CoronaMens en Dier

Kijk: minister van VWS Fleur Agema (PVV) ontraadt alle moties van Pepijn van Houwelingen

Help mee door deze info met vrienden op je social netwerk te delen!

Tweede Kamerlid Pepijn van Houwelingen diende woensdag een vijftal moties in over diverse onderwerpen. Daar kwamen op zijn zachtst gezegd opmerkelijke antwoorden op.

Artsen kregen boetes voor het off-label voorschrijven van coronamedicatie, terwijl dit medisch gangbaar is. Van Houwelingen diende een motie in die minister van VWS Fleur Agema (PVV) verzoekt de inspectie de opdracht te geven te stoppen met het vervolgen van deze artsen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

Agema ontraadde de motie en zei dat de inspectie onafhankelijk opereert. “De inspectie voert haar beleid uit in mijn naam, maar kent mij niet in wat zij onderneemt. Dat wil ik zo houden, dat de inspectie onafhankelijk opereert. Ik denk dat het heel erg goed en heel erg belangrijk is dat een minister zich niet bemoeit met waar de inspectie zich mee bezighoudt.”

Kijk:

Hallucinant

Van Houwelingen wees erop dat de inspectie politiek bezig was, onder druk van haar voorganger Hugo de Jonge. Toen hij vroeg waarom ze die artsen nu in de steek laat, zei ze: “U maakt straks waarschijnlijk weer een filmpje en dan krijg ik weer de haatmail.” Ze beweerde verder dat ze tussen haar werk als Kamerlid en haar werk als minister ‘niet anders is geworden’.

Artsen riskeren ook hun baan als ze in het openbaar te kennen geven dat er géén verband is tussen klimaatverandering en gezondheidsproblemen. Van Houwelingen diende een motie in die de minister verzoekt er zorg voor te dragen dat artsen die dat zeggen op geen enkele wijze daarop aangesproken kunnen worden door de gezondheidsinspectie.

Ook die motie werd ontraden. Agema zei dat ze zich er niet mee gaat bemoeien en dat het prima is dat de inspectie artsen die dat zeggen op het matje roept. “Dit is hallucinant, niet te begrijpen,” aldus Van Houwelingen. “Dit is heel ernstig.”

Onbegrijpelijk

Verder weigert bijwerkingencentrum Lareb data te delen met onderzoekers die zich zorgen maken over de kwaliteit van vaccinregistraties. Van Houwelingen diende een motie in die de minister verzoekt er zorg voor te dragen dat Lareb de benodigde data aanlevert voor het onderzoek van professor Meester naar de kwaliteit van de coronavaccinregistraties.

Ook die motie werd door Agema ontraden. “Ik respecteer de onafhankelijkheid, dus ook van Lareb. De data zijn persoonsgebonden en vertrouwelijk. Lareb is een onafhankelijke stichting,” zei ze.

Het Lareb gedraagt zich dubieus, zoals heel veel instellingen zich dubieus gedragen die formeel onafhankelijk zouden moeten zijn, benadrukt Van Houwelingen. “Er is hier een probleem met het Lareb: het weigert data te delen, terwijl dat absoluut zou moeten kunnen. De minister verschuilt zich en zegt dat ze er helaas niets aan kan doen. Dat is natuurlijk onbegrijpelijk.”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

5 131 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je dit goed?
Deel het met iedereen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

145 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
ikke zelf Jeroen
ikke zelf Jeroen
28 dagen geleden

Non binaire Agema…
PVV zakt onder het O punt

Steven
Steven
28 dagen geleden

Eerst overal tegen strijden.. en nu ze daar zelf zit het beleid waar ze tegen vocht gewoon voortzetten!
Afgeserveerd en op naar de 0 zetels!!

Wil
Wil
28 dagen geleden

A.s. 9 juli is er een rechtzaak van advocaat van Kessel in Leeuwarden. Komt Allen.

Fred
Fred
28 dagen geleden

Wat een fijne berichten. Fleur waakt over ons. Heel fijn voor de schaapjes, omhoog met die mouw, er komt een WHO/ Gates prik aan en die zal volgens Fleur veilig effectief en uit en te na getest zijn. Hoera voor Fleur.

Annette
Annette
28 dagen geleden

Voor wie het nog niet duidelijk is:

WE ARE LIVING IN A CLOWN’s WORLD.

Pepijn van Houwelingen, één van de kanjers van de ENIGE oppositiepartij Forum voor Democratie, legt hier weer op een magistrale wijze de totale corrupte en onzinnige rol van, nota bene, onze minister van VWS, Fleur Agema, bloot.

Fleur durft hier ook nog eens met droge ogen te beweren, dat zij TOTAAL geen andere persoon is geworden, ten opzichte van de persoon, die zij was toen zij lid was van de Tweede Kamer.

