Mens en Dier

Kijk: Timmermans verzint weer iets, deze keer over zijn moeder, maar wordt helemaal afgemaakt door Lidewij de Vos

Help mee door deze info met iedereen op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Timmermans stond tijdens de algemene beschouwingen stil bij hoe erg het wel niet is dat sommige problemen in de samenleving worden neergelegd bij asielzoekers.

FVD-fractievoorzitter Lidewij de Vos confronteerde hem met het feit dat de verdachte van de afschuwelijke moord op een minderjarig Nederlands meisje een asielzoeker is. “De heer Timmermans heeft vervolgens het probleem bij alle mannen in de Nederlandse samenleving gelegd. We zouden een mannenprobleem hebben. Maar zoals ik al zei, is het een asielzoeker die hiervan verdacht wordt. Het is ook geen incident, want mensen uit deze landen worden soms tot wel 20 keer vaker verdacht van deze misdrijven,” benadrukte ze.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Ze vroeg Timmermans wat hij belangrijker vindt: de veiligheid van deze mensen uit het buitenland of de veiligheid van Nederlandse vrouwen.

De Vos slaat terug

Het in staat van beschuldiging stellen van hele bevolkingsgroepen of hele categorieën mensen, in dit geval asielzoekers, vind ik geen bijdrage aan de oplossing van de problemen in onze samenleving, antwoordde hij.

Hij opende meteen de tegenaanval. “Ik heb Forum nog nooit echt aan onze kant zien staan […] als het gaat om femicide. Integendeel, in uw beweging heerst een enorme machocultuur,” sneerde Timmermans.

De Vos sloeg terug: “Volgens mij bewijst het punt dat hier een vrouwelijke lijsttrekker en fractievoorzitter staat precies dat die machocultuur waar de heer Timmermans het over heeft, helemaal niet bestaat.”

De moeder van Timmermans

Feit blijft dat asielzoekers zwaar oververtegenwoordigd zijn bij het plegen van seksuele misdrijven, merkte ze op. Ze vroeg Timmermans nogmaals wat zijn prioriteit heeft: deze mensen hierheen halen met als gevolg dat dit probleem vaker zal optreden en meer Nederlandse meisjes hiervan slachtoffer zullen worden, of ervoor kiezen om hen niet binnen te laten en onze meisjes te beschermen.

De fractievoorzitter van GroenLinks-PvdA ontweek de vraag en begon over zijn moeder. Hij beweerde dat hij met zijn moeder heel veel gesprekken heeft gevoerd over de tijd waarin zij jong was en dat ‘zij heel veel te maken heeft gehad met gedrag van mannen dat we allemaal onaanvaardbaar vinden’. “Mijn moeder ervoer dit toen er nog geen asielzoekers waren, toen bijna iedereen in dit land nog wit was. Het waren witte kerels die dat deden, niet andere mensen.”

De Vos herhaalde de vraag nog maar een keer, maar een duidelijk antwoord bleef uit. “Het vileine van wat hier gezegd wordt, is dat er wordt gedaan alsof wij ervoor kiezen om mensen hiernaartoe te halen die zich vervolgens zo gaan gedragen. Daar neem ik echt afstand van,” reageerde Timmermans, om er vervolgens aan toe te voegen: “Daarbij ontken ik niet dat in de misdaadcijfers bepaalde mensen die een asielverzoek hebben gedaan of die hier als vluchteling zitten, oververtegenwoordigd zijn.”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vond je dit artikel belangrijk?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 133 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

95 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Sizu_Sun
Sizu_Sun
7 maanden geleden

Pedant mannetje blijft die Timmermans toch.

Ron
Ron
7 maanden geleden

Franske is wit en de rest is blank.
Kijk wat er in Europa gebeurd met asielzoekers overal is het een zooitje,stelen, bedreigingen en verkrachtingen en Franske haalt zijn moeder erbij dan ben je wel heel laag gezakt van de werkelijkheid.
Dus geen pvda/gl,d66,vvd,cda en volt stemmen die maken Nederland kapot.

