Great ResetMens en Dier

BlackRock-baas: in landen waar de bevolking krimpt zijn mensen veel makkelijker te vervangen door machines

Help anderen door dit artikel met je kennissen op je social netwerk te delen!

In de ontwikkelde wereld zijn landen met een krimpende bevolking de grote winnaars. Dat zei BlackRock-baas Larry Fink op een bijeenkomst van het World Economic Forum in Saoedi-Arabië.

“Dat is iets waar de meeste mensen het nooit over hebben gehad,” aldus Fink. “We gingen er altijd van uit dat een krimpende bevolking leidt tot negatieve groei.”

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

(Video verwijderd? Klik hier...)

Veel makkelijker

Dat is volgens hem niet het geval, omdat deze landen in rap tempo kunstmatige intelligentie en robotica ontwikkelen. Het gevolg is dat de levensstandaard verbetert, zelfs bij een krimpende bevolking, beweerde Fink.

In landen met een krimpende bevolking zal het veel makkelijker zijn om mensen te vervangen door machines, benadrukte hij.

Marsorders voor onze politici

“Deze man bepaalt de agenda, niet het WEF, niet de nationale parlementen, niet het Europees Parlement,” merkt Patrick Savalle op. “Larry Fink kan alle grote Atlantische bedrijven zijn wil opleggen.”

“Nu denkt hij dat wij aan de robots en AI moeten om ons leven beter te maken. Zie het maar als de marsorders voor onze politici,” voegt hij toe.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.9 106 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je dit artikel interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

63 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Rimuru Tempest
Rimuru Tempest
1 jaar geleden

Machines en AI hebben geen zuurstof nodig,vandaar de CO2 reductie en het Trravormen van onze blauwe knikker!

Annette
Annette
1 jaar geleden

Deze ochtend een héél uniek gebeuren: Ik kom net mijn bed uitrollen.
Normaal word ik altijd, zonder wekker, wakker tussen 5 uur en half zes.
Maar goed: voor alles moet een eerste keer zijn.

Larry Fink zegt, dat LANDEN met een krimpende bevolking economisch gezien de grootste winnaars zijn.

Daar bedoelt hij dan vast en zeker niet de INWONERS van deze landen mee, maar louter en alleen de REGERINGEN van die landen.

Althans, zo interpreteer ik het maar. Want HOE kan het in vredesnaam gunstig zijn voor de inwoners, als er zoveel mensen in dat land komen te overlijden?

Nee hoor. Larry Fink bedoelt dit op de meest kwaadaardige manier: Direct gericht tegen zijn net zo kwaadaardige vriendjes.

Je moet natuurlijk als werkgever hartstikke blij zijn, als je mensen kunt vervangen door robots. Die robots worden niet ziek, hebben geen grote mond, zijn betrouwbaar.

Ik heb zelf al een paar keer kennisgemaakt met het begrip robot oftewel AI:

Ik weet niet meer precies met wie ik contact had (kan een zorgverzekering zijn geweest, een internetbedrijf). Je stelt een vraag en je krijgt vervolgens een antwoord, dat nergens op slaat.
Dan vraag je het nóg een keer. Op een andere manier. Dat lukt ook niet.
Daarop schreef ik, dat ik nu onmiddellijk een medewerker van vlees en bloed wilde spreken, want met deze onbenul kwam ik niet verder.
Dat gebeurde toen ook.

Een ander voorbeeld. Gelezen op een Telegramkanaal:
Een vrouw vraagt bij AH, wat ze moet doen. Haar moeder krijgt altijd boodschappen thuisbezorgd, maar is met spoed in het ziekenhuis opgenomen.
Zij weet, dat je, als je de boodschappen niet afneemt, 50 euro moet betalen.
De buitengewoon fantastische antwoordservice van de AH geeft het volgende antwoord:
Helaas is de voetbalplaatjesactie al een paar maanden afgelopen.

Ik beweer absoluut niet, dat AI niet ook wat positieve kanten heeft. Maar ik ben 100% van mening, dat AI NOOIT mensen zal kunnen vervangen.

Ron
Ron
1 jaar geleden

Vergeet het maar savalle.
Er is al teveel weerstand in de wereld.

Andre
Andre
1 jaar geleden

Zerohedge had er een stukje over geschreven over zn beveiliging dat is meer dan verdubvekd naar 7 ton en daar zit geen robot tussen. Larry Fink is de grootste sponsor van van Klaus Schwab en praat poep.