Nou Fleur, blijf jij maar lekker verder dromen, want ik durf zomaar te beweren, dat er duizenden, zo niet tienduizenden mensen hier in Nederland zullen zeggen, dat dat absoluut niet WAAR is.

Jij bent overgenomen door het grote KWAAD en daar helpt geen lieve moeder meer aan.

Jij hebt allang geen eigen mening meer en wauwelt maar wat je voorgekauwd krijgt.

Nee….. Er was ooit een tijd, dat ik veel respect had voor de mens Fleur Agema, maar dat respect is inmiddels door het afvoerputje verdwenen.

Duinsnip
Duinsnip
28 dagen geleden

PVV weg ermee.

hoogtijd
hoogtijd
28 dagen geleden

Die Agema denkt dat ze heel wat is nu zij minister van VWS is. Zij is een verkeerde keus. Trouwens heel PVV. is verkeerde keus geweest, Wordt hoogtijd dat FVD aan de macht komt, Dat is de enige partij die nog te vertrouwen is. De rest hangen de opvolgers van die Schwab aan.

roro 237
roro 237
28 dagen geleden

SDe PVV is de lakei van Bill Gates!
Alle kiezers zijn besodemieterd!

Markiez
Markiez
28 dagen geleden

Het is een pertinente leugen dat Agema zegt dat ze als minister niet anders is als kamerlid. Alles waar ze als kamerlid fel tegen is verdedigt ze nu mrt hart en ziel, secreet wijf.

koddebeier
koddebeier
28 dagen geleden

PVV weg ermee, gewoon een kartelpartij.

Snappie nr 1
Snappie nr 1
28 dagen geleden

Echt he…..die spelen daar allemaal onder hetzelfde hoedje daar in DH ! 🙁

Marjon
Marjon
28 dagen geleden

Ik zou wel eens willen weten wie en wat Fleur in het oor gefluistert is geworden bij haar aanstelling als minister. Dit is niet de Fleur die wij kennen. Waar is ze bang voor.

En ze kunnen roepen en doen wat ze willen daar in het Haagse. Het volk doet niet meer mee met hun waanzin. Tis een qwestie 😉 van tijd en nog ff geduld hebben eer de boel instort.

Hendrika
Hendrika
28 dagen geleden

Leuker kunnen we het niet maken, stiekemer wel.

Locke
Locke
28 dagen geleden

Een overzicht van hoe het system echt werkt, werken niet volgens een stappen plan maar een trappen plan de ene schuift het af op de andere de ene weet van de andere niets en er is totaal geen controle mechanisme wie wat zijn, en zo werkt de piramide constructie. Over tijd krijgen ze allemaal een lintje voor het uitdelen van zuurstokken en een vet pensioen uit het niets.
Krijgt u het door.

Yvonne
Yvonne
28 dagen geleden

Agema word gechanteerd dasrom doet zij precies wat ze van bovenaf door SCHOOF is opgedragen je kan mij niet wijsmaken dat Agema toen ze nog in de kamer zat de mond vol had over alles en nu houd ze haar mond en doet niets vraag mij af wat SCHOOF tegen haar kan gebruiken als ze wel dingen doet die ze eigenlijk niet mag doen van SCHOOF waarschijnlijk word ze dan voor de bus gepleurd kijk na Geert heeft een grote muil gehad won de berkiezingen heeft zich lsten naaien had premier moeten worden en is het niet Den Haag is een grote slangenkuil als je erin zit en je doet niet wat je opgedragen word ga je eruit met gif dat over je uit gegooid word dit noemen ze nu DEMOCRATIE

Jelle
Jelle
28 dagen geleden

Het is al lang duidelijk, dat de politiek verantwoordelijken niks prijsgeven. Praten werkt niet meer, dan moet het maar op een minder vriendelijke manier…

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
28 dagen geleden

AGEMA IS HUIGELENDE LANDVERRADER VOLKSVERRADER DIE HOOGVERRAAD PLEEGT . ZE GEEFT EEN SUPERDOKKE MIDDELVINGER NASR HAAR KIEZERS DE BITCH!

Dutch warrior
Dutch warrior
28 dagen geleden

Onafhankelijk Lareb? Agnes kant is de naam! Verder doen ze gewoon het puin onder het tapijt vegen. Wat ook een probleem is is dat het volk niets mee krijgt van die moties

Pietje Bell
Pietje Bell
28 dagen geleden

Wordt tijd dat ook Agema voor een tribunaal verschijnt.

Wernher
Wernher
28 dagen geleden

Die Fleur, wat een goede acteur. Zij heeft mij in de scamdemie wel even laten denken dat zij een van ons was. Wat ben ik toch weer naïef.

Jay
Jay
28 dagen geleden

Het wordt tijd dat Agema opstapt en dat er een minister met ballen voor in de plaats komt!!!

