CoronaMens en Dier

NEC-aanvoerder denkt aan stoppen na in elkaar zakken ploeggenoot: ‘Komt iets te vaak voor de laatste tijd’

Help anderen door deze info met jouw vrienden op je socials te delen!

NEC-aanvoerder Lasse Schöne twijfelt sinds de gebeurtenissen rond ploeggenoot Bas Dost steeds meer over hoelang hij nog door wil als voetballer. De middenvelder van NEC zag zondag hoe zijn ploeggenoot tijdens de wedstrijd tegen AZ plotseling in elkaar zakte.

“Ik heb het wel iets te vaak meegemaakt,” zei Schöne tegenover de NOS. Eerder zag hij hoe zijn goede vrienden Daley Blind en Christian Eriksen, en Abdelhak Nouri in elkaar zakten.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
Dost: heeft niets met vaccinaties te maken

“Het komt iets te vaak voor de laatste tijd,” aldus Schöne. “Ik ben ook geen 22 meer en heb een lange carrière gehad. Ik vraag me af hoelang ik nog door wil. Dat vroeg ik mezelf al af en nu nog meer.”

Dost blijkt overigens een ontstoken hartspier te hebben. Hij wilde graag benadrukken dat zijn ontsteking ‘niets met vaccinaties te maken heeft’.

Misdaad

“Hallucinant toch die olifant in de kamer,” reageert psycholoog Steve Van Herreweghe. “Misleiding. Misdaad. En vooral blijven wegkijken. Niet aankomen met ‘Wir haben es nicht gewußt’. Gaat niet lukken deze keer.”

Van Herreweghe verwijst op X naar een filmpje waarin cardioloog Peter McCullough zegt dat het coronavaccin meer Amerikanen heeft gedood dan corona zelf.


“Exact mijn ervaring tijdens mijn crisiswerk tijdens de eerste golf: overregistratie van COVID bij overlijden. Waanzinnig. Zeker als je weet dat de cijfers aan de basis lagen van het disproportionele en destructieve beleid,” aldus Van Herreweghe.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vind je deze informatie interessant?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 114 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

89 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Voederbiet69
Voederbiet69
2 jaren geleden

Myocarditis…neem nog een prik!

Fransdo
Fransdo
2 jaren geleden

Ja hoor, tuurlijk!!!! Die ontstoken hartspier heeft niets met de vaccinatie te maken.

Komen ze daar toch bij?

Joop
Joop
2 jaren geleden

Moordenaars genocide door nazi’s Rutte en co die moeten vervolgd worden en allen voor tribunalen met hun trekpoppen artsen politie ect.

Mart
Mart
2 jaren geleden

het ego creeert een fantasie realiteit voor mensen , en laat ze niets van daar buiten willen zien

Edward S
Edward S
2 jaren geleden

Gisteren heeft het windkracht 8 gewaaid dus ik verwacht binnenkort weer mensen die omvallen door die verschrikkelijke klimaatverandering! We kunnen dit alleen nog maar stoppen wanneer u allen een lege portomonnee heeft.

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
2 jaren geleden

Ik heb OOK besloten te stoppen.

Met luisteren naar politici en met klakkeloos in de rij gaan staan voor ALLES dat zij en de farmaceutische industrie te bieden hebben en dan vooral “vaccins”.

Ergens in de jaren 90 al.

Toen ik er achter kwam dat de farmaceutische industrie de meest aangeklaagde industrie ter wereld is en dat ALLE politici er letterlijk ALLES voor over hebben om op een “machtspositie” terecht te komen.

En ja, ALLES betekent inderdaad ALLES, dus OOK links en rechts levens van burgers opofferen.
En DAT vervolgens ook nog eens een keer gaan zitten goed praten onder het mom van “vooruitgang” en kolder als “We zijn diep bedroefd dat het zover heeft moeten komen” MAAR “We zullen er ALLES aan doen om te voorkomen dat iets dergelijks in de toekomst ooit nog plaats zal kunnen vinden”.

Er zal pas iets veranderen wanneer die politici, hun baantjescarrousel EN de kwaadaardige onmensen die hen aansturen een halt wordt toegeroepen.

De taak van politici is heel eenvoudig : Aan de lopende band ouwehoeren over verandering zodat er NOOIT echt verandering plaats zal kunnen vinden.

Arie N
Arie N
2 jaren geleden

Alle mensen en ook sporters die die rotzooi in zich hebben laten spuiten kunnen gerust wel afgeschreven worden.
En of je nu jong of oud bent ze hebben hun langste tijd al gehad.