Geurtje
Geurtje
1 jaar geleden

Wie gaat het eerst?

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
1 jaar geleden

Dat deze kwast Larry Fink ZELF het makkelijkst van allemaal vervangen kan worden door een machine aangezien hij echt helemaal NIETS origineels toevoegt, ontgaat hem volledig waarschijnlijk.

Ach, misschien is hij al vervangen door een machine, misschien heeft die machine kortsluiting gehad en kraamt het daarom zoveel onzin uit.

Locke
Locke
1 jaar geleden

Het is als handmatig een truitje breien, men behoeft alleen van deze kliek hun fantasieën bij elkaar te knopen en men heeft een overzicht van de waanzin waar die zieke geesten mee bezig zijn.

Ernst Gluipers
Ernst Gluipers
1 jaar geleden

En hoe komt het dat die ontwikkelde wereld juist NU te maken heeft met een krimpende bevolking?
#Remember2020.

Henk
Henk
1 jaar geleden

Wat zou von Coudenhove-Kalergi hierover tegen Fink willen zeggen ? Shut up !??

Marc
Marc
1 jaar geleden

Monteer aan die Larry Fink maar een netsnoer en een slang aan zijn muil dan kan die nog net als stofzuiger dienen.

Libera nos a malo
Libera nos a malo
1 jaar geleden

De krimpende bevolking wordt vervangen door kanspareltjes en ander importtuig.
Niet door robots.
De robot is ontwikkeld om de mens te onderdrukken niet te vervangen.
Net als de landelijke overheid is vervangen door de cabal.
Uiteindelijk blijft er een wereld over, alleen maar voor de zionistische satan aanbidders.
En geloof me of niet, als je nog 5-10 jaar moet leven, ga jij dat allemaal meemaken.

Sardo
Sardo
1 jaar geleden

Datacenters datacenters en datacenters.
Is het hart van het CBDC systeem.

Deze centers met de grond gelijkmaken of tijdens de aanbouw saboteren oid.

Sardo
Sardo
1 jaar geleden

De elite willen meer

https://www.beleggersplaats.com/geldzuivering/

Het noodplan om het financiële systeem te redden van de ondergang…
De Grote
Geldzuivering
Beste landgenoten,

De grote aankondiging kan ieder moment komen.

De voorbereidingen voor de grote geldzuivering zijn reeds lange tijd bezig en het is voor wakkere burgers absoluut geen geheim dat centrale banken de digitale euro beschouwen als de ultieme tool om ons wankele financiële systeem drijvende te houden.

Toverkol
Toverkol
1 jaar geleden

Krankzinnige luchtfietser. Useless eater

Redacted Rebel
Redacted Rebel
1 jaar geleden

Concentratie van macht en geld brengt niks goed voor de mensheid. Mensen aan de top krijgen een Godcomplex en vinden dat alles ondergeschikt is aan hun ideeën… Het word tijd dat er een grote tegenkracht ontwikkeld!

Willem
Willem
1 jaar geleden

Of buitenlanders…

Realistische
Realistische
1 jaar geleden

Die debiele oogjes ook , vuil zionisten tuig , de hele wereld in chaos zetten , verdeel en heers gecreëerd , wat voelen ze zich oppermachtig , hun dag komt eraan !
Amen !

Jan W
Jan W
1 jaar geleden

Die robots zijn ook een stuk makkelijker naar zijn hand te zetten dan mensen die zelf nadenken.

Pieter
Pieter
1 jaar geleden

Doodeng dit soort mensen. Maar blijft het massale protest?

Kristine
Kristine
1 jaar geleden

Ik zie de waanzin van die kerel z’n gezicht druipen.

Man on the moon
Man on the moon
1 jaar geleden

Flink is een criminele psychopaat

Jon
Jon
1 jaar geleden

Wat voelen deze mensen zich toch verheven boven ons 🤮🤮🤮

t.vanesch.
t.vanesch.
1 jaar geleden

de meeste fabrieken draaien al op robots en machines. er is maat een of twee handenvol technici voor nodig, om die fabriek draaiende te houden.de robots in die fabriek zijn inpak armen etcetera. daar waar vroeger mensen al het werk van de lopende band af haalden en inpakten, doen de de machines dat nu. de land en tuinbouw is verhuist naar goedkoop in regelvrij Afrika, alwaar men lustig met bestrijdingsmiddelen werkt, voor Europa.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