Cok
Cok
28 dagen geleden

Ze denkt zeker: in dit domme kikkerland kunnen we de mensen van alles wijs maken. Steeds meer landen in de wereld doen onderzoek naar de gevolgen van deze doodsprikken. Behalve hier. Zoek een ander baantje Agema en bemoei je niet met dingen waar je geen verstand van hebt!

C N
C N
28 dagen geleden

We leven op een aarde, overal de spuit met ook onderzoek voor dezelfde reden en het lampje gaat NIET branden ….het moet onder de PET. Wat zijn ze bang dat het uitkomt.En het komt UIT….met Militaire Tribunalen…en MAAT STAF= Geen Bilderberg …..maar Neurenberg… Jammer Joh .De DADERS zijn de Pisang. KARMA

AIDLNZSDWAHW.
AIDLNZSDWAHW.
28 dagen geleden

Dat spuuglelijke wijf kan hélemaal nérgens wat aan doen!!!!!!!

Wat staat ze daar dan te doen???!!!

Voor de mooïgheid en de pronk is ze niet aangenomen!!!!!!!

En verder is de kip vleugellam en daardoor irrelevant!!!!!!!

Dít is tenenkrommend en woestmakend!!!!!!!

Marrob BE
Marrob BE
28 dagen geleden

Al geruime tijd constateer ik, dat Fleur Agema helemaal
niets uitvoert.
Zij legt alle verantwoording bij anderen neer.
Zij heeft geen enkele macht om zelf iets te doen of te beslissen.
Het wordt een gigantisch genante vertoning.
Zij heeft geen enkele toegevoegde waarde.
Zonde van het belastinggeld.
Fleur graag met terugwerkende kracht opkrassen.

Schrander
Schrander
28 dagen geleden

Het is duidelijk. Wat een walgelijk Kutwijf

Jan vd K
Jan vd K
28 dagen geleden

Ik maak eruit op dat ministers er voor de show zitten maar dat anderen de show runnen.

Ron
Ron
28 dagen geleden

Hoe kunnen mensen zelf zo veranderen als ze het eenmaal kunnen vranderen. Wat is er met ze gebeurt na de verkiezingen…. is het geld, zijn het beloftes dat als ze meewerken gouden baantjes krijgen na hun politieke leugen carrière? Maar ook Fleur is dus een echte minister geworden, schaamteloos, ruggegraatloos en respectloos naar de vele stemmers.
PVV.. een ware meester in het roepen vanaf de bankjes en zelf niks willen en kunnen veranderen.

Bezorgde burger 1
Bezorgde burger 1
28 dagen geleden

Wat een ongelofelijke strijd ( door FVD) tegen de leugen die verdedigt wordt door mensen die denken de waarheid te kunnen verbergen.

Maar lieve mensen de waarheid is niet te verbergen, wat Agema doet is een kuil voor zich zelf graven of dat nu gedwongen is of niet. Zij heeft bloed aan haar handen en dat weet ze donders goed.

Je vraagt je af hoe lang ze dit nog vol kan houden?? Haar innerlijk geweten zal zich een keer gaan opspelen. Want we weten inmiddels wel dat haar bazen Wilders en Schoof tot het kluppie der vrijmetselaars behoren. Door hun vrijmetselaars handdruk die ze elkander geven is overduidelijk dat we worden geregeerd door aanhangers van de Boze : beschreven in de Bijbel ; Satan !!

Dus hoelang houdt Femke dit nog vol??

Want hoe vreselijk is het mee te moeten gaan in de leugens die duizenden mensen hun levens hebben gekost. Dit wil je toch niet?

God heeft toch ons een geweten gegeven verbonden aan de 10 woorden ( geboden) die ons innerlijk zeggen : Gij zult o.a. niet moorden. Dit kan toch niet oprecht voelen of is haar geweten volledig dicht geschroeid, want ;

De bijbel spreekt over het geweten als een innerlijke stem die mensen oordeelt en aanklaagt en de apostel Paulus gebruikt dit begrip in zijn brieven. Hij benadrukt dat het geweten als medegetuige van Gods wet optreedt.

In Rom.2:15 schrijft Paulus dat alle mensen een geweten hebben, dat in hun hart is ingeschreven. Mensen hebben een algemeen besef van wat zedelijk goed en kwaad is. Dit zedelijk oordeel vindt zijn oorsprong in God de Vader !

Maar de Bijbel vertelt ons ook dat het geweten kan afsterven of verdoofd kan worden door zonde, waardoor een persoon zonden zonder schuldgevoel kan plegen.

Is dit het geval of wordt ze bedreigt ? Alleen God de Vader kan het weten en Hij zal haar beoordelen naar haar daden. Want ook al wordt ze bedreigt het bloed kleeft aan haar handen.

