Buitenland

Arts doet heftige voorspelling over nieuwe noodtoestand in 2025

Help door dit artikel met je kennissen op je socials te delen!

Met het ontslag van minister van Financiën Lindner heeft de Duitse bondskanselier Scholz het voortijdige einde ingeluid van zijn coalitie. Arts Heiko Schöning had maanden geleden al voorspeld dat er vervroegde verkiezingen zouden komen in Duitsland.

Volgens Schöning, die in september 2019 de ‘coronapandemie’ voorspelde, worden kabinetstermijnen in de belangrijkste NAVO-landen gesynchroniseerd. Dit jaar waren er vervroegde verkiezingen in Frankrijk en Groot-Brittannië, en presidentsverkiezingen in de VS. Ook wij hebben sinds juli dit jaar een nieuw kabinet.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/10/nfn-donatie-2.png

Het idee erachter is dat ze de komende vier tot vijf jaar kunnen doorregeren zonder dat het volk iets kan veranderen. Schöning verwacht namelijk dat we in 2025 een nieuwe lockdown en noodtoestand krijgen, zoals in coronatijd.

Bekijk het interview:

(Video verwijderd? Klik hier...)

Aanval op ons microbioom

Maanden voor corona voorspelde hij een geënsceneerde noodsituatie op het gebied van volksgezondheid. Eerder voorspelde hij in gesprek met Stefan Magnet van AUF1: dit is de stilte voor de storm. Er staat volgens hem iets groots gepland. Hij waarschuwt voor een op handen zijnde wereldwijde aanval op de volksgezondheid met bacteriën. En dezelfde spelers zijn erbij betrokken.

Het is dan ook geen toeval dat miljardair Bill Gates enkele maanden geleden in een interview met Bild begon over het microbioom, stelt Schöning. “Er wordt een internationaal gecoördineerde aanval op ons microbioom voorbereid en dit interview was de aankondiging.”

Achter de schermen investeren farmaceutische bedrijven en inlichtingendiensten miljarden in de ontwikkeling van genetisch gemanipuleerde antibiotica, ontdekte hij.

Bilderbergconferentie

De arts zei in een nieuw interview met Magnet dat op de Bilderbergconferentie dit jaar is besloten dat de regeringscoalitie in Duitsland uit elkaar zou vallen.

Schöning vertelde dat de rechterhand van Scholz, Wolfgang Schmidt, en de rechterhand van Lindner elkaar hebben ontmoet op de Bilderbergconferentie en dit met elkaar hebben afgesproken.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vond je dit artikel belangrijk?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 197 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

108 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Greet Resist
Greet Resist
11 maanden geleden

David A. Hughes – Resisting the Global Technocratic Coup: Seeing the Bigger Picture – Slides and Audio only
https://odysee.com/@valsamverkan:3/David-A.-Hughes—Resisting-the-Global-Technocratic-Coup–Seeing-the-Bigger-Picture—Slides-and-Audio-only:6

Warren
Warren
11 maanden geleden

Cabal!!

Ikke
Ikke
11 maanden geleden

Wat nu weer, en hoe kunnen we ons hier enigszins op voorbereiden. Het kan dus in alles verwerkt worden

JohnC
JohnC
11 maanden geleden

We kunnen natuurlijk allemaal naar de voorstelling blijven kijken die de elite voor ons opvoert, maar de burgers kunnen ook in actie komen. Mensen zeggen niet te weten wat ze kunnen doen …. Wat te denken om massaal geen belasting meer te betalen of op zijn minst alles uitstellen, massaal niet meer reageren op berichten van de overheid, direct kopen bij de boeren, betaal contant zonder belasting, geen auto’s meer kopen en zeker geen electrische …
De overheid is niet onze vriend en medestander tegen de elite. De overheid werkt samen met de elite en voert blinduit wat de elite zegt en heeft de burgers verraden.

Hugo
Hugo
11 maanden geleden

De NAZI,s moeten zo snel mogelijk ontmaskerd en tot aftreden gedwongen worden. En dan ook gelijk voor tribunalen terecht staan. Dat vullis heeft genoeg ellende veroorzaakt, wat is de wereld en het leven op aarde naar de kloten geholpen door deze Criminelen.

roro 237
roro 237
11 maanden geleden

Waarom is massa moordenaar Bill Gates nog niet door het ICC aangepakt?

