Buitenland

Kijk: Australische politie schiet met rubberen kogels. Dit alles voor de volksgezondheid

Help door deze informatie met iedereen op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

In de Australische stad Melbourne zijn gisteren meer dan 200 mensen gearresteerd tijdens een demonstratie tegen de strenge lockdown. De politie gebruikte niet alleen traangas, maar vuurde ook rubberen kogels af op vreedzame betogers. De arrestanten kregen allemaal een boete van omgerekend 3000 euro.

“Het is echt ONGELOFELIJK wat er in de westerse wereld gebeurt,” schrijft FVD-voorman Thierry Baudet op Twitter.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png


In Sydney, waar ook een grote menigte op de been was, zijn 46 mensen opgepakt. De politie voerde een zerotolerancebeleid tegen demonstraties in de stad en wierp op diverse plekken blokkades op. In deelstaat Nieuw-Zuid-Wales werden zo’n 1400 politieagenten ingezet.


Australië heeft misschien wel de strengste lockdown ter wereld. Meer dan een kwart van de Australische bevolking is op dit moment in lockdown. En hoe meer maatregelen de autoriteiten treffen, hoe harder het aantal ‘coronabesmettingen’ stijgt:

[RT]

4.9 47 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je deze info interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

84 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Annette
Annette
3 jaren geleden

En WAT zal de volgende stap zijn van de bestuurders van het grote eiland Australië? Niet met rubberen kogels schieten, maar met scherp?
Het is, zoals Thierry Baudet zegt, echt ongelooflijk wat daar gebeurt.
Dit loopt volledig uit de hand. En dan de waanzin, dat dit voor de volksgezondheid zou zijn. Wie DAT nog gelooft, heeft ze niet allemaal op een rijtje.
Toch heb ik gisteren of eergisteren beelden gezien vanuit Australië, waar ook een demonstratie was en waar een woedende menigte dwars door de barricades van de politie was doorgebroken. Zó kan het dus ook. Het is dus ook een kwestie van aantallen.
Vooral de laatste alinea, waarin wordt vermeld dat hoe strenger de lockdown, hoe meer “besmettingen” er zijn, is treffend.
Daarmee wordt al duidelijk bewezen, dat lockdowns helemaal NIETS positiefs bijdragen. Ik zou zeggen: eerder het omgekeerde.
Wat de uiteindelijke bedoeling van dit hele duistere gebeuren is, moet toch zo langzamerhand wel de grootste slaapkop wakker schudden.
Dit is dan Australië, maar wat dichter bij huis gebeuren natuurlijk al de meest afschuwelijke dingen in Frankrijk. Mensen die niet eens meer in een supermarkt voedsel en drinken kunnen halen.
DAT gebeurde zelfs niet in de Tweede Wereldoorlog. Daar was toen tenminste nog de mogelijkheid om met een bonnenboekje de meest elementaire zaken te kopen. Oké, ik weet van mijn ouders dat zij bloembollen en suikerbieten moesten eten.
Maar zoals het nu gaat, is niet anders dan onmenselijk.

Takeshi Kovac
Takeshi Kovac
3 jaren geleden

Van een passief protest keert het zich binnenkort in een aktief protest waar doden zullen vallen.. en dat allemaal voor een paar besmettingen met een ondeugdelijke PCR test die 97% vals positieven geeft omdat het helemaal niet geschikt is.. en een paar overleden mensen MET corona op 25 miljoen inwoners, wat het ook mag zijn want het is nog steeds niet geisoleerd.. dus waar testen ze op en wat is een positief iemand? DIT HEEFT NIETS MET GEZONDHEID TE MAKEN

Arnie
Arnie
3 jaren geleden

Wat ik vorig jaar al voorspelde, eerst komen de knuppels, dan dewaterkanonnen, dan het traangas, gevolgd door rubberkogels en nu het leger mee doet zullen binnenkort metalenkogels ingezet worden…

Qek
Qek
3 jaren geleden

Daar schijnen ze totaal geen weerstand te hebben tegen virussen, bacteriën en schimmels. Hun smetvrees voor alles wat van buiten komt heeft hen vatbaar gemaakt voor alles. Nul weerstand dankzij hun eeuwige smetvrees.