Greet Resist
Greet Resist
7 maanden geleden

zijn repliek is een publiekelijke arbeidsongeschiktheidsverklaring

nico
nico
7 maanden geleden

Precies , in die landen zijn vrouwen een soort huisdieren en worden uitgehuwelijkt , een gelijkwaardige relatie zit er niet in. Bovendien moeten ze vaak gesluierd over straat. Dus is het voor die mannen een grote cultuurshock waar ze niet tegen bestand zijn.

gin
gin
7 maanden geleden

Spreek eens met de mensen uit de lab die verkrachtingen onderzoeken in Maastricht.
Daar werkte ons nichtje en die zegt zelf 1 op de 20 heeft een Hollandse achternaam.
Dit zegt dus genoeg,,,.

Levitas
Levitas
7 maanden geleden

Timmermans de gluiperd en zijn linkse leugenaars en moordclub,Meisjes ,jongens, vrouwen en mannen pas op deze moordenaars vernietigen ons allen als ze de kans krijgen!!!

tbja
tbja
7 maanden geleden

jaja, zn moeder. is die niet dement ondertussen?

Joop
Joop
7 maanden geleden

Wat een droplul is die gast liegen bedriegen framen en de grootste misdadiger is die eikel.

Mar
Mar
7 maanden geleden

gogogo Lidewij en gewoon met woorden , weer zo zeldzaam pareltje van FVD , stem FVD

Prieelvogel
Prieelvogel
7 maanden geleden

Witte kerels. Ik ben een mens, geen huidskleur. Verdeel en heers doen ze nog steeds aan in de politiek…….

Marianne
Marianne
7 maanden geleden

Tja, de kiezers zijn niet gek. Je kunt haar woorden vilein noemen. Maar misschien moet hij nog eens de feiten en naar Opsporing Verzocht kijken.
https://www.youtube.com/watch?v=WBOK9xHixT0

gerritje
gerritje
7 maanden geleden

duidelijk frans , probleemgevallen naar hier halen om vervolgens de hele bevolking te straffen en te beperken voor de natte wef droom der algehele controle

Poekie
Poekie
7 maanden geleden

Ik woon in een dorp en fietste een asielzoeker voorbij, ik zei niets deed niets, fietste hem gewoon voorbij.
Die begon, de toon die hij aansloeg, mij zomaar uit het niets uit te schelden.
Ik ben n keer achterna gezeten door een buitenlander omdat die midden op straat zwakte, ik hem bijna aanreed, ik ben naar wandelende mensen moeten vluchten en stond te trillen op mijn benen.
Ze mogen van mij linea recta terug, het zijn geen vluchtelingen althans niet de meeste.

paul
paul
7 maanden geleden

Het vervelende van Timmermans is dat hij geloofd in zijn eigen leugens en dan denkt hij dat dat de waarheid is

Guus Velraeds
Guus Velraeds
7 maanden geleden

Deze lul de behanger moet zich aanmelden voor vrijwilligers werk in een AZC. Doet hij wellicht nog iets nuttigs. Niet dat 300 AZC’s nuttig zijn alles behalve. Het links gehersenspoeld volk is een zware last op alle gebieden voor de samenleving.

Mart
Mart
7 maanden geleden

Helaas voor jou Timmermans, het gaat jullie (sata……) niet lukken een Sodom en Gomora van Nederland en Europa te maken, de problemen liggen ècht bij jullie pogingen daartoe

NooT
NooT
7 maanden geleden

Witte kerels bestonden nog helemaal niet in zijn moeders tijd.
Nog steeds niet trouwens, behalve albino’s.

