Binnenland

Kamervragen over pilot (lees: experiment) vogelgriepvaccinatie met consument als proefkonijn: ‘Schandalig misleidend’

Help ons door dit artikel met iederen die je kent op je social netwerk te delen!

Nederland is deze week gestart met een pilot (lees: experiment) om kippen te vaccineren tegen vogelgriep, met de Nederlandse consument als proefkonijn.

Dit leidt tot zorgen over onder andere voedselveiligheid, keuzevrijheid, transparantie en effectiviteit. Gideon van Meijeren heeft Kamervragen gesteld aan de minister van Landbouw.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Het Kamerlid wil van haar weten op welk pluimveebedrijf de pilot is gestart en welke vaccins er precies worden gebruikt. Ook vraagt hij op basis van welke (wetenschappelijke) onderzoeken en praktijkervaringen de minister heeft geconcludeerd dat de gebruikte vaccins veilig en effectief zullen zijn.

Britten wijzen vaccinatie af

Van Meijeren wijst erop dat de Britten vaccinatie tegen vogelgriep juist afwijzen. Een Britse ‘taskforce’ ziet te veel bezwaren en stelt bovendien dat gevaccineerde dieren nog altijd besmet kunnen raken, en het virus kunnen vasthouden en verspreiden naar andere gevaccineerde of niet-gevaccineerde dieren.

Britse experts zeggen dat er op dit moment geen vaccin is dat aan alle gestelde eisen voldoet.

Van Meijeren wil verder weten of BBB-minister Wiersma kan uitsluiten dat de vaccins negatieve effecten hebben op de gezondheid en of ze kan garanderen dat er geen sporen van het vaccin aanwezig zullen zijn in de eieren of het vlees van gevaccineerde kippen.

Dit is zo enorm dom

Niet alleen in Groot-Brittannië, maar ook in Nederland klinken veel kritische geluiden. “Dit is zo enorm dom,” zegt moleculair bioloog Peter Borger over de pilot. “Het vogelgriepvirus komt door vaccinatie onder druk te staan en varianten die anders niet of zelden zouden ontstaan, worden erdoor gestimuleerd.”

“Dat maakt dit dan ook tot een bizar fenomenaal verdienmodel, of niet soms?” vraagt data-analist Wouter Aukema hem.

Er wordt overigens gebruikgemaakt van een vectorvaccin, dat is beoordeeld en goedgekeurd door het Europees Geneesmiddelenagentschap (EMA) en goedgekeurd door de Europese Commissie. Aukema wijst erop dat eerdere vectorvaccins (AstraZeneca en Janssen) ook waren goedgekeurd door EMA en uiteindelijk van de markt werden gehaald. “En niet omdat ze zo veilig waren.”

Schandalig misleidend

“Nu – jaren later – worden nog steeds de ernstige gevolgen gemeld bij de Larebs van de wereld,” merkt hij op. “Schandalig misleidend.”

Terwijl mensen zich zorgen maken over de veiligheid, stelt BBB-voorvrouw Van der Plas dat ‘de hysterie op volle toeren draait’. Aukema: “Werkelijk onvoorstelbaar. De volksvertegenwoordiger die tegen een (terecht) bezorgd volk zegt dat ze hysterisch zijn.”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.9 171 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

171 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
tbja
tbja
1 jaar geleden

maar u weet toch ook niet wat er in uw frikaandel zit? kuch

Kiekedief
Kiekedief
1 jaar geleden

Cojona vergeten zeker hè .
Nou ik niet !!

Greet Resist
Greet Resist
1 jaar geleden

voedselvergiftiging op een presenteerblaadje; uw gastheer is een psychopaat in schaapskleren

Een gewaarschuwd mens telt voor 2
Een gewaarschuwd mens telt voor 2
1 jaar geleden

Geen kip meer eten dus

ron
ron
1 jaar geleden

Nederland is de proeftuin van het WEF.
En alle volksverlakkers doen hier aan mee.
lukt het niet met de corona gifspuiten dan maar met de kippen.

hoogtijd
hoogtijd
1 jaar geleden

Die Wiersma is zooooo’n DOM BLONDJE. Onbegrijpelijk dat dat mens minister van landbouw is.
Ik geen eieren en vlees van gevaccineerde kippen. Ja, ja het is veilig. Ik hoor de woorden van de Jonge ook nog.

