
Sommige natuurkundigen zijn ervan overtuigd dat onze geest een kwantumstaat heeft en dat de dualiteit van het lichaam en de ziel net zo echt is als de dualiteit van golven en deeltjes.
Dr. James G. uit San Francisco, voorheen werkzaam voor de Max Planck Society in Frankfurt, maakte melding van een vreemde gebeurtenis in Engeland, waar hij heeft gestudeerd. Hij vertelde dat hij een keer midden in de nacht wakker werd en een jongeman met zwart, krullend haar zag. Hij vertelde de ‘buurman’ dat hij de verkeerde kamer had. De jongen huilde en keek hem bedroefd aan.
Toen dr. G. het licht aan deed was de jongeman verdwenen. Omdat hij er zeker van was dat hij niet had gedroomd, bracht hij de huurbaas de volgende ochtend op de hoogte van het vreemde voorval. Toen hij haar een gedetailleerde beschrijving gaf van de jongeman trok ze plotseling bleek weg. Ze bladerde door het archief en liet hem een foto zien van een jongeman. Hij herkende gelijk de man die hem de avond ervoor had bezocht. Toen hij haar vroeg wie hij was, antwoordde ze dat het de vorige huurder was en dat de kamer was vrijgekomen omdat hij kort daarvoor zelfmoord had gepleegd.
‘Leven houdt na de dood niet op’
Wijlen dr. Hans-Peter Dürr, voormalig hoofd van het Max Planck Institute for Physics in München, was van mening dat de dualiteit van de kleinste deeltjes niet beperkt is tot de subatomaire wereld. Hij vond de dualiteit van het lichaam en de ziel net zo realistisch als de dualiteit van golven en deeltjes. Volgens hem bestaat er een universele kwantumcode die van toepassing is op al het leven en alle dode materie. Dürr geloofde dat het leven na de dood niet ophoudt.
Dr. Christian Hellweg is er ook van overtuigd dat de geest een kwantumstaat heeft. Hij deed voor het Max Planck Institute for Biophysical Chemistry in Göttingen jarenlang onderzoek naar hersenfuncties. Hij zei:
Onze gedachten, onze wil, ons bewustzijn en onze gevoelens hebben eigenschappen die je zou kunnen zien als spirituele eigenschappen. Binnen het spirituele wordt geen interactie waargenomen met fundamentele krachten zoals zwaartekracht, elektromagnetische krachten, enzovoorts. Deze spirituele eigenschappen komen exact overeen met eigenschappen van de kwantumwereld. De kwantumwereld verwijst in dit geval naar het rijk van mogelijkheden, het rijk van onzekerheid. Op basis van de context van de traditionele natuurkunde kun je concluderen dat dit rijk moet bestaan.
Fundamenteel onderdeel
De Amerikaanse natuurkundige John Archibald Wheeler (1911-2008) wees op onderzoek dat wordt gedaan om de interactie tussen bewustzijn en materie te bestuderen. Volgens hem moeten er kwantumeigenschappen worden toegeschreven aan bewustzijn.
Kerngeleerde en moleculair bioloog Jeremy Hayward van de Cambridge University zei bovendien: “Veel wetenschappers zijn niet bang meer om openlijk te zeggen dat bewustzijn net als ruimte, tijd, materie en energie een fundamenteel onderdeel is van de wereld, wellicht nog wel meer dan ruimte en tijd.”
Boekentip: The Secret Physics of Coincidence
[Huffington Post]
PFFFFF waarom is het pas een waarheid als een wetenschapper deze ervaringen heeft????? al eeuwen hebben mensen soms deze ervaringen……alleen was/ben je dan…. heks, idioot,fantast !!!!???? en is het dan pas waarheid als iemand er een verklaring voor heeft……..arme wetenschappers die denken dat ze iets bijzonders hebben ontdekt……. en gelukkigen die al die ervaringen al hadden en al wisten/weten…….
Ik hoop van niet, Het lijkt namelijk niet dat we iets leren en we behandelen elkaar steeds slechter en slechter. Ik zou niet nogmaals terugwillen.
Sinds wanneer is een mening een aanwijzing?
Ik heb geheel niets met de wetenschap maar het is wel waar. Het zielenleven zit ook complex in elkaar want mixen is niet goed voor de ziel. Maar vele zien de emotie nog steeds van die vorm van Racisme. Volgens hun mag je best met de ziel spotten en spelen. Ook de ziel heeft een KLEUR!!!