Exegese
Exegese
7 maanden geleden

Een land als Polen laat dat tuig gewoon niet toe in hun land, het is daarom, samen met Zwitserland een van de veiligste landen in Europa. Ook daar is pakweg 50 % van de bevolking man. Hoe kan dat dan, als het puur een mannenprobleem is ?

eindhoven
eindhoven
7 maanden geleden

tis een uitgekookte flikker die timmermans.

chord namer
chord namer
7 maanden geleden

Die spoort niet

Lawke
Lawke
7 maanden geleden

Timmermans = betaalde misleider = mening

Aalt
Aalt
7 maanden geleden

🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬 Meer zeg ik niet.

David Mills
David Mills
7 maanden geleden

Letterlijk en figuurlijk een gevaarlijke draaikont.

Jef
Jef
7 maanden geleden

Jouw moeder is idd misbruikt Frans, met jouw als droeve resultaat.

4 horses
4 horses
7 maanden geleden

Nu weet ik zeker, dat hij om zijn moeder gilde. Wanneer hij weer eens werd uitgescholden door voor vette bal gehakt door het buurjongetje…,.. sjonge jonge jonge whahahhaa

Geen angst
Geen angst
7 maanden geleden

Het is en blijft een volgevreten varken uit de animalfarm.

A.Breems
A.Breems
7 maanden geleden

Het feit is dat die zogenaamde asielzoekers hun cultuur meenemen en dat betekent dat vrouwen alleen een lust object zijn en moeten luisteren naar hun lusten.

Erna
Erna
7 maanden geleden

Timmermans over zijn Moeder

dat ‘zij heel veel te maken heeft gehad met gedrag van mannen dat we allemaal onaanvaardbaar vinden’.

Blanke Mannen kunnen er idd ook wat van ,mag gezegd worden.
Vooral getrouwde mannen(zeggen Vrouwen vaak
Denk dat heel wat Vrouwen hier mee te maken hebben, met name op het Werk

kuus
kuus
7 maanden geleden

Frans wil voor elke asielzoeker die er bij, komt 2 agenten erbij hebben dat kost maar een beetje.

Gerwin
Gerwin
7 maanden geleden

Uitspraak Frans Timmermans zegt genoeg over zijn geestelijk toestand…

Als je de [ jaren vijfig ] gaat gebruiken om een vergelijking te maken met Nederland 2025 ben je de realiteit kwijt. Zwaar padje af.

Ga met pensioen mafketel.

Annemarie
Annemarie
7 maanden geleden

Is hij misschien een product van één van die witte mannen! Het klonk zo traumatisch!

Japke
Japke
7 maanden geleden

Wat is er met die rotzak gebeurt?
Ook een kloon?
Het was zo’n vetzak.
Hoe dan ook het blijft dezelfde akelige weffer.

CasCas
CasCas
7 maanden geleden

Toe te laten, of , toe te halen. Dát is nogal een verschil. Wie haalt deze mensen dan hierheen?

Dirk
Dirk
7 maanden geleden

Dus volgens Timmermans hebben we al grote problemen die we zelf niet opgelost krijgen, maar het lijkt hem toch een goed idee om meer problemen te importeren, die we waarschijnlijk ook niet gaan oplossen… En de staat heeft zeker meer en meer geld nodig om die problemen op te lossen… Links lullen, rechts zakken vullen, hè Frankie!

Eric
Eric
7 maanden geleden

Heeft fransje in zijn jeugd een oedipus-complex ontwikkeld die hem tot heden ten dagen achtervolgd .

Malle Pietje
Malle Pietje
7 maanden geleden

Kijk em toch eens staan dat vieze dikke oude reptiel…

Karel
Karel
7 maanden geleden

Nou ik heb ook met mijn oma heel wat gesprekken over vroeger gehad….. en dit is werkelijk nooit besproken…. wel vakanties, kinderen, familie, samenhorigheid in de buurt

Volgens mij zuigt hij wederom weer wat uit zijn duim

Snappie
Snappie
7 maanden geleden

Ouwe afgestompte looser die keiharde leugen uitspraken doet
Is het volgende moment een sentimentele snotterbak die de emo kaart speelt.
Deze frans frenske heeft een gespleten persoonlijkheid
En dat geld ook voor henri bontekoe hij knielt voor de eu en spuugt op het volk dat anders stemt.