Zij zou beter haar toevlucht zoeken naar onze enige verlosser van al dit kwaad op deze aarde : de Here Jezus !

De Here Jezus heeft REEDS voor ons gestreden tegen het kwaad en heeft het KWAAD reeds overwonnen op T Kruis !

Laten we meer in die overwinning staan en deze overwinning gebruiken om het kwaad te bestrijden. Dat zou ik Femke adviseren. Niet meegaan met de boze, maar kiezen voor gerechtigheid die enkel te vinden is in de Here Jezus Christus van Nazereth !!!

Proud 2 b Wappie
Proud 2 b Wappie
28 dagen geleden

Geen wonder dat die landverraadster alles tegen werkt!!
op een dag staat ze voor een tribunaal!!

Bennie
Bennie
28 dagen geleden

agema is letterlijk een duivels persoon
🤢🤢🤢

Piet
Piet
28 dagen geleden

PVV= ook al een partij van volksverraders.

Andre Breems
Andre Breems
28 dagen geleden

Maar mensen die de vaccin niet wilde nemen werden tegen de muur genageld en dat was dus niet vertrouwelijk!

Marianne
Marianne
28 dagen geleden

Opmerkelijk, de bijwerkingen van vaccinaties werden 2011 bijgehouden door het RIVM. Het bijhouden van bijwerkingen is een wettelijke taak. Dus waarom zou de minister dan machteloos staan?
Is het dan niet beter dan er een onafhankelijk bureau komt die deze cijfers kan bestuderen?

Mart
Mart
28 dagen geleden

Volgens mij kan het nog maar één kant op: géén regering meer, want het werkt niet, hoelang zal het duren voor we als volk de verantwoordelijkheid voor alles zèlf gaan nemen, want het moet toch onderhand wel duidelijk zijn, dat dit niet meer werkt. Mensen verzin een andere vorm van samenleving; wanneer wordt het Nederlandse volk het dáár over eens, dan hebben we al vast wat. Hoe we dan verder met elkaar moeten, daar moeten we dan ook maar zèlf richting aan geven, dus niet alleen Nexit, maar ook regeerniks ofzoiets

Inhetmeer
Inhetmeer
28 dagen geleden

Ze is niks anders gebleken dan een pratende kut.
Onsmakelijke Deep State porno….meer komt er niet uit die zwamkoker.

bernodette
bernodette
28 dagen geleden

…en de bewijzen buiten het kleine Nederland stapelen zich op en komen allemaal naar buiten…in de VS, nu ook weer een publiek figuur uit Japan: Kazuhiro Haraguchi, voormalig Japans minister van Binnenlandse Zaken en Communicatie: geeft toe – MET BEWIJS!! – dat de covid 19 zwendel allemaal een leugen was. Hij heeft zelf turbokanker gekregen en biedt zijn volk excuses aan dat de regering het zeer fout heeft aangepakt waardoor het volk aan het lijden is en vernietigt wordt door de prikken..
Deze meneer heeft bewijs dat hij NIET covid-19 heeft gehad, maar dat de spike-eiwitten overal verspreid door zijn lichaam zweven en de turbokanker veroorzaakt…

het komt ALLEMAAL uit!!!!…en ja: als er haatmails komen naar een mevrouw als Agema, dan is dat zo ongeveer wat je werkelijk aan hebt meegewerkt…of niet in goedheid voor je mensen voor hebt gestreden…dit komt niet door een dappere woordvoerder als Pepijn, maar door haar zelf!!.karma is a bitch en truth will always come out…en ja: landverraders krijgen het antwoord van hun daden dan terug. Allen binnen deze zwendel die hier aan meewerken . Of totaal niet opkomen voor de mensen. De taak om een volk te beschermen zou bovenaan moeten staan. Niets doen kan nog schadelijker zijn. De lafheid is duidelijk voor wie wakker is….Het is duidelijk niet de moraal juiste weg van deze mevrouw….en dat zal ook zij dit gaan ervaren…we moeten ons eerst zelf leren bevrijden van dit tuig..en dan komt daarna de afrekening met alle landsverraders

Peace 🍀🍀🍀
Peace 🍀🍀🍀
28 dagen geleden

Het lijkt me verschrikkelijk als je op je werk je anders moet voor doen dan wie je in werkelijkheid bent. En zeker als je vooraf iets moet tekenen om te zeggen wat jij voorgeschoteld krijgt. Nou ik zou zeggen zoek maar iemand anders hier laat ik me niet voor lenen. Fleur je valt me erg tegen en niet zo’n klein beetje ook. Gooi je spiegels maar weg.