T,A
T,A
1 jaar geleden

graag welke wetenschappers zeggen dat het veilig is

Charlotte
Charlotte
1 jaar geleden

Het is ontzettend dom dit, en maar geheim houden is het motto maar die eieren door de strot duwen van de mensen!.. Als je het uit wil testen doe dat onder je eigen BBB groep en niet bij andere mensen die geen keuze hebben, dat het veilig is weten we nu wel.. Pffffff… Opgedonderd met die troep!….
✓✓✓✓✓✓^°^°^°

Karin
Karin
1 jaar geleden

Zet het dan eerlijk op de eieren ik ben gevaxt kijken of het verkoopt

poekie
poekie
1 jaar geleden

Ze weten echt wel WAT ze doen de moordenaars.
Waar zit kip in?
Waar zitten eieren in?
In zowat alles uit de supermarkt

Dutch warrior
Dutch warrior
1 jaar geleden

Mensen moeten eens ophouden om ook dit dit een experiment te noemen. Ze weten heel goed wat, hoe en waar ze mee bezig zijn. De mens wordt aangevallen via de voedselvoorziening

Stop
Stop
1 jaar geleden

Zeker zullen de supermarkten hier de dupe van zijn.

Wie wil nu eieren van gevaccineerde kippen en zeker geen kippenvlees van een kip dat gevaccineerd is.
Dus weer allemaal naar de boer en zijn kippen en eieren.

VACCIN VACCIN VACCIN DE REGERING BLIJFT AAN DE GANG !!!
HET ZAL TOCH OP DE EEN OF ANDERE MANIER DE MENSEN HET DOOR DE STROT GEDUWD WORDEN !!!!!!!!!!!

Verschrikkelijk !!!!!!!!!!!!!

Jef
Jef
1 jaar geleden

Struisvogelgriep. Meteen vaccineren zou ik zeggen.

P de vries
P de vries
1 jaar geleden

De kip moet er aan te pas komen om de ruiming voort te zetten

Marrob BE
Marrob BE
1 jaar geleden

Ik begrijp niet, dat er één boer is die deze gifprik campagne op hun boerderij toestaat.
En als ze dat wel doen tegen een forse afkoopsom, mogen die boeren wat mij betreft opgeruimd worden, samen met BBB.

Feniks
Feniks
1 jaar geleden

Dom Blondje ???

ted
ted
1 jaar geleden

De kansen voor big phama worden gecreerd door dit misdadige kabinet.
Vrouw holle van triple b spreekt over hysterie. Zij moet vlug haar mondje houden, want is ook net als Geert afgeweken van de partij principes. De financiele steun voor haar partij door Monsanto!!!! is belangrijk. monsanto is een gifproducent en wordt al jaren gesteund door het duivels hoofdkwartier van de EU in Brussel. Big pharma zal niet nalaten de nodige rotzooi toe te voegen aan dit griepvaccin om de “depopulatie” norm”te handhaven. Ook dit vaccin zal met de nodige haast zijn geproduceerd. De eieren van de kippen worden besmet en komen in de voedselketen. Deep State wrijft in zijn handen. Als je in de schappen van AH kijkt zijn veel producten voorzien van het logo van de demoon Bill Gates. AH en Aldi spelen het duistere spelletje mee. Geloof maar dat het kikkerlogo op al die producten AH en Aldi geld opleveren. Koop die producten met kikkerlogo niet.!! Satan Gates koopt alles met zijn verdomde geld. Bill Gates en zijn trawanten van het WEF, WHO VN, Black Rock, Vanguard komen aan de beurt. Zelfs Droste (chocolade) heeft zijn bedrijsfziel verkocht. Op hun producten prijkte het kikkerlogo van Bill Gates. Droste is faiilliet.
Als ze weten wat hun boven het hoofd hangt, loopt het dun nu al uit hun broeken.
Gerechtigheid is onderweg. Het Licht overwint de duisternis.Het duister haat het licht.
Wees een baken van licht in het dagelijkse leven.Het licht van God faalt nooit.

Frans
Frans
1 jaar geleden

Hoor niets van de Dierenpartij

Inhetmeer
Inhetmeer
1 jaar geleden

Gideon……als je nu werkelijk gelooft dat het zin heeft om kamervragen te stellen aan een trut die wegens wanprestatie is ontslagen uit haar secretaresse-baantje…..kom op man. Daar komt niks zinnigs uit.
Het enige wat nog zin heeft is het stellen van kamervragen over hoe het mogelijk is dat een stuk onbenul als dit op die positie komt.

