Sommige Afrikaanse leiders staan wantrouwend tegenover de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO). De president van Tanzania, John Magufuli, besloot de betrouwbaarheid van de organisatie op de proef te stellen.
Hij stuurde het nationale laboratorium van Tanzania monsters van een geit, een papaja en een kwartel zonder erbij te vertellen waar de monsters vandaan kwamen. Hij gaf het lab vervolgens opdracht coronatests te doen.
De monsters zouden positief zijn getest op het virus. Magufuli heeft vervolgens de directeur van het lab ontslagen en de Tanzaniaanse WHO-gezant het land uitgezet.
Smerig spel
Er zijn twee mogelijkheden: het coronavirus is veel besmettelijker dan wetenschappers denken en kan zelfs geiten en papaja’s besmetten, of de testresultaten van de WHO kloppen niet. Als blijkt dat coronatests onbetrouwbaar zijn, hoeven positief geteste mensen dus misschien niet ziek te zijn.
De resultaten laten volgens Magufuli zien dat er een ‘smerig spel’ wordt gespeeld en dat onderzoekers zich laten omkopen om positieve testresultaten te leveren.
In Tanzania zijn tot nu toe 509 coronagevallen en 21 coronadoden gemeld.
#Escándalo El presidente de Tanzania, John Magufuli, desconfiaba de la OMS y decidió engañarlos enviando muestras de una papaya, una cabra y una codorniz para pruebas de #COVID19. Todas dieron positivo. El mandatario echó al representante de la OMS en el país y denunció el hecho. pic.twitter.com/ivJGD8uJJG
— Radio AN24 (@RadioAN24) May 8, 2020
Wondermiddel
De president wil de corona-uitbraak in zijn land bezweren door een ‘wondermiddel’ tegen het virus te laten invliegen vanuit Madagaskar. President Andry Rajoelina prijst daar een kruidendrankje met de naam ‘Covid-Organics’ aan tegen corona.
Volgens Rajoelina geeft het drankje binnen een week resultaat. Het is gemaakt van verschillende planten en kruiden, waaronder de alsemplant. Die wordt ook gebruikt bij de behandeling van malaria. De WHO is kritisch en zegt dat er geen bewijs is dat het drankje werkt.
Op het Oost-Afrikaanse eiland zijn nog geen doden gevallen als gevolg van het coronavirus.
[Zero Hedge via Al Jazeera]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Lange Frans bijt zich vast in zaak Demmink: ‘Wie zijn deze boezemvrienden van onze premier?’
De media schrijven dat Bill Gates na 27 jaar gaat scheiden, maar dit is veel belangrijker
De aliens komen weer terug. Schrijver onthult in interview waartoe dit zal leiden
Welke voedselingrediënten werken verslavend? (video)
Twitter-alternatief Mastodon blijkt bolwerk van pedofielen en kinderporno, zo erg is het gesteld
NOS bereidt ons alvast voor op volgende pandemie: ‘De globalistische propaganda wordt steeds opzichtiger’
De NASA weet het verschil niet tussen de zon en de maan
Vaccinatie-rechtbank keert miljoenen uit aan kinderen met autisme
De verstrekkende invloed van de farmaceutische industrie: “De echte proefkonijnen zijn jij en ik”