Mens en Dier

Kijk: Jesse Klaver en het publiek lachten Baudet uit, nu krijgen zij de rekening op de mat

Help ons door dit met iedereen op je social media te delen!

In 2018 zei FVD-voorman Thierry Baudet in RTL Late Night dat de klimaatwet er niet moet komen. “De kosten van de energietransitie zijn nog niet meegenomen daarin.”

“Het is ongelooflijk duur. De gezinnen moeten straks – en dit is allemaal onderdeel van die groene gekte – 20.000 euro betalen aan warmtepompen,” zei Baudet, terwijl hij werd uitgelachen. “Waar moeten mensen dat geld vandaan halen?”

---Lees verder na dit advertentieblokje---

(Video verwijderd? Klik hier...)

Dat is de absurditeit

“Honderden euro’s toename in energierekening, nul reductie CO2-uitstoot,” vervolgde de FVD-kopman. “Dat is de absurditeit. Het kost ons ongelooflijk veel geld.”

“De gekte zit volgens mij niet aan deze kant van de tafel, maar eerder aan de overkant van de tafel. Wat u nu zegt, is echt volstrekte onzin,” beweerde Jesse Klaver.

Baudet werd ook tegengesproken door Sandra Phlippen, hoofdeconoom van ABN Amro, en politiek verslaggever Marloes Lemsom.

Arrogante lachje

Het arrogante lachje van Klaver, zes jaar geleden, is gebleven, merkt journalist Joost Niemoller op. “Ook al heeft hij inmiddels 100 keer ongelijk gekregen.”

Oud-Kamerlid Harm Beertema reageert: “Dat feitenvrije, bijdehante gebabbel van de linkse beroepspoliticus Klaver met dat smalende, denigrerende lachje. Samen met generatiegenoot Rob Jetten de schaamte over de eigen kennisachterstand voorbij, of het nu over klimaat, kernenergie of stikstof gaat. Het gaat ze allemaal even gemakkelijk af.”

“Waar hebben ze dat geleerd?” vraagt Beertema zich af. “Fascinerend is het wel, vooral het gegeven dat mensen aan dit soort gladde snake oil salesmen hun dure stem toevertrouwen.”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vond je deze info waardevol?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 215 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

98 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Talma
Talma
1 jaar geleden

Leden van de rutte psychopathocratie. Persoonlijkheidsstoornissen selectie speciaal voor nl politiek.

Hendrika
Hendrika
1 jaar geleden

Een mooi onderwerp voor Ongehoord Nieuws. Beertema, laat je horen.

Annette
Annette
1 jaar geleden

Natuurlijk heeft Thierry Baudet hartstikke gelijk. Dat kon je op je klompen aanvoelen.

Maar…. Wat Thierry er natuurlijk toen, in 2018, niet bij vertelde, was dat dit allemaal een vies, smerig plan was en is om de burgers het beetje of wat meer welvaart af te nemen.

Kijk…. want DAAR gaat het allemaal om. De bedoeling is, om ons aan de bedelstaf te brengen, zodat wij, als dat eenmaal zo ver is, héél graag ALLE zogenaamde hulpmiddelen van de overheid zullen aanvaarden.

DAT is waar het in feite om draait. Het heeft helemaal niets, maar dan ook niets te maken met klimaat or whatever.

Het is een ordinaire manier om geld uit je zak te kloppen. En laat dat nu ook nog eens aardig lukken ook!

Die blaaskaken van een Jesse Klaver en Rob Jetten zijn niets anders dan useful idiots, die gebruikt worden om mensen over te halen om ACHTER hun plannen te staan.

Zie wat er NU, anno 2024, met de elektrische auto gebeurt! Het hele plan om mensen aan de elektrische auto te krijgen, is jammerlijk mislukt.

De autofabrikanten raken die krengen aan de straatstenen nog niet kwijt. Ik las gisteren, dat je nu al eentje kan kopen voor 9.500 euro. Dat is dan een 4 jaar oude auto die uit de lease komt.

Nu…. al bieden ze ons er morgen één gratis aan. Dan bedank ik nog voor de eer. Ik heb geen zin om in een magnetron rond te rijden.