Uit Rotterdam
Uit Rotterdam
1 jaar geleden

Zou dat mens van de Plas niet eens uit willen plassen. Wat een ontiegelijk infame vrouw is dat. Voorzichtigheid is de moeder van de porseleinkast. Daar heeft zij nog nooit van gehoord. Wat een fake boeren modderfiguur is ze. Waar duiken ze dat soort op ! Ik eet graag kip en zo nu en dan ook een ei. Nu lust ik dat niet meer. Kippie kan haar deuren wel sluiten.

Nctnee
Nctnee
1 jaar geleden

De aanloop naar een nieuwe toekomstige plandemie..Ze zijn al jaren bezig met angstzaaien…Tis duidelijk waar ze mee bezig zijn.

T. Hollander
T. Hollander
1 jaar geleden

Het vaccineren van kippen is tijdrovend en lastig werk en daar heeft niemand zin in. Is gedoemd te mislukken.

dick
dick
1 jaar geleden

is er nu niemand die iets tegenhoud

Sjef
Sjef
1 jaar geleden

Dan is het fijn om in het grensgebied te wonen. Daar war we voorheen eenmaal in de zes weken naar het Oosten reden is dat nu als om de veertien dagen. Nog meer van deze domme zaken en we gaan elke week twee keer naar onze Ooster-buurtjes.

Spreek regelmatig met mensen uit Utrecht en zelfs Delft die boodschappen doen in Duitsland. Busjes vol gaan ze beladen terug the West.

Piet Protest
Piet Protest
1 jaar geleden

Je kan ook ionisators ophangen in een kippenstal tegen virussen ,hoef je niet te vaccineren.
https://www.youtube.com/watch?v=joWA-6_1OMs
maar dat willen ze niet

Karin 1
Karin 1
1 jaar geleden

Eerst was er een Kuiken nu een jubelende kip in het haagse kippenhok.

Rick
Rick
1 jaar geleden

van der Plas laat haar ware gezicht zien

Rick
Rick
1 jaar geleden

na augustus voor mij geen supermarkt ei meer

Richard L.
Richard L.
1 jaar geleden

Het is veilig om hier geld mee binnen te harken voor de farmacie.

Rick
Rick
1 jaar geleden

misschien toch allemaal FVD stemmen bij aanstaande verkiezingen

wanhoop
wanhoop
1 jaar geleden

ach er zitten insecten in onze eten kan dat ook er bij
.Alles wat je uit supermarkt haalt is niet goed je gaat net niet dood

Henny
Henny
1 jaar geleden

Kipster van de lidl daar zit het in

Henny
Henny
1 jaar geleden

Bij Geo-engineering staat het op de site met batch nummers erbij.

eazu
eazu
1 jaar geleden

Volgens mij worden alle kippen al ruimet ijd ingespoten . Als we het niet meer kopen …. Zelf kippen in de tuin ?

Mikkie
Mikkie
1 jaar geleden

Neem zelf kippen!

marly
marly
1 jaar geleden

Als nu eens eindelijk iedereen neen zegt tegen de vaccinatie van eender wat is het eindelijk gedaan

Orwellia
Orwellia
1 jaar geleden

Dom blondje is trots.
Het gaat trouwens wel degelijk om een mRNA prik, is gebleken

Ex. Marinier
Ex. Marinier
1 jaar geleden

Ik heb het al eerder gezegd: dom geboren en nooit wat bij geleerd. En dat geldt voor beide vrouwen. Afgrijselijk domme wichten en dat denkt een land te kunnen besturen. Beiden door gebrek aan gewicht boven komen drijven.

Wakkere wekker
Wakkere wekker
1 jaar geleden

Genocide proefland op mens en dier!
Moordenaars ruimen, dat helpt!

EUSSR aan de Noordzee
EUSSR aan de Noordzee
1 jaar geleden

Zo zie maar weer hoe bezorgd de regering in ons land is om de volksgezondheid.

Ex. Marinier
Ex. Marinier
1 jaar geleden

Wat schuift dat Schoof.?

vin
vin
1 jaar geleden

minister Wiersma, het type smakelijke secretaresse of stewardess , zjj is niks meer dan een napratertje van de vaccin industrie en andere profiterende betrokkenen. Vriendin van leeghoofd Sophie Hermans soms ?