Mickey
Mickey
11 maanden geleden

Tjaa…volgens verwachting …dan vraag ik me af hoeveel schaapjes gaan weer mouw omhoog doen!?
Ooooh Hans, we gaan weer prikken! Haans…

Rrr
Rrr
11 maanden geleden

Pure MIND PLAY v het volk, walgelijk. Dus zo werkt een democratisch stelsel!#@

Muisje
Muisje
11 maanden geleden
snotneus
snotneus
11 maanden geleden

ja spars plandemic van john hopkins / w.e.f , zombia apocolypse cdc , bijwerking gentherapie ian f akyildiz programeerbare cellen die fout geprogrameerd tot zombieficatie leiden en dat noemen ze de nieuwe epidemie

Ron
Ron
11 maanden geleden

Een bacterie loslaten op de bevolking loslaten waarvoor ze zelf een speciaal antibiothica hebben (voor een klein clubje mensen) De ultieme droom van psycjopaten.

Ron
Ron
11 maanden geleden

Het zal dan wellicht een wereld wijde volksopstand worden die de verantwoordelijke personen achter de schermen uit hun veilige schuilplaatsen zullen slepen. Geen plek zal veilig voor ze zijn. Maar dat zal wel niet snel gaan gebeuren met de verdeeldheid onder de wakkere en de slapers

dwd
dwd
11 maanden geleden

Ze mogen proberen

José D
José D
11 maanden geleden

Lees ik dit nu goed?. Is men nu ook bezig om genetisch gemanipuleerde antibiotica te ontwikkelen?. Met de woorden van professor Sucharit Bahkdi in het achterhoofd, dat zij dit gaan uitrollen voor ALLE vaccins, is nu dus ook antibiotica aan de beurt!. Je zal maar een forse keelontsteking hebben en niet zonder antibiotica kunnen om weer te kunnen genezen. Voor het toedienen van een vaccin kun je (veelal) nog kiezen maar dit geldt niet voor antibiotica, dit kan levensreddend zijn. Daarbij heeft het woord ‘manipulatie’ een foute connotatie in zich en betekent: bewust gestuurd en niet te verwarren met modificatie: aanpassing ter verbetering of beveiliging van. Waar gaat dit heen en stopt dit dan nooit?. Ik wil niet doemdenken, maar heb er een hard in hoofd in, te denken dat de macht van de farmacie ooit gebroken zal worden…

Geurtje
Geurtje
11 maanden geleden

God heeft de geschiedenis in Zijn hand en ik doe dus totaal niets uit op deze waarzeggerij.

dick
dick
11 maanden geleden

de overheid is je GROOTSTE vijand

Snappie007
Snappie007
11 maanden geleden

”Schöning verwacht namelijk dat we in 2025 een nieuwe lockdown en noodtoestand krijgen, zoals in coronatijd.”

Dat wist ik al, ze willen dan het ”virus” Spars pandemie eruit gooien 😉

Kom maar op, ik ben er klaar voor, met andere woorden….. IK DOE NIET MEE!!!!

Jan
Jan
11 maanden geleden

Ik herhaal het nog maar eens (voor de zoveelste keer):

NIET MEER STEMMEN!

Zolang mensen dat blijven doen, komen we niet van die bedriegers af… en kom a.u.b. niet wéér met de fvd aanzetten! Geen haar beter als ze aan de macht komen (wetten, verdragen), anders niet klagen.

Mikkie
Mikkie
11 maanden geleden

Vogelgriep? Of zoals de hazen en konijnen nu in Lauwersoog, door een VARIANT van MIXOMATOSE, DIE DODELIJK SCHIJNT TE ZIJN. Voor alles wat leeft ( TOEVOEVALLIG)….Laat je hond dus niet onaangelijnd lopen ..

Onn
Onn
11 maanden geleden

De waarschuwing in het artikel dient serieus genomen te worden!

Lees het boek Percepties van een vrijdenker van Davi.Ick. Je mond valt elke 3 pagina’s open van verbazing. Het is een dik boek, neem de tijd, maar zet door het te lezen…. Zie het als een puzzel. De belichte puzzelstukken vallen in elkaar.
Het wordt duidelijk waarom de schrijver niet in schengengebied mag spreken en reizen…
Hij doorziet het doortrapte spel van de machten.

Machten zijn bezig al het natuurlijke, inclusief de mens, ziek, zwak, misselijk en dood te maken…bewust.
Lees het boek en alles valt samen en het wordt steeds meer zichtbaar, ook in uw eigen omgeving.

