Een gepensioneerde rechercheur heeft een onthullend boek geschreven over een omvangrijk pedonetwerk bestaande uit hooggeplaatste overheidsfunctionarissen. Hij werd afgelopen week dood gevonden.
Volgens de familie van de man wordt zijn dood ten onrechte beschouwd als zelfmoord en zaten er mensen achter hem aan omdat hij op het punt stond meer pedofielen binnen overheidskringen te ontmaskeren.
Mark Minnie, auteur van het controversiële boek ‘The Lost Boys of Bird Island’, deed gedurende zijn carrière een aantal schokkende ontdekkingen.
Tweede boek
Minnie en zijn goede vriend Chris Steyn, oud-agent en onderzoeksjournalist, ontmaskerden hooggeplaatste politici en zakenlieden die kinderen meenamen naar Bird Island, voor de kust van Zuid-Afrika, om ze te misbruiken en mogelijk zelfs te vermoorden.
Het boek gaat specifiek over de tijd van de apartheid in Zuid-Afrika. Volgens de auteurs waren onder meer defensieminister Magnus Malan en minister van Milieu John Wiley bij het pedonetwerk betrokken.
Vlak voor zijn dood verklaarde Minnie dat hij was benaderd door mensen die nog meer belastend bewijs zouden hebben. Dat wilde hij bewaren voor een tweede boek.
Dood gevonden
Hij stierf voordat hij het kon publiceren.
Het eerste boek kwam uit op 5 augustus en negen dagen later werd Minnie dood gevonden. Volgens de politie heeft hij zelfmoord gepleegd, maar zijn familie gelooft daar niets van.
In gevaar
Tersia Dodo, één van de familieleden, zei tegen journalisten dat Minnie enkele dagen voor zijn dood had gezegd dat hij vreesde voor zijn leven. “Hij zei steeds dat zijn leven in gevaar was,” zei ze tegen staatsomroep SABC.
Dodo zei dat Minnie in de gaten werd gehouden omdat hij informatie had die nog meer mensen zou ontmaskeren.
Bekijk ook onderstaand filmpje:







Paar 100 miljoen aan belastinggeld ‘foetsie’ bij Stichting Open Nederland: ‘Het wordt tijd voor de onderste steen’
“Gratis geld en een werkweek van 15 uur voor iedereen”
Geschokte reacties op bekentenis minister Agema: ‘Dit mocht 4 jaar niet gezegd worden, dit was een complottheorie’
Italiaanse publieke omroep weigert veelbesproken interview met Assad uit te zenden. Bekijk het hier
UFO die bromtoon voortbrengt houdt gemoederen bezig in Groningen
Osteoporose is gebaseerd op een leugen waar Big Pharma miljarden aan verdient (en de medicijnen maken je botten juist brozer)
Ambtenaren willen niet meer voor ons werken als we niet allemaal op GroenLinks stemmen: ‘De maskers gaan af’
Schotse vrouw ziet ‘Jezus’ in vuurzee Notre-Dame (en ze is niet de enige). Deze afbeelding zorgt voor beroering op social media
Complottheorieën in de Franse media: “Aanslagen Parijs georkestreerd door Franse overheid”