Ariekanarie
Ariekanarie
1 jaar geleden

Sinds november 2024 is er ophokplicht (lockdown) voor pluimee. En nu spuitjes.

Waar hebben we dat eerder meegemaakt?

Slaap verder schapen van deze wereld.

Ik kots van de mensen die alles pikken en prikken. De boeren die hier aan meewerken, ik heb er geen goed woord voor over. WALGELIJK

Johan
Johan
1 jaar geleden

Inderdaad, de hysterie draait op volle toeren. Als door deze linkse kwakzalvers alles wat beweegt moet worden geprikt alsof het niet duizenden jaren zonder heeft gekund. Alsof niet alles wat beweegt een natuurlijke afweer heeft. Maar door de mand vallen ze, met tegelijkertijd (ook als verdien model) oorlog te hitsen. Veiligheid? LOL
Gewoon stoppen met chem-trails en stoppen met bomen kappen en stoppen met zwaar vervuilende elektrische hysterie en dan kunnen mensen en kippen weer gezond worden!

Herman de Graaf
Herman de Graaf
1 jaar geleden

De minister vangt de klappen, maar de omringende ambtenaren dienen eigenlijk eens flink ondervraagd te moeten worden.

AOTV
AOTV
1 jaar geleden

Weet u nog:
Als één vd goudvissen in de kom op een dag doodgaat, gaan we het andere visje vaccineren… Dat helpt….

Paulien
Paulien
1 jaar geleden

Bij de slager maar eens navragen of de kip, die hij verkoopt, gevaccineerd is. ..

Ronald
Ronald
1 jaar geleden

Dan maar geen ei of even de grens over…

Johan
Johan
1 jaar geleden

Deze kip wil zelf ook geprikt worden.

Fernando
Fernando
1 jaar geleden

Hoe eerder je NL verlaat hoe beter, ik ben al jaren pleite gelukkig

Jona
Jona
1 jaar geleden

Het kan ook verzonnen zijn om verdeeldheid te zaaien, we hebben uiteindelijk met psychopaten te maken. Op zo,n manier gaat de boer met zijn kippen ook ten onder en is het doel van de roverheid ook bereikt.

AIDLNZSDWAHW.
AIDLNZSDWAHW.
1 jaar geleden

Dit hele staatsgevaarlijke zooitje afzetten, en wel direct!!!!!!!

Summer
Summer
1 jaar geleden

Ik dacht even dat ze een jurylid van Holland’s nex top model hadden geïnterviewd, maar het is de minister van de BBB….

Hans
Hans
1 jaar geleden

Laat deze kip de eerste spuit nemen zou ik zeggen.

Oleehop
Oleehop
1 jaar geleden

De covidprik was en is nog steeds ook puur experimenteel. Ook daar hebben deze linkse domme struisvogels geen enkel probleem mee. Wel natuurlijk eerst ervoor zorgen dat hun vrijstelling hebben gekregen van die prik. Veel extra oversterfte na uitrol maar het maakt onze politiek niet uit. Hoe meer doden hoe beter het is.

Bob
Bob
1 jaar geleden

Er ontstaan straks ongetwijfeld initiatieven van bedrijven die eieren op de markt brengen van kippen die niet gevaccineerd zijn

malion
malion
1 jaar geleden

https://beforeitsnews.com/prophecy/2025/03/dr-lee-merritt-make-biggest-announcement-sars-cov-2-it-only-gets-more-shocking-2568692.html
Als Wiersma dit leest en luistert dan kan ze daar blijven zitten, anders een baan elders zoeken. Wij gaan deze mensen toch niet betalen om desinformatie te krijgen! Het is verbazingwekkend dat er vele minsters zitten die alles voor gekauwt krijgen en zich minister mogen noemen.

roro 237
roro 237
1 jaar geleden

Het gaat om koeien, schapen, kippen en varkens…………..de bevolking zal door de vaccinatie killers flink uitgedund worden!

Pink panter
Pink panter
1 jaar geleden

Elke politicus zit daar om zijn zakken te vullen en nergens anders voor 1 groot theater!!

Karin 1
Karin 1
1 jaar geleden

Breek de dag, tik een eitje!

De prijzen voor rundvlees stijgen fors door de krimp van de veestapel op de Europese markt.