Wat die Sandra Phlippen, hoofdeconoom van de ABN-bank, betreft: Die doet en zegt alleen maar wat haar wordt opgedragen. Zij is overgenomen en mag daar alleen op die hoge positie blijven zitten, als zij PRECIES doet, wat de grote meesters haar influisteren. Niet serieus nemen.

Weten jullie: wij leven met z’n allen in een pure schijnwereld. Niets is wat het werkelijk is.

En ik kan jullie vertellen, dat het zeldzaam vermoeiend is, als je zelf wakker bent en daarnaar kijkt. Althans: redelijk wakker, want het kan natuurlijk altijd nog beter.

Ad bos
Ad bos
1 jaar geleden

Hij , ( baudet ) zal in veel meer gevallen gelijk krijgen . Fijne dag nog .

Hans
Hans
1 jaar geleden

Ja, uitlachen kunnen Klaver, Jetten maar ook Bontenbal goed, in een poging om hun eigen onkunde te maskeren.
Maar het gezegde luidt: “wie het laatst lacht, lacht het best”. En dat zullen diegenen zijn die eerlijk en met kennis van zaken oordelen, zoals Thierry, Pepijn en Gideon. Ik wens hen daarbij heel veel sterkte toe!

Amsn11ts
Amsn11ts
1 jaar geleden

Zij zitten daar niet mee natuurlijk. De burgers betalen zoals gewoonlijk de rekening.

Klaus S.
Klaus S.
1 jaar geleden

Het zijn mensen die zorgvuldig uitgekozen zijn door een onzichtbare elite. Alleen psychopaten en mensen die tot op het bot corrupt en/of chantabel zijn worden als onze bestuurders neergezet, dus wij kiezen uit een geselecteerde club mensen die zijn geselecteerd door mensen die wij niet kennen.

Uiltje
Uiltje
1 jaar geleden

Geen idee hoe het kan, maar Thierry lijkt in de toekomst te kunnen zien. Hij krijgt zowat op al zijn punten gelijk! En ondanks dat hij/FvD worden uitgelachen en uit worden uirgescholden als fascisten gaat hij en anderen van FvD door met strijden voor een beter Nederland! CHAPO FVD!

Jack
Jack
1 jaar geleden

Ik vraag me af of uberhaupt iemand z’n stem aan die gasten geeft.
Je moet wel erg hersenloos zijn…
Verder is inmiddels overduidelijk dat wij geen echte democratie hebben.
Dus vraag ik me af; waar komt toch dat vertrouwen in eerlijke verkiezingen vandaan?

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

Stem allemaal maar FvD de Partij van de Waarheid

dna
dna
1 jaar geleden

klaver taqqyia met zn psycho grijns. herkenbaar gedrag.

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
1 jaar geleden

Ja. DAT is de linkse politiek ten voeten uit ; WIJ hebben gelijk en iedereen die het niet met ons eens is of waar WIJ het niet mee eens zijn die MOET worden aangevallen. DAT is ons eigenlijke werk, WIJ zijn de knokploeg voor de “kapitalisten” waar we O zo tegen lopen te schelden MAAR waar we ons stiekem door laten volstoppen…

Eigenlijk zijn die linkse politici dus NIETS anders dan “sugarbabes”.

Simply
Simply
1 jaar geleden

Uitstoot ?
En de oorlogen dan ? Al die rotzooi in de lucht , plastic overal in , noem maar op ??
Hun doen dit bewust zelf , en kom op alles draait wel door hoor , hun doen alles naar de klote helpen , en ons alles ontnemen álles he !

Edwin Vissers
Edwin Vissers
1 jaar geleden

 ‘Ik zal grote wraak op hen uitoefenen met woedende berispingen; en zij zullen weten dat Ik de HEER ben, wanneer Ik Mijn wraak op hen leg.’

PayCash
PayCash
1 jaar geleden

Jesse Klaver en alle andere klimaatidioten zijn SS’ers want ze horen allemaal bij de Satanische Sekte.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

Mijn stem is gestolen!!!