Skippy
Skippy
3 jaren geleden

De conclusie is simpel: hoe krijg je een overheid weg die eigen bevolking onderdrukt?
Politie en Leger schijnen gehersenspoeld te zijn. Hebben deze mensen geen partners, zonen, dochters, broers, zussen, ouders? Of zijn ze oerdom en krijgen ze extra geld?
De geschiedenis heeft laten zien wat er nog staat te gebeuren. Zorgelijk.

Tegeltje
Tegeltje
3 jaren geleden

Gewoon die prik halen, zo simpel is het. Grapje.

Marian
Marian
3 jaren geleden

DIT GAAT NIET OVER ONZE GEZONDHEID, DIT GAAT OVER TOTALE CONTROLE OVER MENSEN WILLEN HEBBEN.

Ed Kas
Ed Kas
3 jaren geleden

Zoiets als: “Om jullie leven te beschermen schieten we jullie dood” 🙂 🙂 🙂

Te triets voor woorden

Don Demon
Don Demon
3 jaren geleden

Waar zijn de organisaties van de mensenrechten…?

Edward
Edward
3 jaren geleden

Dit is een wereldwijde dictatuur waar de mensheid niks meer te vertellen heeft.

Jan
Jan
3 jaren geleden

DE NAZI’S ZIJN TERUG

Mars
Mars
3 jaren geleden

Misschien dat de mensen wereldwijd nu door krijgen dat het niets met de gezondheid te maken heeft en men op mensen gaat schieten om een lock down te handhaven die nets oplevert voor de gezondheid want landen zonder maatregelen of lock down doen het beter dan met maatregelen en lock down.

Nog even 5G operationeel en men kan iedereen naar believen het leven uit jassen.
In onze kamer kan men ook niet wachten op de 5G crowd control want dan hoort protesteren tot het verleden en kan men onbeperkte tirannie tot beleid maken.

luis
luis
3 jaren geleden

Wat een rare politiek en land heeft altijd gehad en de mensen die stemmen. Het blijft een eiland en geen continent.

Edward
Edward
3 jaren geleden

De conclusie moet zijn, de wapens zijn opgepakt dus we zijn in oorlog ! Vreselijke beelden overigens uit Australie, waar blijven de mensenrechten organisatie’s ?

Merijn Hugens
Merijn Hugens
3 jaren geleden

Ga vooral door met het Volk Onderdrukken…Er komt een moment ons geduld op is en we terug gaan schieten…deze Elite-Ratten moeten vooral Niet denken dat ze ons kunnen Controleren…Alle Landverraders & Oorlogsmisdadigers zullen hun Verdiende Straf zeker niet ontlopen…

Patricia
Patricia
3 jaren geleden

Waarom hadden ze die rubberen kogels al bij zich? Dit wisten ze dat ze gingen schieten dus. Een bevel van hogerop.

baviaan
baviaan
3 jaren geleden

de westerse wereld heeft altijd zo’n grote mond over mensen rechten, in landen als China Myanmar noord Korea……. we zijn geen haar beter in de westerse wereld …. op naar de killingfields zoals in Cambodja onder het bewind van pol pot.

ceessie
ceessie
3 jaren geleden

Ik snap nog steeds niet dat de mensen zo vreedzaam kunnen blijven nadat je zo door de autoriteiten wordt behandeld. De volgende stap zijn echte kogels tegen de betogers ?

Niemand.
Niemand.
3 jaren geleden

Ook rubberen kogels kunnen dodelijk zijn, de volgende stap is met scherp schieten. De trekker overhalen is niet moeilijk, de gevolgen wel.

