Vorig jaar sprak FVD-voorman Thierry Baudet van een sluipmoord op de agrarische sector. Inmiddels is het zóver dat we van moord met voorbedachten rade kunnen spreken, stelt Agractie-voorzitter Bart Kemp.
De plannen die nu in Den Haag zijn bedacht en uitgevoerd gaan worden, zijn onacceptabel. Men wil nu hele gebieden nagenoeg gaan leegvegen, boeren en vele hectares landbouwgrond onteigenen, vergunningen innemen en teeltverboden inzetten. Alles ligt op tafel om de boeren zo snel mogelijk uit Nederland te verdrijven, aldus Kemp.
Het is tijd om nú een streep te trekken
De sector heeft tal van oplossingen aangedragen, maar er wordt niet geluisterd en niets mee gedaan. “Boeren en burgers, het is tijd om nú een streep te trekken,” zegt Kemp in een videoboodschap. “We kunnen niet accepteren dat boeren en platteland worden opgeofferd op het altaar van economische ontwikkeling en wensnatuur. Wij roepen op tot de grootste, meest duidelijk zichtbare actie ooit vertoond in Nederland.”
Onheil
“Op woensdag 22 juni komen we in actie in Den Haag, want van daaruit komt dit onheil over ons. Wij roepen boeren en burgers op deze actie samen groot te maken. We trekken sámen de streep, zodat Den Haag eindelijk gaat begrijpen: moord met voorbedachten rade tegen boerenbedrijven en de toekomst van boerengezinnen laten wij niet gebeuren!”
Snapt den Haag dan echt niet dat doelen waarvoor je boeren moet opofferen en gebieden leeg moet vegen, dat deze doelen niet deugen?
👉🏼 We trekken nú een streep! Één actie, één geluid, één boodschap: we pikken het niet langer!
Kom ik ACTIE op 22 juni!https://t.co/rOiKNy3fTL
— Agractie Nederland (@agractie) June 10, 2022
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Skull and Bones: De geheime macht van Amerika’s elite
Paniek in de tent: 48 mensen gestorven na griepprik
Ben jij ook een moderne slaaf, zonder het te weten?
Leugens van de NOS, pedonetwerken en het ongrijpbare. Dit zijn de meest gelezen artikelen van 2017
90.000 geheime CIA-documenten over telepathie, helderziendheid en MK-ULTRA openbaar
Gelekte documenten onthullen geheimen van klimaatontkenners
Cabaretier Sjaak Bral over prijsplafond: ‘Dat is een sigaar uit eigen doos die we oproken’
Transcendente Meditatie (TM)
Het dagelijkse nieuws wordt u aangeboden door de Trilaterale Commissie en Bilderberg