Rakker
Rakker
2 jaren geleden

Voor een flinke cheque vertelt Dost alles.

Stop
Stop
2 jaren geleden

Inderdaad eerst stilzwijgen over voetballer Bas Dost !?

Dat veel sportmensen getroffen worden na vaccins en boosters door hartproblemen, blijkt nu Dorst ook getroffen te zijn door een ontstoken hartspier, myocarditis !
Hij heeft geluk gehad dat hij direct op het veld gereanimeerd is !
Er kunnen diverse redenen zijn !
Maar heel opvallend is dat hij vooral wil benadrukken dat de ontsteking niets met vaccinaties te maken heeft !?

Hij ondergaat de komende dagen nog meer onderzoeken maar…..

” ZE HEBBEN NIETS MET VACCINATIES TE MAKEN ” !?!?

Waaruit is dit gebleken ?

Waarom zegt een patiënt in de krant dat het NIETS met vaccinaties te maken heeft, terwijl er nog onderzoeken moeten plaats vinden !???

Daan
Daan
2 jaren geleden

Hoe dom ben jij Shone, of zijn wij zo slim! Pannenkoek

Verzetskabouter
Verzetskabouter
2 jaren geleden

Hij zal wel een soort van zwijgplicht hebben in zijn (aanvullend)contractje hierover? Trek je bek helemaal open of zwijg helemaal. Met die mensen die weten of wisten, promoten en/of betaald kregen voor wat er zich speelde, daar kan ik geen medelijden mee hebben.Zij die hebben meegedaan hieraan zijn even schuldig aan de dood van velen mensen en/of ploeggenoten! Dan bleef ik ook solidair met mijn ploeggenoot en speelde gewoon door dat mijn hart er ook mee ophield.

Sdl
Sdl
2 jaren geleden

Beste Lasse Schöne, het staat je vrij om in alle openheid je mening uit te spreken of je vermoeden. Er staat ook op de bijsluiter van Pfizer dat er een kans is op myocarditis en of pericarditis. Dit is recentelijk aangepast door Pfizer.

Duinsnip
Duinsnip
2 jaren geleden

Wat een mafkees.

Zonnebloem
Zonnebloem
2 jaren geleden

heb je vast en zeker geld voor gekregen om die uitspraak te doen. Dost wees eens eerlijk…. Ligt niet aan het prikkie….van wie moest je dat naar buiten brengen….

Edwin
Edwin
2 jaren geleden

Toch knap dat een voetballer het in zich heeft om te weten dat er geen connectie is. Natuurlijk roept Bas ook maar wat hem waarschijnlijk verteld is. Heel veel
beterschap kerel! En voor de rest zullen we wel zien heh wat de tijd zal leren. Ik snap dat veel mensen een te grote cognitieve dissonantie ervaren bij de gedachte dat iemand ze via een vaccine doelbewust zou willen beschadigen. Dat is nogal niet wat. Geloof me ik weet wat het is om te moeten concluderen dat iemand die het beste met je voor zou moeten hebben dat niet altijd heeft.

Charlotte
Charlotte
2 jaren geleden

Blijven ontkennen!!.. Dat is het motto, nu er duidelijk bewijs laat ze er nog maar 10 nemen!!..🙈🤡🤷

Orwellia
Orwellia
2 jaren geleden

Heeft te maken met de opwarming van de Aarde. Ze hadden bijv ook nooit in Qatar moeten spelen!

c.j.van der nagel
c.j.van der nagel
2 jaren geleden

Geen verband met de injecties. Het Experiment Jensen.nl had het goed van af de eerste dag, Heel de media heisa er om heen. Het F.V.D krijgt geen sterfte cijfers en waarschuwde meer malen voor twijfelachtige noodzaak. Al was Boudet eerst voor waarschuwde menige keren Waar blijft het zgn Corona onderzoek. Dat komt zeker na de verkiezingen. In de VS is het al genocide . Waarom sommige BNRS geld kregen als ze de vaccine wat geen vaccine was om te promoten. Honderden sporters vallen zo neer….en het stopt niet de doden die vielen in de eerste twee weken zijn niet meegeteld…….heeft deze aanvoerder geen internet , heeft hij intuïtie…..en dan juist aangeven dat het mRNA er niets mee te maken heeft en nog verder moet worden onderzocht is voor mij dan ook een raadsel…….het is i.i.g.v. heel vreemd..Je neemt iets wat je lichaam veranderd…..maar roken en alcohol zijn slecht ….doe het beiden en zal niet te hard roepen maar ben al 69> Ik vraag mij af welk bewijs hebben deze mensen nodig. Hebben de voetballers en andere sporten niet in de gaten (hier het voorbeeld) wordt afgenomen.

