Er wordt momenteel druk gediscussieerd over het 2G-systeem, waarbij iemand alleen een QR-code krijgt als hij of zij is gevaccineerd of van corona is genezen. Een negatieve test volstaat niet meer.
De ChristenUnie pleit voor een 1G-systeem, waarbij iedereen – gevaccineerd of niet – zich steeds laat testen voor toegang. Marjolein Tasche, bestuurder van het Franciscus Gasthuis en Vlietland in Rotterdam, kreeg in Goedemorgen Nederland de vraag of zij denkt dat zo’n systeem de druk op de ziekenhuizen zal verminderen.
“Ik ben voor ieder systeem dat de druk op de ziekenhuizen en de zorg vermindert. Als dat 1G is, moet dat zo zijn. Aan de andere kant zien we nu dat de kans om ernstig ziek te worden bij gevaccineerden groter is. Wat mij betreft: als er maar wat gebeurt en de vraag over welk systeem precies vind ik echt iets voor microbiologen,” zei Tasche.
Bestuurder zegt A maar presentatrice maakt daar B van. Interessant. pic.twitter.com/qFEFKzmjpa
— RevolteNu (@NuRevolte) November 16, 2021
Vervolgens gebeurde er iets opmerkelijks. Presentatrice Welmoed Sijtsma verdraaide de woorden van de ziekenhuisbestuurder. “Mevrouw Tasche zei net dat de kans dat je ziek wordt als je gevaccineerd bent groter is, maar dat is natuurlijk… bedoelt ze andersom, om dat, om dat, om dat rechtgezet te hebben,” stamelde Sijtsma.
Van een aantal ziekenhuizen, waaronder het Canisius Wilhelmina Ziekenhuis in Nijmegen en het Maastricht UMC, is bekend dat er vooral gevaccineerde patiënten liggen.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





EU bestaat over 10 jaar niet meer, voorspelt Nigel Farage. In deze 3 landen is de kans op een exit het grootst
Ministerie van Justitie verwijdert stilletjes informatie over kindersekshandel van website
Kijk: Gideon van Meijeren zet ‘hypocriet’ Kamerlid helemaal klem en brengt selectieve verontwaardiging aan het licht
Woeste reacties na rellen met “jongeren” in Scheveningen: ‘Trap ze het land uit. Allemaal’
Laurens van der Tang waarschuwt voor Great Reset: ‘Niet uitgesloten dat er een satanisch complot achter zit’
Alternatieve betaalmiddelen en tijdbanken erg populair in Spanje
‘Met een freudiaanse verspreking bevestigt Bill Gates dat hij er een andere agenda op nahoudt’
Politieagent: ‘Ik kan het niet meer met mijn geweten verenigen hoe we met burgers om moeten gaan’
Nu al bijna 1000 aardbevingen in 2 weken. Gaat deze vulkaan binnenkort uitbarsten?