Tom Poes.
Tom Poes.
1 jaar geleden

En wij burgers, moeten links-en of rechtsom betalen!

koddebeier
koddebeier
1 jaar geleden

Dom linkse BLO klantjes met hun priet praatjes en de bevolking is de Sjors.

Bas
Bas
1 jaar geleden

Hij had -en heeft nog steeds- volkomen gelijk!
Geen pompen, panelen en digitale meters bij, op of in mijn woning. Zuinig stoken en het dragen van warmere kleding werken prima, overigens…

Duurzaam, energietransitie, klimaatneutraal, stikstofemissie, besparen, groene stroom: dit soort termen en woorden, dit jargon: misselijkmakend bijkans…

PS: markt elektrische auto’s nieuw + gebruikt =
volledig ingestort

Djennis
Djennis
1 jaar geleden

FVD for life!!!!

Marianne
Marianne
1 jaar geleden

Het probleem is veel breder. de netwerkkosten blijven de komende jaren stijgen (en maken de energierekening onbetaalbaar voor veel mensen) omdat er meer datacentrums komen en omdat Jan en Alleman een laadpaal voor de deur wil hebben.
Dat stikstofverhaal blokkeert woningbouw maar niet de bouw van datacentrums. Dat is niet uit te leggen.

Inhetmeer
Inhetmeer
1 jaar geleden

Klavertje drie roept bij mij alleen maar associaties op aan het refrein van een hem op het lijf geschreven carnavalsnr op YouTube

” Lalalala…….GEHAKTBAL!

Ron
Ron
1 jaar geleden

Dat gezicht van die Sandra Phlippen is echt volstrekt het gezicht wat kinderen van een lagere school kunnen trekken als ze een ander kind buitensluiten. Exact hetzelfde. En dat is econoom. Overigens zie ik haar in het filmpje niet tegenspreken, maar haar gezicht spreekt boekdelen. 1 keer knikte ze wel ja toen Baudet zei dat de energietransitiekosten niet meegenomen waren in de berekeningen. (overigens de oorlog Oekraine ook niet, maar volgens Schwab gaan we een toekomst tegemoet met voorspellend vermogen) Natuurlijk wisten ze van tevoren al dat die oorlog er zou komen, want daar hebben ze hard naar toegewerkt. Op die manier voorspellen ze dus de toekomst. De idioten.

Locke
Locke
1 jaar geleden

Het is een schande voor het land en voor de status van het Bedrijfsleven om dergelijke trekpoppen in een bestuursfunctie voor het land naar buiten te laten treden, wat hebben die in hun leven ooit paraat gemaakt als in hun broekzakken het orgel te spelen.

salie
salie
1 jaar geleden

Dat mensen nog in hun leugens geloven, pppfff.

Karin
Karin
1 jaar geleden
  • Heel langzaam wordt Nederland toch wel wakker. BVNL en FVD zal hopelijk groter worden!
M vdf V
M vdf V
1 jaar geleden

Rob Jetten en Jesse Klaver zijn duidelijk narcisten.

Pistolen Paultje
Pistolen Paultje
1 jaar geleden

Je kan Baudet een narcist vinden of een rare kwast, maar in de meeste dingen van de afgelopen 5 jaar heeft hij gelijk gekregen en dat zegt heel veel over onze politici!

  1. Ze zitten er niet voor het volk, maar voor hunzelf.
  2. Ze zijn mokerdom en naief.
  3. Iedereen die anders denkt wordt door hun geframed en neergezet als extremst.
Kees
Kees
1 jaar geleden

Definitie van een rioolrat: Jesse Klaver.

Hugo
Hugo
1 jaar geleden

Met bluffen en een grote muil kom je rijkelijk ver bij partijen als D66, GL/PVDA, VOLT en DENK. Maar nul verstand van zaken hebben. Dom, Dommer, Domst.

exegese
exegese
1 jaar geleden

Waar hebben ze dat geleerd ?? Bij hun meesters van het WEF. Het zijn immers geen gekozen volksvertegenwoordigers maar naar voren geschoven acteurs met een in het graniet gebeiteld script .