Open uw ogen, stel vragen ga op uw eigen gevoel af en geloof niet alles.

salvar
salvar
11 maanden geleden

je kan er iets tegen doen en snel kom naar de feestdagen (ze hebben het nu te druk) 2025 in actie als de burger klaar staat of in staat is om actie te ondernemen.
ik heb zo mijn bedenkingen hierover omdat we hebben gezien hoe het werkte in de coronatijd.
een paar duizend en toen werd er flink gemept door nazi,s en daarna werd het rustig zeer rustig.
het werd rustig aan het front maar ondertussen weten we dat ze ergens anders mee bezig zijn.
hoe hou je de burger bezig?
nou zo:
ouwehoeren over het klimaat
elk half jaar krijg je er een klein beetje bij (geld) en ze zijn weer kalm.
oorlog om de mensen angst aan te jagen.
boeren pesten
duinen uitgraven
er kan tekort aan medicijnen komen
weer manipulatie
migranten
minder minder vlees eten
prijzen opjagen

al deze dingen houden de burger bezig althans als het tot ze doordringt en daarom gaan ze door met het uiteindelijke doel wat ze voor ogen hebben.

wie van het tuig die wij hebben leren kennen de laatste 5 jaar opgepakt voor hun smerige praktijken?
niemand en dat gaat ook niet gebeuren.

het is zeer triest hoe de burgers wereldwijd zelfmoord plegen zonder het te weten?

het is op de wereld een lamme bende je krijg ze niet in beweging behalve als de chips op zijn.

als wij niet ingrijpen wie moet het dan doen?
wie haalt voor ons de kastanjes uit het vuur?
putin?
god?
buitenaardsen als ze er al zijn?
nee hier gok ik niet op.
we moeten het zelf doen er is gewoon niets anders.

Realist
Realist
11 maanden geleden

Er is al tijden een noodtoestand!

Daketh
Daketh
11 maanden geleden

Mijn hoop blijft nog steeds Jezus..

Deze wereld is ziek en verrot.
We zullen zien hoe of wat ..probeer jezelf en degene waar je om geeft goed voor te bereiden misschien langer dan voor 1 week het te kunnen redden ..dat kan wat rust geven ..en sta je wat sterker ook al is de situatie zwaar.

Icksy Nixx
Icksy Nixx
11 maanden geleden

………….O-O-O-O-O-O-R-E-S-H-N-I-K……….

ludo
ludo
11 maanden geleden

een georganiseerde grote groep opstellen en al deze fanaten één voor één oppakken.
ze zelf zo bang maken dat ze zich nergens meer veilig voelen en dat minimum veertien dagen volhouden door ze iedere dag te verplaatsen.
ze daarna terug vrij laten en de opdracht geven wat ze moeten doen om in leven te blijven!

Ikdus
Ikdus
11 maanden geleden

Er werd hier weer veel met zware langzame vliegtuigen in de nachtelijke uren laag gevlogen. Mijn longen …. dus, langzaam inwerkend biowapen zou mij niets verbazen in de open krankzinnige inrichting waarin we leven

Draak
Draak
11 maanden geleden

Dit mannetje jaagt mensen angst aan. Maar een werkbare oplossing aandragen???? Als arts, met de nodige kontakten, wel beschamend magertjes.

Ons microbioom heeft het al jaren zwaar en onder andere antibiotica zijn bewezen slecht voor het microbioom. Mensen beroven van hun weerstand, zou die alles van moeten/kunnen weten.

Jack Schlangen
Jack Schlangen
11 maanden geleden

Precies daar, in de Bilderberg Group, worden de besluiten voor het Westen gemaakt.

Ariekanarie
Ariekanarie
11 maanden geleden

Gewoon niet meedoen, klaar.
En mensen die wel meedoen, tja, sterkte, doei.

Simply
Simply
11 maanden geleden

Loos geklets !
Er kwam toch oorlog ??
Debiel ziek gedoe …. Chaos en Angst creëren , nou schiet mij dan maar lek !

Duivels
Duivels
11 maanden geleden

De duivelse Cabal drijf ze de afgrond in dat WEF,WHO EU ELITE duivels gebroed ,en fuck de digitale Wallet

Niet bang
Niet bang
11 maanden geleden

Stop met angst, ga voor vertrouwen!

wolfje168
wolfje168
11 maanden geleden

En dit keer wordt de vaccinatie verplicht.

Frans H
Frans H
11 maanden geleden

Is er nog iets waar ik niet van opkijk?

-= GensNet =-
-= GensNet =-
11 maanden geleden

Niet bang schrijft: Stop met angst, ga voor vertrouwen!

Mooi gezegd, maar de “angst” zit er nu bij een heleboel mensen nog steeds in en die krijg je er nooit meer uit. Als er één ding is wat de overheid goed heeft aangepakt is het wel mensen voor hun leven angstig te maken…….