Frans
Frans
1 jaar geleden

De gevaccineerde kippen worden dan een mutatiefabriek. Het virus wordt “gedwongen” te muteren, waardoor de kans juist GROTER wordt dat het muteerd naar een variant die ook op de mens kan overspringen.
Zeer slechte zaak. Het gevolg van paranoide vogelgriep beleid. Normaal zou een vogelgriepuitbraak in een stal gewoon een aantal dieren doden en de andere dieren immuun maken, maar wij, domme mensen moorden dan de hele stal uit. Immuniteit kan zich dan niet natuurlijk ontwikkelen.
De enige die echt profijt heeft is de farmaceutische industrie.
Wanneer begint dit eindelijk door te dringen bij de beleidsmakers?

Tom Poes
Tom Poes
1 jaar geleden

Dom Blondjes bestaan dus echt. Kijk maar naar deze Wiersma, van het Boeren Burgers Bedrog! Flikker toch op met jullie WEF kabinet, met puppet Wilders erbij!

zona
zona
1 jaar geleden

Laat ze zelf al die eieren en kippen opvreten,merkt ze meteen of het veilig is.

Eric
Eric
1 jaar geleden

Moeten we voortaan naar Duitsland als we fatsoenlijke eieren en kippevlees willen, gelijk effe tanken daar heb je de reiskosten er ook gelijk uit. Tabak even aanvullen, gelijk even wasmiddel en al het andere wat twee keer zo goedkoop is aanvullen. Wie zei dat ook alweer dat we beter een cursus Russisch konden nemen als de situatie erger zou worden, hij bedoelt Duits zeker. De vijand komt niet van buiten, maar van binnen deze keer.

Ex. Marinier
Ex. Marinier
1 jaar geleden

Het intelligentie niveau van onze volksvertegenwoordigers is ronduit bedroevend.
Van sommige denk ik dat het de huishoudschool is en van anderen maximaal de mavo.
De selectie moet door iemand gedaan zijn die er baat bij had/heeft dat het gewoonweg onnozele meelopers waren. Daar heb je gewoon geen last van, alleen het landsbelang is er allesbehalve mee gediend. Hier zou zo snel mogelijk de bezem doorheen moeten.

Marian
Marian
1 jaar geleden

Knettergek besluit, eieren zitten ook in koek en nog veel meer voedingsmiddelen , massale vergiftiging

Geert Jansen
Geert Jansen
1 jaar geleden

Nou ja, de vrije keuze die ons wordt ontnomen .Het wezenlijk kenmerk van ons mens-zijn. De bruine eieren zijn tegen de vogelgriep ingeent. Van de witte krijg je vogelgriep(?) Of was het andersom? Nee ,het is niet andersom, ALLE kuikens, de bruine en de witte ,de witte en de bruine eieren leggende kuikens worden in Nederland tegen de vogelgriep ingeent. Mens-zijn wordt ons niet meer gegund,tenzij……Daar ligt onze keuze …..

Dubito
Dubito
1 jaar geleden

Niks aan de hand…het gaat hier om een vector’vaccin’. En dat is niet gevaarlijk, itt Pfizertroep. Zo meldt de minister. Gelukkig maar.

Oh, by the way….AstraZenica en Johnson waren ook vector’vaccins’. Veilig, effectief en van de markt gehaald en verboden wegens massale ziekte en sterfte onder de geprikten.

eenmaal per etmaal een eimaal!

Deugniet
Deugniet
1 jaar geleden

“Minister van landbouw verandert burgers in proefkonijnen.”

AOTV
AOTV
1 jaar geleden

Kip, het meest veelzijdig gemanipuleerde stukje vlees, kip…!

Snappie
Snappie
1 jaar geleden

Gevaccineerde pluimvee duwt de hele sector naar de afgrond.
Dit zijn smerige politieke spelletjes terwijl big pharma dikke business heeft.

Wij als volk zijn de laboratorium ratten cq de proefkonijnen.
Bbb is nu zijn laatste zetels aan het verspillen maar de ontwrichting is al geschiedt binnenkort zitten we weer met een vaccinschandaal.

Liegebeest
Liegebeest
1 jaar geleden

Gewoon een maand niks kopen waar kip of ei in verwerkt zit. Een maand biefstuk eten is geen straf. Kijken of de pluimhouderij Dat Kan lijen. Anders GA ik over op wilde eend. Uit het park gratis en voor niks. Stuk of tien in de schuur voor de eieren.