Ria
Ria
1 jaar geleden

En Thierry had weer gelijk. De mensen zitten allemaal in enorme hoge schulden. Wat zaten/zitten er toch een stel kwakzalvers aan die tafel. praten over wetenschappers die dit zouden hebben uitgezocht??? waar zitten die wetenschappers dan? Nu 6 jaar later zijn ze nog steeds bezig hun puinhoop te vergoelijken. FVD houd vol!! Ik denk dat de FVD veel meer in huis heeft dan al deze partijtjes bij elkaar, met al hun kennis en wetenschappelijk onderbouwde achterban, heel goed in staat zijn om als enige partij Nederland te verlossen van deze gekte. Al die partijtjes vechten elkaar de kamer uit en het wordt met de dag gekker en gekker en er verandert NIKS, HET WORDT ER ALLEEN MAAR SLECHTER OP!! Van mij mag dit hele kabinet klappen, liever gisteren dan vandaag!!

Emma
Emma
1 jaar geleden

Klaver en Jette kunnen alleen zeggen wat hun spindoctor hun voorkauwt, zelfstandig kunnen ze niets dan alleen hun domheid tonen.

Angel
Angel
1 jaar geleden

Mensen zijn dat allang weer vergeten. Blik op oneindig en verstand op 0. Zo staan de zaken ervoor tegenwoordig. Ik ken ze ook, van die mensen die de hele krant napluizen, denkend dat ze dan op de hoogte zijn van het “laatste nieuws.”
Dat er van dat nieuws niks klopt en alles 1 grote leugen is dat kun je ze niet aan hun kleine beetje verstand brengen.

Reen.
Reen.
1 jaar geleden

En nu hebben we een duivel als minister president met duivelen Maxima

Jan
Jan
1 jaar geleden

Als je die 2 hun verstand in een vogel steekt, vliegt hij achteruit.

Allard
Allard
1 jaar geleden

Als je een kei van 30 cm op de Himalaya-top legt dan heb je het effect weeggeven van 0,00036% of te wel alle maatregelen voor het klimaat in NL ……. de berg of klimaat verandert hier niet door. Die kei heeft geen betekenis,

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

Die Jessie Klavier is toch ook echt een extreem
linkse zeikwijf zeg omg wat een domme loser.
de oogsten van boeren mislukken door weggehaalde dijken waardoor grondwater stijgt . Daarom ookal die overstromingen die komen niet door klimaatverandering maar door landstructuur veranderingen zoals het verwijderen van belangrijke dijken die juist de overstromingen die er nu zijn tegen hielden !! BLIJF WAKKERRRRRRRRR!!!!

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

DE KLIMAATVERANDERING IS GECREËERD DOOR TUIG ALS JESSIE KLAVIER!

John
John
1 jaar geleden

Jetten en Klaver, soms moet men zich afvragen of deze twee misschien wel zo voor geprogrammeerd zijn, dat het net mensen lijken. Twee verwaande en verwende jongetjes die altijd hun zin willen krijgen. Manipulatief tot op het bot.
Zouden een keer met echte kerels in de bouw moeten werken. In no time een pak slaag.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 jaar geleden

“Waar hebben ze dat geleerd?” vraagt Beertema zich af. “Fascinerend is het wel, vooral het gegeven dat mensen aan dit soort gladde snake oil salesmen hun dure stem toevertrouwen.”

Natuurlijk bij PR bureaus die allemaal te linken zijn aan de Rockefeller/Carnegie/Ford/Soros/Gates en de centrale banken kliek die tevens alle geheime diensten aansturen en via deze de deepstate van elk westers neo-fascistisch SDG shithole.

Pots
Pots
1 jaar geleden

Klimaat klimaat !!???

VACCINATIE SLACHTOFFERS !!!!!!!!!!!

Zie Sky nieuws 20 Sept. 2024: Apotheker John Cross die zichzelf van het leven beroofde na complicaties van de Covid-prik !!!!!

Verschrikkelijk dat ze de ellende van de corona jaren voor de ongevaccineerden en voor de gevaccineerden gewoon weg willen duwen.

Waarom proberen ze steeds al de jaren daarna telkens de aandacht op iets anders te vestigen ??
Denk maar niet dat de impact van de horror coronajaren ooit vergeten worden.
NOOIT !!!!!!!!!!!