Tiswat
Tiswat
2 jaren geleden

En waarom wordt er nu niet gezegd “sinds wanneer zijn voetballers wetenschappers?”😇

Niet bang
Niet bang
2 jaren geleden

Coronahysterie was massapsychose. Hierbij denk ik aan die sekte waarvan de leden massaal zelfmoord pleegden. Dit speelden zich af, vorige eeuw. Laat je nooit gek maken door wie dan ook. Blijf dicht bij jezelf.

Jeff
Jeff
2 jaren geleden

Meneer Schone, dat heeft niets met voetbal van doen hoor. Afhankelijk van hoeveel spuiten je genomen hebt, stort je ook met een kantoorbaan een keer neer. Dat komt dan alleen niet op de televisie.

Nomen nescio
Nomen nescio
2 jaren geleden

Myocarditis is nu een kwestie van tijd, voor de mensen met alle covid-vaccinaties, maar ik hoop dat ik het mis heb.

Ger
Ger
2 jaren geleden

Ja. Je kunt beter stoppen met sporten dan stoppen met het vaccin. Want dat kan toch geen kwaad. Al sterven er miljoenen mensen na de prik, HET KANGEEN KWAAD.

malion
malion
2 jaren geleden

Brook Shield ook gevaccineerd, heeft onlangs een attack gehad, ziekenhuis etc. op de foto zie je dat ze plakkers op haar borst had. Tja en tegelijkertijd werd er geschreven dat heel veel artiesten dat ook mee maken, hele lijst met namen.
Dus…. hoe kun je het blijven ontkennen, het lijkt er meer op dat ze zeggen, het kwam NIET door de vaccinaties hoor…. dat het eigenlijk wel zo is het is, zo dom zijn ze toch ook niet!

Hans
Hans
2 jaren geleden

Hij wilde graag benadrukken dat zijn ontsteking ‘niets met vaccinaties te maken heeft’.”
Mijns inziens kan iemand hiermee niet duidelijker aangeven dat hij meerdere malen geïnjecteerd is met het Corona-‘vaccin’. Triest dat topsporters, waarschijnlijk in opdracht, zich zo uiten!

Sto
Sto
2 jaren geleden

In de krant: Voormalige sportvrouw volleybalster Schoot 35 jaar heeft kanker !

Yvonne
Yvonne
2 jaren geleden

Hoeveel zou hij betaald hebben gekregen om te blijven volhouden dat het niets met vaccinaties te maken heeft?

S.L
S.L
2 jaren geleden

Tijdens de behandeling van Dost zag je alle spelers angstig kijken.
Als je goed keek dan zag je dat ze vooral angstig waren omdat ze zelf ook allemaal die zooi hebben gehad.

eindhoven
eindhoven
2 jaren geleden

30 sept 2023
Bij een ongeval op de Keijenbergseweg (N782) in Wageningen is zaterdagochtend een 49-jarige wielrenner onwel geworden en later overleden. Een traumateam kwam met de helikopter naar het ongeluk.

Wakkere
Wakkere
2 jaren geleden

De vax fanatiekelingen beginnen te beseffen dat ze tikkende tijdbommen zijn.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
2 jaren geleden

Dost blijkt overigens een ontstoken hartspier te hebben. Hij wilde graag benadrukken dat zijn ontsteking ‘niets met vaccinaties te maken heeft’.

Ja logisch, als hij ook maar een millimeter toe geeft dat het iets met de door het Pentagon ontwikkelde injecties te maken heeft was hij acuut uit de uitzending geknipt.

Andere mening
Andere mening
2 jaren geleden

Blijkbaar heeft Bas Dost ook voor arts geleerd!

Grens
Grens
2 jaren geleden

Doe het voor de ander was één van de slogans, maar als het goed mis gaat omtrent die verschrikkelijke vaccinaties dan houden de prominenten de kaken stijf op elkaar !

Lasse schöne ,zegt ,ik heb het wel iets te vaak meegemaakt en dat zegt genoeg !
Dankjewel Lasse eén moedig gebaar naar de burgers en vooral voor jullie als spelers en jullie fans ,veel sterkte voor Dost 🙏

Pieternella
Pieternella
2 jaren geleden

En de griep was ineens verdwenen. Ik heb daar nog geen bevredigend antwoord op. Als men nu plots verlamd raakte of je hand viel eraf, dan had ik het begrepen, maar een snotneus, kuchen en koorts? Dit behandel je met een huismiddeltje, maar daar verdienen ze niks aan. Dat is het hele eiereneten.