Politie en het leger moeten een kant kiezen, de tijd is nu. Australië is verloren, ik zie in Frankrijk en Italië weerstand en dat geeft hoop.

Nederland is verloren. Ik persoonlijk ervaar dat als heel pijnlijk.

S7even
S7even
3 jaren geleden

De lockdowns en de gang van zaken in bijvoorbeeld Australië zijn de blauwdruk voor het gehele Westen.

Er staat ons nog heel wat te wachten.

Vlinder
Vlinder
3 jaren geleden

Zijn ze bewust uit op een burgeroorlog? Nog sneller,hoef je niet te wachten dat burgers dood gaan door de prik,knal ze gewoon maar neer!

Jolanda
Jolanda
3 jaren geleden

Wat een dappere mensen die hier de straten op gaan . Wie zijn die politieagenten ? Zijn in mijn ogen vermomde nazi’s….hoe kun je nadat je op vreedzame mensen hebt geschoten je eigen nog in de spiegel aankijken? Ook al doe je het op bevel van hogerhand . Je hebt toch zelf nog wel een beetje hersenen in je hoofd om te zien dat dit buiten proportioneel is. Sterkte voor de mensen daar .

Dubito
Dubito
3 jaren geleden

Volgende stap is de inzet van het leger. En dat allemaal precies volgens PLAN. Alles wat je ziet is volledig geregisseerd – ook Schwab sprak al over het verzet van de bevolking waarmee rekening is gehouden. En vooral alles op film zetten en verspreiden, dat heeft een afschrikwekkende werking in alle landen die als volgende aan de beurt zijn. Het geweld hoort erbij. Grote reset gaat niet zonder weerstand, daar moeten we even doorheen. Dan zal het volgespoten volk zich erbij neerleggen en zal iedereen gelukkig zijn. Even doorbijten, Aussies!

Bedenk dat ook in Nederland velen die, áls ze deze beelden al zien, de overheid groot gelijk geven dat die bende getatoeëerde wappies en antivaccinatie-egoïsten uit elkaar geknuppeld wordt. Wij denken hier op deze site dat iedereen het wel met ons eens is – wel: luister eens buiten de ninefornews-bubbel en je schrikt je kapot.

En gisteren ook weer mondkapjes in de supermarkt. Ziek word je ervan.

Frances
Frances
3 jaren geleden

Ik heb het vermoeden dat er een burgeroorlog gaat komen als dit zo door blijft gaan

koddebeier
koddebeier
3 jaren geleden

De overheid van Australië kan je vergelijken met Nazie tuig !!

Raymond
Raymond
3 jaren geleden

Australië, is de voorhoede.

koddebeier
koddebeier
3 jaren geleden

Dit is oorlog !! Overheid tegen de eigen bevolking.

Ludger
Ludger
3 jaren geleden

De MSM laat beelden zien van een 3 jarig kind aan de zuurstof zogenaamd door 91 divoc, maar verzwijgd dat na de massale inenting in dat stadion waar de ouders niet bij mochten, 3 kinderen zijn gestorven door het “vaccin”

Spooked
Spooked
3 jaren geleden

Wat een dappere mensen die naar die politie linie rennen! Ik hoop dat wij in Nederland ook nog van die dappere mannen hebben, anders zijn we verloren! De overheid dringt aan op oorlog, het is strijden of gevangen, mensonwaardige slaaf worden.

Sanne
Sanne
3 jaren geleden

Ongeloofelijk om te zien hoeveel geweld er tegen goed geinformeerde burgers wordt ingezet.