Ook moeten er nog veel mensen opgepakt worden, die mogen hun straf niet ontlopen voor hetgeen wat ze velen hebben aangedaan. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

malion
malion
1 jaar geleden

Meneer Beertma heeft dat heel correct gezegd, dan zeg ik dat Jette en Klaver nooit los gekomen zijn van hun luier, stel neus peuterende kleuters. Inderdaad die lach hebben ze van links ALLEMAAL ingestudeerd in het in een van de Schwarts/Schwabs instituten.

snappie
snappie
1 jaar geleden

Zo ging het jaren 80 het zelfde met Janmaat, die toch ook gelijk had

Realist
Realist
1 jaar geleden

Ik kan er niet eens meer naar luisteren naar dat corrupte linkse volk, laat staan dat ik die misselijke tronies moet aanschouwen.

Bah!

Charlotte
Charlotte
1 jaar geleden

Toen had hij al gelijk, de waanzin ten alle tijden, die dingen functioneren amper een moet nog aangedreven worden door gas!!!… De grootste ramp moet nog komen, ze gaan er gewoon mee door, criminelen zijn het!!!…????????‍♀️????????‍♀️

Sophie
Sophie
1 jaar geleden

Zo is het Beertema! Maar het volk is dom, niet geïnteresseerd en handelt als schapen! Daarom komen wij allen op de (dure) koffie!
We geloven alles wat ons wordt voorgekauwd en denken zelf niet meer na.
Of het nu komt door de nano technologie wat ons is ingespoten bij corona, of een soort lamlendigheid van: wat kan ik er aan doen! Beiden zijn de doodsteek voor onze vrijheid.
Timmermans, Klaver, Jetten, Denk en al die gevaarlijke minkukels in de politiek zijn niet te vertrouwen.
Ze preken voor eigen parochie, al weten ze allemaal dat het leugens zijn en prietpraat.
Maar het grootste opstakel is, dat wij (het volk) alles accepteren en geen paal en perk stellen aan al die misleiding die ons elke dag gepresenteerd wordt.
We zullen zelf de gevolgen ondervinden van onze passieve houding (ik bedoel niet dat ik de stakingen van het FNV goedkeur, want dat is ook een achterhaalde organisatie uit vervlogen tijden)maar wees mondig en kom op voor autonomie, rechtvaardigheid en gebruik je gezonde verstand.
Als we weer een welvarend en leefbaar land willen, zullen we uit onze luie stoel moeten komen en laten zien dat de maat overvol is.
Doen we dat niet, dan ook niet piepen als de fuik zich sluit.

Fr3BzY
Fr3BzY
1 jaar geleden

Allemaal Schwab fantasten…
reserve bolshevik…

yvja
yvja
1 jaar geleden

Ratten dus ook weer in de Tweede Kamer om zo ook de massa van de bevolking weer meegaand te blijven krijgen… en ja dit lukt dus nog steeds!!

Arnoud
Arnoud
1 jaar geleden

misselijke KWAL Klaver en zijn maatje en snotneus Jette

TOS
TOS
1 jaar geleden

Ze kunnen goed teksten uit het hoofd leren die anderen voor ze geschreven hebben en ze laten zich graag regisseren. Ze spelen op de man, niet op de bal. De overtuiging die ze op hun gezicht weten te toveren is schijn. Terugkomen op onzin-uitspraken doen ze niet, ze kunnen zich gelukkig verschuilen achter hun rol als acteur.

Realist
Realist
1 jaar geleden

Klaver is een kakkerlak

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
1 jaar geleden

Klaver in zijn eikeltjespak……het mannelijke domme blondje van de Kamer.

salvar
salvar
1 jaar geleden

probeer maar eens een gesprek te voeren met iemand die psychopathische neigingen heeft.
kan niet het beste is omdraaien en weglopen allemaal verloren energie.

zelfs een psychiater komt er niet doorheen daarom worden die gasten platgespoten of vol met pillen geduwd en dat moeten ze nu met het hele zootje daar doen.
zij onder zeil en wij zijn er vanaf.

mooier kunnen we het niet maken.