Leo the lion
Leo the lion
2 jaren geleden

hoeveel moeten er ( dood) neer vallen ???? en maar blijven ontkennen dat door de 💉 vaccines💉 komt !!

HOELANG HOUDEN ZE DIE LEUGENS VERBORGEN !! ..HOELANG ?????? HOELANG???? HOELANG NOG !!!!!! TOT HEM MET…. RIP … RIP… RIP… HET EINDE 💀

Ron
Ron
2 jaren geleden

En stond ook in de Telegraaf: iedereen van sporter tot omaatjes kan een ontstoken hartspier krijgen. Ze zijn zich volledig aan het indekken. Al eerder merkte ik dat ze al konden voorspellen dat de kankerziekten in de toekomst toe zouden nemen. Verdere uitleg is blijkbaar niet nodig, want die uitleg stond er niet bij. Is kennelijk niet nodig, want anders moeten ze weer liegen he dat het door klimaat en andere idioterie komt. Liegen is vermoeiend hoor.

Jenny
Jenny
2 jaren geleden

Myocarditis is een bijwerking van de faks. Dat staat inmiddels zelfs in de bijsluiter hoor ik Pfizer geeft dat in elk geval toe. Het komt veel te vaak voor nu om nog toevallig te zijn. Maar ja, een onderzoek mag er niet komen want dan zou het wel eens bewezen kunnen worden. En dat moet natuurlijk koste wat kost voorkomen worden.

Julia
Julia
2 jaren geleden

Dan neem ik aan dat hij het giftig experimenteel vaccin niet heeft laten toedienen anders heeft stoppen geen enkele zin.

Betaal contant!
Betaal contant!
2 jaren geleden

Pfizer’s bijsluiter zegt dat myocarditis (ontstoken hartspier) een bijwerking is. Dost zal dan wel niet gevaccineerd zijn, alleen dan kan hij hardmaken dat zijn aandoening niets met de injecties te maken hebben.

nico
nico
2 jaren geleden

Tuurlijk niet , ik zou me nog een keer laten boosteren.

Chris
Chris
2 jaren geleden

Daar zit volgens mij wel handel in… grafstenen met de voetnoot: het lag niet aan de vaccinatie !

Sacha
Sacha
2 jaren geleden

Ik denk dat de Cabal gewoon een keuze hebben gemaakt. Ze hebben met de ontdekking (of ontvangst van) AI bedacht dat ze minder werkvolk nodig hebben. Ja, jij ook meneer de politieagent of advocaat. Dan houden ze veel meer grondstoffen over voor zichzelf en hoeven ze ook veel minder controle uit te oefenen en problemen van deze mensen (nummers) op te lossen. 500.000 tot een miljard is wel zat eigenlijk. Het mooiste is als ze een genderloos ras kunnen bakken, babies uit de fabriek op bestelling. Vraag was natuurlijk wie, wanneer en hoe? Tevens de mensheid upgraden, door alle idioten te verwijderen van deze aardbol. NOU, wat ik gezien en gehoord heb deze afgelopen 3 jaar, kan ik ze geen ongelijk geven. Bedenk dat al die zionisten een iq hebben van 130 of meer. Ze hebben dit zorgvuldig gepland. Daarom zijn zij rijk en jij hebt geen moer. Ze pakken straks alles af, je zult het zien. Mis je 1 termijn op je hypotheek, ben je je huis kwijt en/of je auto. Je pensioen is straks ook verdampt. Iedereen, inclusief mijzelf is gehersenspoeld, door te geloven in een systeem wat was opgezet om juist dit allemaal te kunnen uitvoeren. Ah, je denkt dat ik uit mijn nek sta te zwammen? Ik hoop het, ik hoop dat jij gelijk hebt en ik het fout heb. Een ding, alles wat ik zag aankomen en mensen voor gewaarschuwd heb, is inmiddels uitgekomen.

Tom Poes.
Tom Poes.
2 jaren geleden

Sterk spul die prikken…je valt er zo van neer. Helaas, dit is de realiteit!