DRONE MET MICROFOON LAAT ZE HOREN DAT ZE FOUT ZIJN DIE WEF NAZI’S IK HEB RESPECT VOOR DE DODEN MAAR NUL RESPECT VOOR DIE SCHIJNHEILIGE GENOCIDE PLEGERS DIE DEZE DODEN GAAN HERDENKEN ‼️
MIJN VOLLE RESPECT KOMT PAS WEER ALS DIE HUIDIGE GENOCIDE PLEGERS WORDEN OPGEPAKT‼️

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

HET KONINGSHUIS MOET WEGBLIJVEN BIJ DE DODEN HERDENKING ZIJN OPA EN PAPA ZIJN MEDESCHULDIG AAN DIE SLACHTING‼️

Draak
Draak
1 jaar geleden

Echt oprecht menselijk contact is een zwaar onderschatte vitamine.
Mij dunkt dat Fink daar een waanzinnig tekort aan heeft. Reddeloos verloren.
Alles wat ie zegt wantrouwen.

Wat anders is, dat mensen van oudsher het best/liefst in een soort van tribe leven. Een overzichtelijk groepje mensen, waarvan je weet wat je aan ze hebt en je veilig kunt voelen. Meer machines kunnen veel werk uit handen nemen maar mag nooit ten koste gaan van onderling menselijk contact.

Social media ach….

jackie
jackie
1 jaar geleden

Laat je niet gek maken door deze wezens die praten met de tong van het kwaad.

Riast
Riast
1 jaar geleden

Marsorders..,massamoord

Henk Albarda
Henk Albarda
1 jaar geleden

Sorry 9fornews, Larry Fink zegt tussen de regels heel iets anders dan wat hij hardop zegt bij het WEF.

Wat hij feitelijk beweert, en is dus geschrokken van het wereldwijd steeds groeiende verzet tegen de fascisten van het WEF, dat de plannen van het WEF uitstekend zijn en dat de mens vervangen kan worden door Digitale Machines.

Dat is totale larie koek en dat weet hij.

1 voorbeeld de electra zelfrijdende auto. Tot nu toe zijn er zoveel ongelukken gebeurt met zelfrijdende autos en zijn zoveel electra autos zijn zelf ONTBRAND, dat alle activiteiten op dit gebied nu heel stilletjes worden uitgevoerd.

Bovendien stromen wereldwijd parkeer plaatsen vol, OOK met zgn levensvatbare Chinese electra autos,. Zelfs DE nr 1, Tesla, zit diep in de shit.
Ik heb veel vertrouwen in Elon Musk. Ik denk dat hij op termijn van jaren zijn strijd tegen de EU dictatoren gaat WINNEN. MAAR, de electra auto en netzo de waterstof motor gaan het niet maken.

Je zult eerst een oplossing voor het 3 ledige accu probleem moeten vinden. Ten eerste die accu moet veeeeeel kleiner. Ten tweede, het grootste deel van de gifmaterialen moeten eruit. Ten derde moet een recycling manier worden gevonden.

Aalt
Aalt
1 jaar geleden

Vieze monotoone man. Hij lijkt zelf wel een robot met z’n enge kop.

yvja
yvja
1 jaar geleden

Daar doen WIJ dus nimmer aan mee! De werkelijke mens altijd nummer 1 !!!

Draak
Draak
1 jaar geleden

https://nos.nl/teletekst/108

“Vrouwen in de Europese Unie krijgen steeds later hun eerste kind.In tien jaar tijd is de gemiddelde leeftijd gestegen van 28,8 naar 29,7 jaar. Dat melden het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) en Eurostat.
 
Vrouwen in Nederland zijn gemiddeld nog iets ouder (30,3 jaar) als ze voor het eerst bevallen. Uit de cijfers blijkt verder dat in alle landen van de EU het vruchtbaarheidscijfer daalt. Gemiddeld krijgt een vrouw in Nederland 1,49 kinderen (Europees gemiddelde 1,46).
 
Het CBS meldt verder dat in Nederland vorig jaar 75.000 vrouwen voor het eerst moeder werden. In totaal werden hier 164.000 kinderen geboren.”

De bevolking van Europe, Nederland is in een snel tempo aan het krimpen. Je zou zeggen vergrijzen, maar daar heeft de prik met bijbehorende maategelen mogelijk iets aan gedaan.
Het beleid van de Nederlandse regering is erop gericht (nederlandse) vrouwen te ontmoedigen kinderen te krijgen. Met succes, zo is te lezen.
Over het effect van de prik (en andere verontreinigingen) op de vruchtbaarheid van mannen en vrouwen hoor je in de MSM nog even niemand.

totaljoy
totaljoy
1 jaar geleden

Wat had je dan verwacht van een boekhouder die enkel in dollars denkt en niet in welzijn van mensen.