In Nederland is het helaas niet beter.
Hier worden onschuldige mensen door ontspoorde agenten met knuppels, traangas, honden, waterkanonnen en buitensporig geweld mishandeld als ze vreedzaam hun mening uiten.

salvar
salvar
3 jaren geleden

eindelijk komt de bevolking los als moest het niet zo zijn , niemand van de gewone burger wil dit.
welke gek doet aan zo,n systeem mee terwijl er niets is , gewoon griep meer niet en de achterlijk politie gaan er hard in.
de burger gaat terug slaan en terecht.

niemand van de gewone burger heeft dit gewild.
laat verdomme ons met met rust anders……

salvar
salvar
3 jaren geleden

we moeten en zullen luisteren naar een stel psychopaten.
de lijst van de idioten wordt steeds langer en langer.
moeten wij naar zulke imbecielen luisteren nee en nog eens nee.
laat ze de klere krijgen het vulnis.

Het leugentijdperk
Het leugentijdperk
3 jaren geleden

Al die mensen die protesteren voor hun vrijheden en geen liegspuiten willen in hun gezonde lijf en vervolgens door hun volksvertegenwoordigers met grof geweld terecht worden gezet en al bijna twee jaar met goedkope covid tel-sell reclame worden gehersenspoeld, die moeten volgens hun Führers niet zo oervervelend doen, maar gewoon accepteren en begrijpen dat de politiek en overheid hun nazi materiaal weer van zolder hebben gehaald en nazi tijden herleven en de holocaust terug is. Zo willen ze het hebben en zo moeten mensen het maar even accepteren….Maul halten und weitergehen!! Heil Klaus Schwab, Heil WEF, Heil neo nazi’s, Heil Social Credit System, Heil Covidpas en binnenkort Heil implanteerbare chip!? (Daarom ook een tekort aan chips?)

De concentratiekampen ontbreken, maar voor hoelang nog? De Mengele spuit, Ausweis, verboten für nicht geimpften zijn er in iedergeval al wel, dat scheelt.

Nee hoor, de politici en overheid zijn werkelijk geen neo-nazi’s, geen neo-nationaal SOCIALISTEN

Claude
Claude
3 jaren geleden

De orders komen van één centrale bron zou je zeggen, gezien de overheden en politie over de hele wereld, ook in Nederland, zich min of meer op dezelfde manier gedragen en haat tegen demonstranten moeten uiten, met her en der cocaïne in het lijf. Jammer dat de meeste politieagenten zich daarvoor lenen. De getuigenissen bij de BPOC2020 geven hier heel wat informatie over; er zijn ook agenten die doodziek worden van het mensen op het hoofd moeten knuppelwn e.d. Gelukkig zijn er dus ook agenten en militairen die zich openlijk aansluiten bij de burgers, hun pet, helm afzetten. Uiteindelijk zijn ook zijzelf burgers naast slaven van het Systeem.

Jos Veraart
Jos Veraart
3 jaren geleden

zijn helemaal gek geworden daar te gek voor woorden voor een verzinsel HOAX COVID19

Mar
Mar
3 jaren geleden

Dit is niet voor gezondheid maar dit gaat om de great reset WEF

Jacobus
Jacobus
3 jaren geleden

Opvallend dat het land Australië, opgericht als een openlucht strafkamp, al het land stelende van de inheemse Aboriginals, zo snel tot dat bedenkelijke strafkamp-niveau terugzakt.

Alex
Alex
3 jaren geleden

It’s fuckin mental!

Ed Kas
Ed Kas
3 jaren geleden

Bedenk wel mensen, dat Australie het land is met de minste besmettingen en sterfgevallen per x miljoen inwoners.

Thea
Thea
3 jaren geleden

Ja logisch die besmettingen. Zoveel boze mensen bij elkaar. Roepen snuiven hijgen. Een enkele aërosolen verspreider is genoeg. Hoe meer maatregelen hoe meer protest. De regering daar is volkomen gestoord

Thea
Thea
3 jaren geleden

Waarom laten die mensen zich toch testen? Geen test. Geen besmetting. Het is nu zo gestoord dat, al had je open tbc, difterie of ik weet wat voor besmettelijke ziekte ook, maar wel een covit paspoort je overal naar binnen mag. Ben je zo gezond als een vis maar geen c paspoort je overal van buitengesloten wordt. De wereld is ziek.

