’ naast zich heeft, ‘die ‘groen’ erin heeft gezet omdat dat heel vriendelijk lijkt, maar dat is zo links als de klere’. “Dat is een heel vals mannetje, meneer Klaver.”
Timmermans laat zich volgens Van Gelder meeslepen door GroenLinks. “Hij heeft geen enkele beheersing meer in z’n partij.”
Gegijzeld door GroenLinks
Fidan Ekiz voegde toe: “Hij wordt gegijzeld door GroenLinks.”
“Hij haalt altijd de dingen aan die zij moeten doen. Hij moet zeggen wat hij wil doen, waar hij voor staat, wat hij voor de arbeiders wil doen. Hij is de partij van de arbeiders,” zei Van Gelder nog.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Hou je vast: Oud-presidentskandidaat onthult de echte lijst met verspreiders van nepnieuws
Miranda krijgt politiebezoek om coronaprotest: ‘Te bizar voor woorden’
Klokkenluider witwasbank belandt in psychiatrische inrichting
Alle Cyprioten krijgen een basisinkomen
Hebben deze kinderen herinneringen aan een vorig leven als monnik?
‘Dit is waarom Trump niet wilde dat de Epstein-files naar buiten zouden komen’
Magdalena Dzambo in indringende speech: ‘Ik voel me verkracht door de overheid’
Op vakantie met de Elektrische Auto
ISON met blote oog te zien