Mikkie
Mikkie
1 jaar geleden

Oh..dan hoeven wij niet bang te zijn voor machines..onze bevolking wordt steeds groter en zwarthariger..

Bernardo A.
Bernardo A.
1 jaar geleden

De mate waarin we AI moeten willen is beperkt. Desalniettemin zijn er best veel toepassingen. In dat geval kunnen we ook besluiten om immigratie om te draaien in remigratie. Op een aantal expats na kennen wij een hoge instroom van mensen, die in arbeidsprocessen geen toegevoegde waarde hebben, of die daarin makkelijk te vervangen zijn door automatisering.

Met een krimpende bevolking houden we meer ruimte over voor natuur etc. Scheelt ook in veel etnische problemen, die nu een serieuze bedreiging vormen voor het voortbestaan van ons land.

Marianna
Marianna
1 jaar geleden

deze video zou op alle bushaltes in Europa vertoond moeten worden.

wie geeft dan nog zijn lichaam op voor de prikken om een baan te behouden????

die baan wordt ook geschrapt

salvar
salvar
1 jaar geleden

Deze man bepaalt de agenda?
wil opleggen de bedrijven hij doet maar het verschil is een bedrijf kan niet denken maar de mens wel en dus mij jouw wil opleggen man ga fietsen idioot.

mens in opstand en ze hebben het nakijken.

Brigit
Brigit
1 jaar geleden

Die vermaledijde “elite” is heel makkelijk te vervangen door robotica. Geen empathisch vermogen, geen hart en een zeer duistere ziel, dus al bijna een robot. Een robot in dienst van het duister. Echter zodra wij NEE zeggen tegen al hun rottige plannetjes dan is er geen “elite” meer die denkt de Mensheid te kunnen laten doen wat zij willen.

Pazmaster
Pazmaster
1 jaar geleden

Nou dan kunnen we stoppen met immigranten binnenhalen. 👍🏻

Zonnebloem..
Zonnebloem..
1 jaar geleden

Wij als Nederlanders krimpen
Dat is een pluspunt?
Waarom komen hier dan massa s nieuwelingen?
Of zijn dit geen mensen?

elise
elise
1 jaar geleden

In mijn ogen is deze man super dom. Al die tech is helemaal niet goedkoper. Denk maar eens aan onderhoud en ook machines moeten een keer vervangen worden. Die vaak met leningen etc zijn aangekocht. Dus die ben je dus nog aan het afbetalen, terwijl die versleten zijn/op de schroothoop liggen. Daarnaast heb je ook nog mensen nodig om de boel te controleren. AI is dode energie. Iedereen die met een computer groot is gebracht weet, dat wat de pc zegt niet waar hoeft te zijn.
Hetzelfde gebeurt bij huisartsen, dierenartsen etc, iemand die jarenlang ervaring heeft door praktijk of iemand die je behandelt met kennis uit een boekje. Daar zit dag en nacht verschil in. En dat zal met ai ook zo blijven.

Job
Job
1 jaar geleden

De wereld zou veel beter af zijn zonder al die parasitaire roversbendes!

Hetgrotereplaatje
Hetgrotereplaatje
1 jaar geleden

onder de juiste omstandigheden en onder aansturing van oprechte zielen zou dit een stap zijn naar een wereld waar wij allen kunnen leven ipv overleven.

https://www.youtube.com/watch?v=I1IXWnS6vwk

Ray
Ray
1 jaar geleden

Mensen vervangen door machines.
Alleen psychopaten denken zo.

Bezorgde Nederlander
Bezorgde Nederlander
1 jaar geleden

Om je een breuk telachen.
A I is dat een goefe consument?
Wat consumeert A I?

Consumeert een krimpende bevolking meer?
Meer als A. I

Larry moet aan zijn tunnelvisie ontsnappen, want anders verliest Black Rock zijn aandeelhouders.

Met het huidige beleid krimpt de mensheid, maar ook de consumptie.
Daardoor krimpen de bedrijven, ook hele grote.

Dit beleid laat alles krimpen, dus ook winsyen.

Koekenbakker
Koekenbakker
1 jaar geleden

Weer zo’n psychopaat.

Back to top button
63
0
We lezen graag je reactie!x