Lanni
Lanni
1 jaar geleden

Ja maar zij hebben ook nergens last van ! Geld zat! Misschien dat ze daarom ook zo lachen
“Hahaha wij hebben geld zat joh!”

wolfje168
wolfje168
1 jaar geleden

Even nadenken dus aan wie u volgende keer uw ‘dure stem’ weg geeft. Niet dat het iets uit maakt overigens.

manon
manon
1 jaar geleden

die minachting die houding van die domme klaver tegenover een intelligente vent, dat is zo typisch links, altijd menen dat zij het weten en geen tegenspraak dulden. Links maakt alles kapot en is de veroorzaker van alle oorlogen in het verleden. Iemand had het hier over Den Uyl, nou Den Uyl is een groot veroorzaker van deze ellende, die heeft al het gas geld weggegooid aan mensen die niet wilden werken, iedereen kon een uitkering krijgen en de buitenlanders mochten de plee’s schoonmaken. Links maakt meer kapot dan je lief is

Mr. X
Mr. X
1 jaar geleden

Jesse Klaver…De landsgek der Nederlanden.

David Mills
David Mills
1 jaar geleden

Klaver is te dom en incompetent om crimineel of corrupt te zijn. Dat diskwalificeert hem als politicus.

Samie
Samie
1 jaar geleden

waardoor de oogsten mislukken komt door weermanipulatie.

Egy sör
Egy sör
1 jaar geleden

Jesse klaver met zijn oogsten van boeren mislukken.
Alleen en vooral is zijn partijtje er debet aan dat oogsten mislukken.
De oorzaken op een rijtje:
-Chemtrails
-Het niet mogen sproeien als het een beetje warm is.
-Niet genoeg mest mogen uitrijden.

Water en voedingsstoffen hebben planten nodig om te groeien.
Al het hier boven is de schuld van diezelfde klaverlul en de zijnen.

Mikkel
Mikkel
1 jaar geleden

Ze werken voor het grote geld. Democratie is voor de schijn.

Nog niet!
Nog niet!
1 jaar geleden

Maar nu zet de buurman een warmte pomp in de achtertuin tegen mijn tuin aan en krijg ik dus een permanente bromtoon in mijn tuin.
Allemaal voor een beter klimaat en milieu??
Gesubsidieerd!
Dus dan betaal je maar 5600 euro minus de subsidie aam zo’n pomp!
En maak je een woongebied een soort industrie terrein.
Vreselijk ongezond!!

Mark
Mark
1 jaar geleden

Op de tandem naar Marokko, Ooh wat fijn..! (Armand)

Lexy
Lexy
1 jaar geleden

Wat mij het meeste zorgen baart is hoe gemakkelijk de gemiddelde medemens dergelijk ontkennings-gedrag klakkeloos overneemt van hun superieuren en ook alles maar weglachen, uit pure onzekerheid. Om vervolgens in tijde van hun ongelijk vol te zitten met smoesjes en excuusjes, het ‘want reden’ effect.
Hun fouten niet willen toegeven getuigt van een gebrek aan zelfreflectie, alsof men zich gezamenlijk superieur voelt in het na-apen van hun bewindspersonen, in het na-apen van de psychopaat, of in het gunstigste geval de narcist.

Pieternella
Pieternella
1 jaar geleden

Waarschijnlijk hebben ze dat gewoon geleerd op het schoolplein, ik kon als kind niet liegen, dat mocht niet. Ik nam dat letterlijk, toen wist ik niet dat ik ASS had. Dan lachten anderen me uit, zoals Klaver dat deed bij Baudet, de Tweede Kamer is net een schoolplein. Baudet heeft ook wel wat dat uitlokt. Waarschijnlijk was Klaver op school ook een pester, hij moest natuurlijk overcompenseren vanwege zijn Turkse vader. Zo had ik een meisje met dwerggroei in de klas, die was door haar moeder uit de deur gezet en groeide op bij haar oma. Snapte er niets van als kind dat zij dan ging pesten, maar nu wel.

Oleehop
Oleehop
1 jaar geleden

Volgende prikronde krijg je voor een prikje nemen een gratis elektrische auto

Back to top button
98
0
We lezen graag je reactie!x