Locke
Locke
28 dagen geleden

Fleur Agema, Minister instructeur rechtstreeks uit de tapijt fabriek, hier een nieuw middel om de tapijten te reinigen.

https://www.thegatewaypundit.com/2025/05/covid-vaccine-safe-effective-narrative-collapses-camera/

Jantina
Jantina
28 dagen geleden

Tis een verloren zaak NL zal zelf het recht in handen moeten nemen met elkaar ….. wanneer na zoveel jaar slaapt de meute nog , of durft niet …

Marianna
Marianna
28 dagen geleden

Fleurtje wil haar baan houden

jackie
jackie
28 dagen geleden

Lijkt of agema in een negatief gekloond is…. Ze kijkt anders, spreekt anders, maar lijkt wel op haar.

Hans
Hans
28 dagen geleden

Geen verantwoordelijkheid nemen en wegduiken. Dat is laf, zeker als het een minister betreft. En zeker als het een minister betreft die, vòòr haar ministerschap, uitspraken deed die 180 graden verschilden. Dat is Den Haag vandaag: ontluisterend!

ted
ted
28 dagen geleden

Fleur en haar Inspectie opbergen achter een hele dikke deur. We zijn geen democratie meer, we zijn een communistische staat geworden. Hoe sterk is de aansturing vanuit de “TOP”van het duister. Brussel, Davos, Rukke, de VN en de WHO. Chapeau voor van Houwelingen.

Mars
Mars
28 dagen geleden

Vies, vals wijf is het. Serpent, die Fleur

Angel
Angel
28 dagen geleden

Opkrassen Fleur! De mand waar jij doorheen gezakt bent is wel een hele grote gezien het feit hoe jij reageert. En dan vind ze het nog gek dat ze haat mails krijgt! Je zal maar een slachtoffer van die vergif troep zijn of je familie of vrienden er door verloren zijn. Maar omdat het een groter doel heeft, vegen we alles onder de mat. Slaap lekker… Al kan ik niet begrijpen dat figuren zoals jullie nog kunnen slapen.
Smerige monsters!

roro 237
roro 237
28 dagen geleden

Maar waarom heeft Wilders en de PVV nog geen minister van stikstof ……….of werkt aan een stikstof vaccinatie samen met dokter Bill Gates en de WHO?
Of moet de wereld eerst vergaan?

Angel
Angel
28 dagen geleden

Die krijgt wel weer een goed betaalde baan straks. Ze loopt netjes in het gareel en doet wat ze moet doen. De kiezers? Gewoon schijt aan hebben, die zijn toch stom en willen dat graag ook blijven.

Ron
Ron
28 dagen geleden

Fleurtje valt weer door de mand, een jaar geleden toen ze nog kamerlid was had ze commentaar dat er op de zorg bezuinigd werd en 25 miljard voor klimaat enz……er is een clip van op YT. Het stuk voor stuk smerige ratten.

de leugen regeert
de leugen regeert
28 dagen geleden

Fleur Agema ook omgekocht of gechanteerd door de globalisten de PVV zakt helemaal door het IJS Wat een WEF en WHO aanhangers niks komt dan ook uit van hun verkiezing beloften dev Rutte Leugens vieren ook hier weer hoogtij

Remy
Remy
28 dagen geleden

Onvoorstelbaar hoe het absolute kwaad een mens kan veranderen. Beste Fleur, dat kwaad vreet aan je hart en je ziel. Nog een paar jaar en je bent verworden tot een zielloze zombie net zoals het gros van je collega’s.

Geurtje
Geurtje
28 dagen geleden

Welke kleur heb je overgehouden Fleur ?

Driessen
Driessen
28 dagen geleden

Een reden des te meer, dat we de PVV links moeten laten liggen. Blijkt een uitwerking van Rutte X kabinet te zijn. Conformeren zich aan krachten buiten de NL democratie. Weg ermee is mijn idee

Trudy
Trudy
28 dagen geleden

Heb dat wijf en die hele partij nooit vertrouwd. Wat zijn daar veel mensen weer ingestonken!!

Walter
Walter
28 dagen geleden

Als kamerlid heeft Agema een grote bek. Als minister slaat nog geen deuk in een pakje ranzige boter. De haatmails roep je over jezels af met je laffe reacties.

Iemand
Iemand
28 dagen geleden

Agema moet een cloon zijn, een kwaadaardige, Fleur hebben ze verwijderd.

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
28 dagen geleden

Nooit meer de Partij Van Volksverlakkerij.

Waxweazle
Waxweazle
28 dagen geleden

Stem al jaren pvv maar dit was de laatste keer, zodra mensen de “sleutel” in handen krijgen veranderen ze, zelfs de pvv

Quintus
Quintus
28 dagen geleden

Deze mevrouw Agema is wel de GROOTSTE TEGENVALLER van dit kabinet. Als kamerlid altijd fel ageren tegen bewindslieden, maar nu loopt ze volledig in de pas met hen die ze vroeger zo bestreed.

