De Amerikaanse arts en politicus Joel Rudman laat weten dat een goede vriend van hem plotseling is overleden. “Dit horen we tegenwoordig maar al te vaak,” zegt de arts in een video op Facebook.
“Vóór 2020 heb ik in totaal misschien één patiënt gehad die plotseling dood is neergevallen,” aldus Rudman. “Het is iets heel zeldzaams. In de afgelopen twee jaar is dit tientallen mensen die we kennen overkomen. Vrienden van ons.”
(Video verwijderd? Klik hier...)Stijgt exponentieel
“Er is dus iets aan de hand,” benadrukt hij, toevoegende dat de cijfers zwaar vertekend zijn. Normaal gesproken bezwijken mensen aan chronische aandoeningen – nierfalen, leverfalen, ademhalingsfalen – of een longontsteking. Nu stijgt het aantal gevallen van plotse hartdood exponentieel.
Je kunt waarschijnlijk wel raden wat er in de afgelopen twee jaar is veranderd, zegt Rudman, die lid is van het Huis van Afgevaardigden van de staat Florida. “Het is hoog tijd dat we dit serieus nemen en onderzoeken wat er aan de hand is.”
Gezondheidswetenschapper Yvonne Simons constateert: “Het begint artsen op te vallen dat in hun omgeving meerdere mensen plotseling overlijden.”
Onmiddellijk stoppen met het inspuiten van die rotzooi en alle misdadigers hun gepaste straf geven.
Graag in Nederland meer artsen openheid van zaken geven betreffende plotselinge sterfgevallen.
ze zullen maar voor twee redenen stoppen:
als ze hun doel bereikt hebben en de wereldbevolking slaaf gemaakt of uitgeroeid is,
of als niemand er meer intrapt en ze opgepakt worden. dat laatste lijkt steeds waarschijnlijker
Wij wachten op een verklaring ….
– Waar de griep heen ging in 2020
– Waarom het aantal doden wereldwijd niet veranderde in 2020…
– Waarom Covid de daklozen niet uitroeide…
– Waarom miljarden gezonde mensen voor het eerst in de geschiedenis in quarantaine werden geplaatst.
– Waarom Covid Afrika vermeed.
– Waarom Covid plaatsen vermeed die niet afgesloten waren.
– Waarom een stuk fruit en een geit positief testten.
– Waarom de meeste positieve gevallen aan het begin van de pandemie mensen waren die hun huis niet hadden verlaten.
– Waarom Covid het eerste virus in de geschiedenis was waarbij de meerderheid van de mensen die het vermoedelijk hadden “asymptomatisch” waren.
– Waarom lockdowns NIETS deden om de verspreiding te vertragen.
– Waarom de vaccins de verspreiding NIET afremden.
– Waarom we een piek van 100% myocarditis bij kinderen hebben gezien.
– Waarom voetbalstadions gevuld waren met mensen zonder masker, terwijl onze kinderen gemuilkorfd werden in de klas.
– Waarom de gewelddadige rellen van 2020 geen “superverspreiding” waren.
– Waarom de MSM de miljoenen bijwerkingen en tienduizenden doden NIET vermeld