Het christendom is een Romeins complot, dat bedoeld was om het Joodse protest te onderdrukken. Jezus Christus is gefabriceerd als onderdeel van psychologische oorlogvoering, zo stelt bijbelonderzoeker Joseph Atwill.
“Joodse sekten in Palestina die wachtten op de strijder-Messias veroorzaakten in de eerste eeuw constant gewelddadige opstanden,” zei Atwill.
Hij stelt dat het Nieuwe Testament oorlogspropaganda is, geschreven door Romeinse onderzoekers.
Gehoorzamen
Het doel hiervan was om de opstand de kop in te drukken.
“Toen was gebleken dat conventionele methoden geen soelaas hadden geboden, schakelden ze over op psychologische oorlogvoering,” zei hij.
Dat is het moment waarop het verhaal over de ‘vreedzame’ Messias werd bedacht.
Deze Messias was niet uit op oorlog, maar riep op tot vrede en moedigde Joden aan om Caesar te gehoorzamen en belasting te betalen aan Rome.
Fictieve figuur
Jezus Christus is mogelijk de enige fictieve figuur in de literatuur wiens hele levensverhaal kan worden herleid naar andere bronnen, aldus Atwill.
Het verhaal van Jezus is volgens hem ergens na de Joodse opstand van 66-73 na Christus verzonnen.
Atwill deed zijn ontdekking toen hij het boek ‘De Joodse oorlog’ van de Romeins-Joodse geschiedschrijver Flavius Josephus bestudeerde.
Hersenspoeling
Hij ontdekte dat er allerlei opvallende overeenkomsten zijn tussen dit boek en het Nieuwe Testament.
Atwill benadrukte dat ‘christendom een verraderlijke vorm van hersenspoeling is die heeft geleid tot de acceptatie van slavernij, armoede en oorlog’.
“Tot op de dag van vandaag wordt het – met name in de Verenigde Staten – gebruikt om steun te krijgen voor oorlog in het Midden-Oosten,” zei hij.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Ministers Adema en Van der Wal: in 2030 moeten de Great Reset-doelen zijn gehaald
Legerkolonel: ‘Marionet’ Zelenski stelt Oekraïense bevolking bloot aan ‘onnodige risico’s’
Dit zijn de knotsgekke plannen die het WEF zojuist heeft bedacht
Volkskrant-artikel waarin blond nazistisch wordt genoemd wekt irritatie: ‘Dit is toch niet te geloven’
Chemtrails zorgen voor ophef in Nieuw-Zeeland
Wat heeft de Illuminati te maken met de waterproblematiek?
10-jarige coauteur van studie lost wiskundige problemen op
Kijk even hoe de overheid de digitale identiteit aanprijst
“De bestaande media zijn ten dode opgeschreven”