Paus Franciscus is op 88-jarige leeftijd overleden. De paus lag vijf weken in het ziekenhuis met een dubbele longontsteking en was daar kort geleden uit ontslagen. De Argentijn stond sinds 2013 aan het hoofd van de rooms-katholieke kerk.
De geëxcommuniceerde aartsbisschop Carlo Maria Vigano wist precies wie de paus echt was. Hij suggereerde in een interview met Robert Moynihan, oprichter en hoofdredacteur van het magazine Inside the Vatican, dat de paus nauw betrokken was bij de vierde industriële revolutie, die is aangekondigd door Klaus Schwab van het World Economic Forum.
De paus misbruikt zijn macht om buiten de kerk om de traditionele maatschappij te ontmantelen terwijl hij van binnenuit de kerk probeert te vernietigen, aldus de aartsbisschop. Hij wil de kerk vervangen door een filantropische organisatie geïnspireerd op de vrijmetselarij, zei hij.
Excommunicated ArchBishop Vigano knew exactly who the Pope really was.
A Jesuit Freemason working hand in hand with Klaus Schwab on demolishing the church according to the whims of the deep state.
He was not a friend of the world.
The Pope wanted the Great Reset, but they… pic.twitter.com/Wq588aP9DP
— Green Lives Matter (@Ultrafrog17) April 21, 2025
(Video verwijderd? Klik hier...)
Criminele samenzwering
“Het is schandalig,” zei Vigano. “Dit bevestigt de criminele samenzwering tussen de Deep State en de Deep Church.” Hij voegde toe dat de jezuïeten een doorslaggevende rol hebben gespeeld in dit complot.
Het is geen toeval dat we voor het eerst in de geschiedenis een jezuïtische paus hebben, benadrukte aartsbisschop Vigano.
Nieuwe Wereldorde
Enkele jaren geleden organiseerde het Vaticaan een internationale conferentie over ‘gezondheid’. Onder de aanwezigen waren onder meer Anthony Fauci, de directeuren van Pfizer en Moderna, en een trits globalisten.
Deze conferentie is de zoveelste bevestiging dat de Heilige Stoel zichzelf tot dienaar maakt van de Nieuwe Wereldorde en het maçonnieke globalisme, stelde Vigano in aanloop naar het evenement.
Na de dood van paus Franciscus werd bekend dat Schwab per direct stopt. Toeval?
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Verwoestende brand Notre-Dame aangestoken? Deze Franse volksvertegenwoordiger denkt van wel (en wordt gelijk afgekapt)
VS vervoert opnieuw IS-terroristen in Syrië. Waarom durft niemand hier vragen over te stellen?
Zaterdag grote demonstratie voor vrede en vrijheid in Berlijn: ‘We gaan geschiedenis schrijven’
Media oorverdovend stil: ‘1 miljoen mensen’ lopen mee in vrijheidsmars Londen
We kunnen een echte tijdmachine bouwen. Professor legt hier uit hoe tijdreizen werkt
Kernfusie levert voor het eerst meer energie op dan het kost
“Kankerorganisatie van John D. Rockefeller wilde kanker nooit genezen”
Verstopte president Nixon een tijdcapsule met topgeheime informatie over aliens? Politieke insider doet boekje open
Amerikaanse politica zegt te zijn meegenomen door aliens. Dit is hoe ze eruitzagen