Burgers-aan-zet
Burgers-aan-zet
11 maanden geleden

Betaal zo veel mogelijk contant, leg telefoon en internet zo veel mogelijk aan de draad, gebruik géén 5G telefoon, weiger alle “vaccinaties”, koop zo veel mogelijk bij de boer, eet ontstekingsremmend voedsel zoals knoflook, kurkuma, chili pepers, groene bladgroenten, vette vis, drink silicium mineraal water, richt je op sámen werken om iets moois te maken
en ga naar burgers-aan-zet.

Frans
Frans
11 maanden geleden

er gebeuren heel andere dingen in 2025 , globalisten zwijnen verliezen langzaam controle. key is de oorlog in oekraine , ze hadden nooit gedacht dat putin zo ver zou gaan. als je geloofd dat putin ook globalist is heb je gelijk (maar een ander type dat niet mRNA inzet om de hele bevolking te vermoorden). Elite moet dus bakzeil halen , zeker nu misschien! trump president wordt.

Snappie
Snappie
11 maanden geleden

De zieke deep shit van enkele idioten

gekke Henkie
gekke Henkie
11 maanden geleden

…en het volk slaapt door. Wat zullen ze vreemd opkijken als ze wakker worden…

Julia
Julia
11 maanden geleden

Hoelang laten miljoenen burgers zich nog terroriseren. Hoe ver laten wij als burgers het nog gaan? Is het nu niet eens de hoogste tijd dat burgers het heft in handen nemen voordat ons leven geheel wordt beïnvloedt door totalitarisme waar dal dat tuig in Brussel en onze regering op uit is en hiervoor van ons geld worden betaald. Het wordt van kwaad tot erger. Zullen wij niet eens de plicht hebben om ons stevig te verzetten tegen de dictatuur alleen al voor onze kinderen? Of blijven we stilletjes zitten en de schouders ophalen van wij kunnen er toch niets aan doen. Wij kunnen er alles aan doen als het volk de handen ineen slaat uiteindelijk heeft het volk de macht.

Nog niet!
Nog niet!
11 maanden geleden

Hoe kunnen wij de antibiotica controleren.
Het wordt dus nog veel gevaarlijker.

Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
11 maanden geleden

We worden met leugens en bedrog om de oren geslagen.
Zien door de bomen het bos niet meer.

Juist dat is de bedoeling.
Psy-ops.
Dagelijks op alle media.

Wat was covid?
Wat is het volgende?

Angst, word hierdoor de drijfveer, van on,e beslissingen.
Geen slechtere raadgever als angst.

Yrek hierover uw conclusies.

Lin
Lin
11 maanden geleden

Oooh, een aanval met Bacteriën op ons Micro Bioom!!!! Help. Kom nou toch, een bacteriën aanval op ons darmstelsel ( de bacteriën die daar huizen ) Daar word ik toch heel bang van. Wat een kletskoek!.
Zorg dat je goed eet, mijd zoveel mogelijk kant en klaar supermarkt eten. Eet veel vers fruit, groente, yoghurt, eieren en kaas. Brood bij de echte bakker en vlees bij de echte slager en niemand, ook gekke Bill gates kan je iets maken.
Eet elke dag een dubbele dosis vitamine C en D ( van wat er op het potje staat) . Bacteriën zijn lang zo gevaarlijk niet als virussen, dat kom omdat je bacteriën gemakkelijk kan doden met bv Chloor ( schoonmaakmiddel ) en veel virussen niet.
Dat komt omdat een virus zo verschrikkelijk klein is en overal doorheen kan dringen ( daarom waren die beklappen ook zo zinloos en belachelijk ) en een bacterie is vergeleken heel groot. Ongeveer als een olifant met een sprinkhaan.
En vergeet dit onzin verhaal. Zolang we maar goed op ons zelf passen, de rotzooi in de supermarkten niet meer vreten en ons zelfen onze omgeving goed schoon houden zijn we veilig.

Liek
Liek
11 maanden geleden

Ik zie die duivels er toe in staat zijn, Ik doe helemal niet meer mee met die poppenkast

ffw
ffw
10 maanden geleden

Dit soort “Artsen” met hun voorspellingen zijn het werkelijke kwaad.

Liek
Liek
10 maanden geleden

Ze kunnen het bekijken. Ik doe niet mee

Harry Katyusha
Harry Katyusha
10 maanden geleden

De nepoorlog in Oekraine,nepvirussen overal ter wereld,acteurs als politici.
De realiteit is old school,fake is everything!

Back to top button
108
0
We lezen graag je reactie!x