Als ze nu eens eerlijk vertelt wat er aan de hand is, dat ze gewoon opdrachten van de cabal moet uitvoeren, dan begrijpen we haar. Maar het is te triest voor woorden om te moeten constateren dat deze minister zichzelf en de bevolking zo verraad. Heeft ze wel enig respect voor zichzelf nog???

snappie
snappie
28 dagen geleden

Pepijn is goed alleen minder snel praten

Donaldo Trumpo
Donaldo Trumpo
28 dagen geleden

Op naar nul zetels en niet meer gaan stemmen. Wanneer je bedonderd wil worden dan ga je stemmen.

Eelke Piers
Eelke Piers
28 dagen geleden

Ik denk ook dat het goed is dat de politie zich niet bezig houd met verkeersregels

Pieternella
Pieternella
28 dagen geleden

Ze ontraden alles, alleen maar omdat het van de FvD af komt. Lijkt wel achterstellen en discrimineren. Volgens mij was dat verboden.

Julia
Julia
28 dagen geleden

Wat een vreselijke partij is de PVV. Waar zitten die lamzakken van deze partij nog voor uitsluitend om zakken te vullen, beloften in de prullenbak te smijten en niets presteren althans niet voor de Nederlandse bevolking die zich blauw betalen aan het wanbeleid en de leugens rondom o.a. migratie. Kabinet Rutte wat niet veel soeps voor de Nederlandse bevolking maar de PVV is een drama en een grote mislukking. Weg met die leugenaars en slappelingen. Mocht eindelijk de verlossing komen dat dit hele waardeloze kabinet Schoof/Wilders valt en het tot nieuwe verkiezingen komt dan is er voor mij maar één partij namelijk FvD de rest van de Haagse volksverlakkers zouden geen enkele kans meer moeten krijgen.

Agape
Agape
28 dagen geleden

25 Dit systeem staat op instorten: corruptie alom. Mensen om mij heen worden steeds gekker en haatdragender. Bijna alles wat we zien gebeuren is met de Covid-campagne begonnen of anders gezegd: zichtbaar geworden.                                                               Wat zijn er toen een leugens op ons losgelaten en wat voelde ik mij alleen tussen al die mondmasker dragers. Nu, vijf jaar later, is de wereld nog meer verknipt. Ook wordt mij de laatste tijd duidelijk dat politici bang zijn: Omgekocht? Dat zien we bij Fleur Agema,
Zoals George Carlin kort voor zijn dood in 2008 het volgende schreef:
De politici zijn er om je het idee te geven dat je keuzevrijheid hebt. Dat heb je niet. Je hebt geen keuze! Je hebt EIGENAARS! Zij BEZITTEN JOU. Ze bezitten alles. Ze bezitten en controleren de bedrijven. Ze hebben allang de 1e en 2e kamer , de provinciehuizen, de gemeentehuizen in hun macht en ze hebben de rechters in hun achterzak en ze bezitten alle grote mediabedrijven, dus ze beheersen zo’n beetje al het nieuws en de informatie die je te horen krijgt. Ze hebben je bij de ballen.” 
Het ergste van alles vind ik, dat de meerderheid nog vertrouwen heeft in dit systeem en het volgen en hun stem geven.
      

dwd
dwd
28 dagen geleden

Puppet

Orwellia
Orwellia
28 dagen geleden

Ich habe es nicht gewusst

ellie van Dommelen
ellie van Dommelen
28 dagen geleden

het is volstrekt duidelijk dat we niet meer geregeerd worden door het kabinet maar door allerlei stromannetjes en vrouwtjes die gedurende 14 jaar Rutte op strategische posities zijn neergezet. Fleur heeft niet de kracht daar tegenin te gaan.

Lei
Lei
28 dagen geleden

Fleur pleur op

Ex. Marinier
Ex. Marinier
28 dagen geleden

Ronduit een zootje geteisem, die zo snel mogelijk opgeruimd moet worden.
Wat mij betreft de PVV ( de Partij Van de Verraders.

Jack
Jack
28 dagen geleden

Ik zeg het nog maar een keer;
Politiek is theater en oplichterij !

Blijf er niet steeds intrappen….

Thoughtful
Thoughtful
28 dagen geleden

Onze opleidingsstandaarden zijn heel erg hoog in ons land…………….
Zo, weer bijgekomen van het lachen.
https://nos.nl/artikel/2474543-nog-steeds-zorgen-om-basisvaardigheden-leerlingen-scholen-kunnen-meer-doen

Estherretje
Estherretje
28 dagen geleden

Agema zit in de tang van rutte 5 en globalisten

Fr3bzY
Fr3bzY
28 dagen geleden

Het ‘zand’ in de ‘machine’…

malion
malion
28 dagen geleden

ZÓÓÓÓ…., Agema doet er nog een schep bovenop, Rutte 2.0, oh wat erg om te constateren dat zijn niet de betekenins kent van verraad. Tribunaal.

de pastoor
de pastoor
28 dagen geleden

Agema ontraadde de motie en zei dat de inspectie onafhankelijk opereert.
Kijk hier kan corruptie ontstaat corruptie, de inspectie is geen
verantwoording schuldig

“De inspectie voert haar beleid uit in mijn naam, maar kent mij niet in wat zij onderneemt. Dat wil ik zo houden, dat de inspectie onafhankelijk opereert.
Dus is de minister hierin overbodig en kan opzouten !!