Egs
Egs
1 jaar geleden

Gaan bio dynamische boeren (Demeter etc.) ook aan dit %^&% experiment meedoen?

(Ik heb eens met een biologische slager contact gezocht over het al dan vaxen van vee, en hij verzekerde me ervan dat daar bij hen geen sprake van is)

Mark
Mark
1 jaar geleden

Als ik het goed begrijp gebeurt er dit:
Om vogelgriep bij kippen te voorkomen knipt men een stukje vogelgriep “vaccin” en plakt dat in een uiterst besmettelijk Kalkoen-Herpes-virus en brengt dat in bij legkippen.

Oftewel, over 20 weken, als deze eieren op de markt komen is kort daarna heel Nederland geïnfecteerd met een stukje vogelgriep “vaccin”.
Overdracht van virusdeeltjes gebeurt o.a. via de huid.
Dat wordt dan voortaan Duitse eieren kopen in Duitsland.

Marianna
Marianna
1 jaar geleden

dit is gewoon een reclame filmpje.

ze heeft geen opleiding of enige inzicht voor de post, die ze bekleed in het parlement, maar wel een leuk uiterlijk voor de reclame

Vout
Vout
1 jaar geleden

Dat was het dan mensen, het einde van voedselveiligheid (voor zover dat er nog was) en einde van keuzevrijheid. Er is namelijk geen keuze meer straks. Ei zit in zoveel producten verwerkt. We zijn gewoon LABRATTEN, onthou dat goed. Alleen stoppen met eieren eten is niet voldoende.

toppie G
toppie G
1 jaar geleden

BBB-voorvrouw Van der Plas is een beetje op haar hoofdje gevallen.
Peter Borger raad het af Engeland mag het niet en hier doen we het.
BBB-voorvrouw Van der Plas heeft al eerder dingen gezegd en belooft
maar dat liep anders dus reden te meer om haar te wantrouwen.
Al die zijn vaak niet nodig, HE’ BBB-voorvrouw Van der Plas
Je kan ook die grootschaligheid tegen gaan en niet van die achterlijke
grote bedrijven laten ontstaan.
VEEL ELLENDE ONTSTAAT BIJ GROOTSCHALIGHEID DIT VEROORZAAK
VEEL ZIEKTES EN ELLENDE.
DIT GAAT TEN KOSTE VAN DE HYGIENE, WAARUIT ZIEKTES ONTSTAAN.

Marianna
Marianna
1 jaar geleden

was er niet iemand, in het Erasmus, die het vogelgriepvirus, dat niet overdraagbaar is op mensen, geschikt heeft gemaakt om dat wel te kunnen?

gane of function onderzoek in de laboratoria geeft biologische producten voor oorlogs voering

Ron Fouchier, die met Marion Koopmans samenwerkt, of zijn we dat alweer vergeten?

piet de pad
piet de pad
1 jaar geleden

U moet dood zodat ze uw geld binnen kunnen harken. Stem meer socialisme, het pad door de vallei van de dood is bezaaid met lijken.

Soesman
Soesman
1 jaar geleden

Willen de Nederlanders weer ZELF het wiel uitvinden ten koste van gezonde mensen.

Michel
Michel
1 jaar geleden

Gewoon boodschappen doen in België of Duitsland, dan stopt het experiment vanzelf.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

ZE ZIJN WETTELIJK VERPLICHT HET OP DE VERPAKKING VAN DE EIEREN EN DE KIP TE DTAAN DAT HET GEVACCINEERD VOEDSEL IS! VOEDSEL EN WARENWET!!!

NietOns
NietOns
1 jaar geleden

De eerste eieren zullen over 20 weken in de schappen liggen. Enkel in het verrotte nederland mogen deze eieren verkocht worden. Dus zegge over 18 weken enkel eieren uit Duitsland, belgie of van de lokale boer. Ik hoop dat het bedrijf en de codes van deze eieren achterhaald wordt

Mark
Mark
1 jaar geleden

kakastrontbroekjona, nooit vergeten we het..!

Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
1 jaar geleden

Ik kan me er niet aan onttrekken, dat deze vogelgriepprik voor kippen, 2 zaken betreft.
1 als men nog kip of ei eet, duikt er een gerelateerde ziekte op bij de consumeerder.
2 uit angst eet de consument geen kip of ei.

Paniekpolitiek.

Back to top button
171
0
We lezen graag je reactie!x