Wolkje
Wolkje
3 jaren geleden

Is toch gek dat de menigte die veel groter is niks doet tegen de politie. Als alle mensen opstaan kan de politie niks. Mag het volk ook met paintball guns schieten op politie als zei met rubberen kogels gaat schieten? Heb al heel wat extreme filmpjes vanuit Australie en Nieuw Zeeland gezien die je haren overeind zetten. Soldaten op straat en je mag niet met je buren praten en niet drinken op straat. Met niemand contact opnemen in winkels en op straat. Dit is nog erger als in de 2e WO wat ze toen met de joden deden. Schandalig

Mars
Mars
3 jaren geleden

Omdat ze zo met uw gezondheid zijn begaan wil men u een experimentele medische behandeling opdringen.
Een behandeling waarvan men niet weet wat het op lange termijn doet maar dat geeft ze niet want die lange termijn haalt u waarschijnlijk toch niet als het tegen zit.

Als u er niet om geeft wat het eigenlijk doet met uw lijf, wie zijn zij om er wel om te geven?

U krijgt deze medische behandeling gratis opgedrongen en u bent maar een bofkont want u krijgt de bijwerkingen er ook nog gratis bij opgedrongen.
Niets is te gek als het om uw gezondheid gaat.

Mocht u niet van opgedrongen medische behandelingen met onbekende lange termijn gevolgen houden, ziet men u het liefst naar een kampje gaan waar u leert dat medische behandelingen met onbekende langere termijn gevolgen goed voor uw gezondheid zijn.
Komt u waarschijnlijk naast het kampje waar gevaccineerden leren dat je volledig gevaccineerd toch een gevaar voor de volksgezondheid kan zijn en men niet weet of dat gevaar op langere termijn zal wijken.

Er word linksom of rechtsom aan uw ‘gezondheid’ gewerkt.
Men heeft zelfs tijdens de ‘levensgevaarlijke’ pandemie de grens nog steeds open staan voor artsen zonder mondkappen, doktoren zonder anderhalve meter en hoogopgeleide ongevaccineerde hernia specialisten.

Zodat u geen ‘zorg’ tekort komt.
En u eventueel oppas heeft voor uw woning als u op kamp moet voor onbekende tijd.

Longrider
Longrider
3 jaren geleden

Nieuw normaal. U moet voor uw eigen veiligheid en gezondheid binnen blijven. Dat is wel niet waar volgens logica. Maar wij hanteren omgekeerde logica. Wat niet waar is dat is waar. Als u niet binnen blijft voor uw eigen veiligheid en gezondheid dan zal er op u geschoten worden. Dat is niet veilig en ongezond maar toch doen wij het, voor uw eigen veiligheid en gezondheid . U wil geen vaccinatiespuit onder dwang in uw lichaam dan kunt u kogels in uw lichaam krijgen. Nieuwe normaal waar al de zogenaamde leiders de mond vol van hebben. The day of reckoning will be brutal. Levenslang, wekelijks, vaccinaties met alle covid levensverdelgers.

Trina
Trina
3 jaren geleden

Alle mensen moeten nu met chemicaliën in hun lijf rondlopen opdat de vampieren onze bloed niet meer veilig en voedzaam vinden. Het is al voorspeld dat vampieren – niet die onschuldige vleermuizen – gaan opstaan/ontwaken en het bloed van mensen gaan drinken om hun kracht te vergroten. De wereldleiders hebben daarom in het geheim afgesproken dat dit voorkomen moet worden door het bloed van mensen te verontreinigen met chemische stoffen zodat het niet meer interessant is voor de vampiers.

Speelman.sr
Speelman.sr
3 jaren geleden

Vandaag of morgen breekt daar oorlog uit en dat geld in verschillende landen met dank aan Klaus Schwab deze man dient als een van de eerste voor het Neurenberg Tribunaal te komen hij is nog erger dan Hitler.

Back to top button
84
0
We lezen graag je reactie!x