Ik denk dat het heel erg goed en heel erg belangrijk is dat een minister zich niet bemoeit met waar de inspectie zich mee bezighoudt.”
Dit is dus het ontlopen van verantwoordelijkheid

Fleur ga alstublieft naar huis jouw aanwezigheid stoort ontzettend.

Wilders stuur die idioot naar huis. !!

Laatste Harmonicaan
Laatste Harmonicaan
28 dagen geleden

Mooi showtje voor de buhne..

yvja
yvja
28 dagen geleden

Minister Agema is dus feitelijk al helemaal een hele dikke 0
En haar bewering slaan helemaal nergens op!!!

Kristine
Kristine
28 dagen geleden

Wat een teleurstelling is die vrouw ! Keert gewoon volledig haar kar. Ophoepelen moet ze.

Jan
Jan
28 dagen geleden

Oppositie voeren heeft geen zin meer, het is over, ga lekker naar huis, hou op iedere keer valse hoop te geven, alleen zij regeren en doen wat zij alleen willen.

Ellen
Ellen
28 dagen geleden

Wij hebben een minister die nergens verantwoordelijkheid voor neemt! Wat doet ze daar eingelijk. Ze is toch minister van volksgezondheid. Volgens mij doet ze niks anders dan de volksgezondheid ondermijnen. Weg er mee! Terug naar het aanrecht..

Ellen
Ellen
28 dagen geleden

Ik ben wel eens benieuwd, zou het FVD dit nou ook doen als ze het voor het zeggen zouden krijgen? Al hun voorgangers hebben het gedaan, waarom zij dan niet!

Deugniet
Deugniet
28 dagen geleden

Agema is ‘Just another brick in the wall’

Nog niet!
Nog niet!
27 dagen geleden

Hoe is het mogelijk dat iemand 180 graden kan draaien.
Wat een droef gedoe.
Van Houwelingen doet het goed maar hij wil geen complimenten maar bescherming van de goede artsen. En dat de prik terreur stopt.
Tja, Dat mag niet van de Eugenetische Agenda 2030.

Koddebeier
Koddebeier
27 dagen geleden

Wat een voorbeeld voor de democratie is die vrouw , BAH !!!
PVV weg ermee !!

Guus Velraeds
Guus Velraeds
27 dagen geleden

Ja natuurlijk! Alle instellingen die gecollaboreerd hebben met het wereldwijde covid 19 misdadigers kartel werken onafhankelijk.

Marc
Marc
27 dagen geleden

Aagje zit in de tang van de AIVD. Je ziet het aan haar gezicht, ze ziet er steeds slechter en ongemakkelijker uit.

NietOns
NietOns
27 dagen geleden

Pvv pleegt hoogverraad naar de kiezers. Het bleek een paard van Troje….

Anna
Anna
27 dagen geleden

Agema….WANNEER LIEG JE NOU……. NU❓❓❓
OF TOEN JE KAMERLID WAS❓❓❓. JOU VERHAAL KLOPT NIET‼️‼️‼️
HOE JE OOK PROBEERT OM JEZELF ERUIT TE KLTSEN‼️‼️

Of zit die belofte van geheim houding welke over de WHO en De NAVO gaat …….. die je naast je ministers eed hebt moeten afleggen vlak na je ambts aanvaarding……. ZIT DIE BELOFTE JOU NOU DWARS….. JULLIE REGEREN ONDER EEN LAST‼️‼️‼️
Jullie kunnen en willen niet vrijuit spreken. ‼️ Jullie regeren in GEBONDENHEID AAN AFSPRAKEN WAAR DE KAMER NIETS VAN MAG WETEN……….

Ron d'Hondt
Ron d'Hondt
27 dagen geleden

Fleur = Hugo 2.0

Grens
Grens
27 dagen geleden

Toen Fleurtje nog in de oppositie zat met de PVV toen was zij voor de burger.
Nu Fleurtje het ook voor het zeggen heeft is ze geen voorstander van de burger meer maar dient Fleurtje met veel passie haar opdrachtgevers WHO ,WEF met één bekende listige daadkracht .