Paola
Paola
2 jaren geleden

Ik zou maar lekker stoppen met topsport, kan je leven kosten. Komt niet door prikje hoor, echt niet! Moordenaars van het kartel. Als je leven lief is stoppen 👍🏻

Vlinder
Vlinder
2 jaren geleden

Ja juist,allemaal zombies. Door die prik gaat er duidelijk iets mis met je hersens.

richard
richard
2 jaren geleden

je heb helemaal gelijk ,ik erger me dood aan die zombie,s geen normaal contact meer en maar de hele dag op hun telefoon kijken gestoorden zijn de meeste mensen.

Hilda
Hilda
2 jaren geleden

Ze roepen mij net altijd iets te
snel ” het lig niet aan de vacc”…nah ja, dan weet je het wel .Als ik al eens een voorzichtige toespeling maak op het zoveelste r.i.p bericht wat voorbijkomt rollen, krijg ik de de hele schaapskudde over me heen.Hoe ik dat durf te suggereren….ze willen het niet weten !

Snappie007
Snappie007
2 jaren geleden

Vorig week reed ik met mijn auto door mijn wijk, tweebaans. Ik zag in de verte een jonge meid lopen naar het zebrapad, auto op de rechterbaan stopte netjes, ik zat op de linkerbaan om links af te kunnen slaan verderop. De dame zat alleen op haar telefoon te kijken, zonder 1 blik naar links te werpen! Het is dat ik bezig ben met autorijden en ver vooruit kijk, anders was de kans groot dat…..

En vanmiddag weer een jonge meid, stak 2 zebrapaden over zonder te kijken! Zombies!

Snappie007
Snappie007
2 jaren geleden

Vandaag iemand uit mijn omgeving is WEER gegaan voor zijn zoveelste prik en gaat later voor de ”griepprik” ondanks dat hij zelf zegt ”je weet eigenlijk niet wat voor rotzooi je in je lichaam spuit” en wij iemand kennen die een hartinfarct heeft gehad na de prikken en het ziekenhuis vroeg aan deze persoon of hij deze prikken genomen had.
HAHA wie snapt dit nog? 😀

la vérité
la vérité
2 jaren geleden

eigenlijk raar, waarom mag er of wordt er geen gebruik gemaakt in de kamer van beeldmateriaal, of wie heeft dat ooit bedacht dat dat niet mag. compilatiefilmpje van alle mensen die in elkaar zijn gezakt na vaccin tov voorvaccin. en dan zal het wel duidelijk moeten zijn voor iedereen.

Jacques
Jacques
2 jaren geleden

Beste Bas, beweren dat een ontstoken hartspier niets met vaccinaties te maken heeft, is ongeveer hetzelfde, als geloven dat Ajax een kans had tegen PSV.

Janny
Janny
2 jaren geleden

Dan is hij dus niet gevaccineerd ,anders kun je dat niet zo stellig zeggen

Janny
Janny
2 jaren geleden

In onze omgeving steeds meer mensen met kanker en andere vreemde kwalen , zoals sceptisch,en nierstenen ,en bloed in de urine,en nierstenen die steeds weer terug komen en darmkanker en netelroos en doofheid en oog problemen zoals scheurtjes in het netvlies ,wel heel vreemd , dat er nu zoveel problemen zijn met de gezondheid van alle mensen hier in Nederland

Tries
Tries
2 jaren geleden

Moest hij vast zeggen van het knvb . Heeft er niets mee te maken. Misschien wel een vet bedrag belooft als hij ontkent. Want tja hij kan zijn werk niet meer doen en er moet wel gegeten worden.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
2 jaren geleden

Slorters moeten massaal stoppen en vergoeding eisen van de verantwoordelijke voor de vaccins!

yvonjana
yvonjana
2 jaren geleden

Nederland is meer dan ‘ziek’, het is psychotisch!!!

Astrid
Astrid
2 jaren geleden

.tja als zo biowapen shotje heb genomen is de kans groot ..

longrider1919@hotmail.com
2 jaren geleden

Waanzinnig na alles wat nu bekend is. ” “Het komt in ieder geval niet door de vaccinatie. ” Aldus Bas. Waarom zou iemand nou specifiek deze zin aanhalen. Het kan dus allerlei oorzaken hebben ( dat hartspier gedoe) maar de oorzaak is specifiek in ieder geval niet de vaccinatie. Triest. Die zin is niet een eigen ingeving van ons aller basje. Dit komt niet goed meer. Slaap lekker Bas. Het is mooi geweest met nog meer misinformatie verspreiden en ondersteunen.

Back to top button
89
0
We lezen graag je reactie!x