De speech van minister Kaag op het D66-partijcongres werd zaterdagmiddag onderbroken door ondernemer Lydia Daniel. “Ik voel mij verraden. Door u specifiek en door de mensen hier in deze zaal.”
Kaag verweet haar dat ze haar verhaal ‘ook op een andere manier had kunnen vertellen’. “Dat is niet zo, want uw partij heeft mij zelfs geblokkeerd op social media,” bracht Daniel daar tegenin. “Dat is hoe erg u vrouwen de mond snoert!”
“Dankzij uw partij hebben mannen hun weg gevonden naar onze sport, onze kleedkamers, naar onze toiletten. Dit is geen vooruitgang, dit is achteruitgang en dat accepteren we niet,” zei ze, terwijl er boegeroep klonk.
Activist verstoort speech Sigrid Kaag #D66congres pic.twitter.com/9kPJy8YGSX
— Arnews (@ARnewsNL) May 13, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Heldin
Daniel krijgt veel steun. “Wat een heldin is Lydia Daniel die op het partijcongres van D66 een hele zaal vol met deugvolk even de waarheid vertelt. You go girl!” twittert rechtsfilosoof Raisa Blommestijn.
Annelies Strikkers constateert: “Zwarte feministe breekt in bij speech van Kaag en wijst op het afnemen van vrouwenrechten bij het steeds meer faciliteren van de woke- en transgender-ideologie. Wordt uitgejouwd door een roomblanke zaal vol D66’ers.”
Op Twitter schrijft Daniel: “I said what I said.” Waarop Tweede Kamerlid Simone Kerseboom (FVD) zegt: “Loud and clear!”
Kletspraat
“Eerlijke actie tegen hypocriete diversiteit-kletspraat van D66,” vindt journalist Roderick Veelo. Jurist Sietske Bergsma voegt toe: “Niet de diversiteit en inclusiviteit die ze bij D66 bedoelen.”
Peter Vlemmix, mediadirecteur van Ongehoord Nederland, was vorig jaar op een partijcongres van D66. “Net voor het persmoment werden een zwarte vrouw en dame met hoofddoek pal naast Kaag gezet. Ik vond dat pijnlijk om te zien,” aldus Vlemmix.






Simone Kerseboom: ‘Transhumanisme is minstens zo gevaarlijk als nazisme of communisme’
‘Ruslandkenner’ waarschuwt dat de Russen komen: ‘Ze zijn duivels slim’
“Gratis geld is effectief tegen armoede”
Het volgen van je hart is slimmer dan je denkt
Moleculair bioloog zegt ‘buitenaards’ DNA te hebben gevonden bij bepaalde mensen
Baudet eist opheldering over NS Publieksprijs: ‘Dit is echt zo’n ontzettend rare gang van zaken’
Ze gingen naar Afrika om te kijken naar 30 jaar aan vaccinatiedata en wat ze ontdekten was schokkend
‘Vrijheidsbeperkende wetgeving’ in de maak: ‘De opmars naar een totalitaire werelddictatuur!’
VIDEO: Vrouw claimt ‘onbreekbare’ wrakstukken Roswell-UFO in handen te hebben gehad