Lobezno
Lobezno
27 dagen geleden

Kunnen die dokters de Staat der Nederlanden aanklagen voor wanbeleid en misinformatie en politieke achtervolging? Zijn er advocaten die dit willen opnemen. Bij een rechtszaak moet er een hoop bewijs materiaal op tafel komen zoals Lareb info, e-mail politicy, etc.

Issakariet
Issakariet
27 dagen geleden

Jaaa … dan krijgt u weer de haatmail he Agema!!! En dat is dan ook HEEL TERECHT he!! Wat een PUPPET ben je geworden als Minister!!!

Palingboer
Palingboer
27 dagen geleden

Ik ontraad fleur agema,fleur op zou ik zeggen met je hele one trick pony club.

Jroam
Jroam
27 dagen geleden

Zielig wijf, maar was een zeer goede actrice!

Marian
Marian
27 dagen geleden

Zal wel chantabel zijn

Henny
Henny
27 dagen geleden

In al die jaren heb ik een keer op de PVV gestemd (ik wilde eigenlijk FVD stemmen) in de hoop dat die asiel stroom zou ophouden. Wat een spijt heb ik, dit doe ik nooit meer. Landverraders.

Koekenbakker
Koekenbakker
27 dagen geleden

PVV = Partij Van Volksverlakkers
(Overigens is het een eenmanspartij: alleen Geert is lid! Hahahahaha….!!)

Rudolf P.
Rudolf P.
27 dagen geleden

Hmmm, al die onafhankelijke instituten.

Zo jammer dat Fleur A. overduidelijk niet onafhankelijk is.

Elke keer valt ze weer tegen en kan dus gewoon beter thuis gaan koken.

Rudolf P.
Rudolf P.
27 dagen geleden

Ja, Fleur A. krijgt straks als een van de eersten van de pvv een mooi baantje als beloning.

Cor
Cor
27 dagen geleden

Alle kiezers zijn besodemieterd en vele 🐑🐑 zien het niet eens
zijn nog te dom om zelf te poepen

George
George
26 dagen geleden

Beste lezers. we kunnen ketteren. schelden, vloeken of op welke manier dan ook blijk geven van onze ongenoegens, feit blijft dat het totale ambtenarenstelsel is geïnfecteerd met het WEF virus waaronder BIG PHARMA resorteert.

Er zijn geheime afspraken gemaakt in de hoogste regionen en juridisch dichtgetimmerde contracten getekend tussen VWS en BIG PHARMA die elke vorm van aansprakelijkheid en verantwoordelijkheid voor mogelijke schadelijke gevolgen uitschakelen.

Alle bewondering voor de enorme krachtsinspanning van Pepijn om documentatie boven water te krijgen echter is deze beerput zo diep en de stank zo overweldigend dat er steeds meer bewijzen weggewerkt zullen worden naar mate de tijd verstrijkt.

VWS en aanverwante Instituten. de Inspectie, voelen zich in het nauw gedreven en zullen onder geen beding ooit contractueel verraad plegen tegenover het Globalistisch tuig dat hen in de macht heeft.

Consequentie is dat het vervolgen van artsen die naar eer en geweten hebben gehandeld volgens hun eed als medisch crimineel beschouwd worden omdat het protocol bij de bandieten van VWS boven het welzijn van de patiënt gesteld wordt.

En de Minister…… die wast haar handen in onschuld en probeert zich in allerlei dubieuze bochten te wringen om haar positie niet in gevaar te brengen en de Coalitie in stand te houden.

Apart van de inhoud van dit artikel…..
Agema heeft instructie gekregen vele miljoenen te bezuinigen op de ZORG.
Welke zichzelf respecterende Minister van VWS kan dit uitvoeren!

Voorheen blaffen vanuit de oppositie bankjes en nu in de macht van de Globalistische ban de Gezondheidszorg naar de kloten helpen, miljoenen die naar het Militairy Industrial Complex gaan.

Wat een land, wat een stelletje gewetenloze schurken die elk respect voor de burger kwijt zijn geraakt.

Unknown
Unknown
26 dagen geleden

Artsen moeten zich massaal terugtrekken ui de gezondheidszorg. De boel hrlemaal platleggen. Alle beroepsgroepen. Leg het land maar plat. Wedden dat het ophoudt!

René
René
26 dagen geleden

Kanjer Pepijn, onze FvD PITBULL!

Blijf strijden voor recht en gerechtigheid, want de waarheid wint het uiteindelijk altijd van de leugen!

Bowa
Bowa
24 dagen geleden

“Ik respecteer de onafhankelijkheid, en door wie worden deze mensen dan betaald. Zo onafhankelijk blijkt het niet te zijn, maar is de reden bij uitstek, om maar niet te hoeven toegeven. Fleur ga in een hoekje zitten huilen, misschien komt de goede fee om u gratie te geven, voor de doorsnee Nederlander bent u zwaar afgegaan.

Back to top button
145
0
We lezen graag je reactie!x