Ron2
Ron2
7 maanden geleden

Is het een idee dat de Palestijnen 29 oktober gaan stemmen voor de Nederlandse regering in de plaats van de Nederlanders? Ze zijn namelijk meer bezig met daar dan met de problemen hier in Nederland. Ik en mijn familie gaan niet meer naar de stembus. Het gaat absoluut wéér fout.

Ron2
Ron2
7 maanden geleden

Al die gasten verzinnen dingen waar de burger geen reet aan heeft. Komt die dierenpoes met een Hamasvlag als bloes haar statement maken. De dieren doen er niet meer toe. Het is nu Hamas wat de klok slaat. Ze zijn niks, worden niks, en zullen nooit wat worden. Het zijn nullen. Stuk voor stuk en de irritatie is levensgroot. Bij mij althans. Laat ze zich maar hard maken de verdragen europese rechten van de mens op te zeggen, want we verdrinken in de opgelegde goedheid die we opgelegd krijgen door deze zelfde nullen.

Pistolen Paultje
Pistolen Paultje
7 maanden geleden

TImmermans heeft er wel degelijk voor gekozen om dat soort probleem vluchtelingen naar binnen te halen.Hij wil er zelfs nog meer naar binnen halen. En als deze vluchtelingen zich misdragen, dan beschermt Timmermans deze mensen nog meer dan de slachtoffers.
IMHO is deze man de grootste bedreiging voor de Nederlandse samenleving en een verrader van de Nederlandse cultuur.

Soesman
Soesman
7 maanden geleden

Een Asielzoeker is nog Geen Nederlander maar een landloos persoon. School zei van niet maar dat klopt dus niet. Pas als hij een Verblijfsvergunning of Nederlads paspoort heeft is hij dat geworden. Dus de rechten van de geboren Nederlanders worden geschonden.

Heer Vosje
Heer Vosje
7 maanden geleden

Goed zo, mevrouw Vos!

Vinni
Vinni
7 maanden geleden

Serieus afgevallen die Frans…
Nu kog tot 0 gram⁹

henry
henry
7 maanden geleden

Vroeger kwam dat wezen voor het nieuws van 7 uur op tv, alias Paulus de Boskabouter. Femke Halsema speelde eukalipka

Henk Azie
Henk Azie
7 maanden geleden

Als boomer zijnde, kan ik met een gerust hart zeggen dat pas in de jaren 70 het begon dat je niet meer veilig over straat kon lopen, ook van mijn vrouwelijke medeleerlingen op de mulo nooit gehoord dat zij ‘routes’ moesten nemen om veilig over straat te gaan.. Franske zou er beter aan doen uit de politiek te gaan en sprookjes boeken te gaan schrijven. Lidewij deed het trouwens weer uitstekend!

Rudolf P.
Rudolf P.
7 maanden geleden

die zich vervolgens zi gaan gedragen. Nou, dat is nogal glad.
Natuurlijk gaan ze zich HIER zo gedragen want er wordt nadien niet of nauwelijks gestraft.
Daar waar ze vandaan komen was de officiele straf heeeeeel wat anders, waarbij vaak een verkrachtte vrouw met vier (!) mannelijke getuigen moest komen anders werd zij ook nog eens gestraft wegens onzedelijk gedrag.

Enfin, links is altijd blij met instroom want na NL paspoort cadeautje stemt het tuig meestal links!

Anja
Anja
7 maanden geleden

De PR-afdeling van de PVDA/GL doet hier toch echt iets helemaal fout. Ik wil Fransje uiteraard niet op een idee brengen, maar hij leest dit toch niet… In plaats van overal tegenin te gaan en met waanzinnige voorbeelden te komen, kan hij natuurlijk ook zeggen:

“Mevrouw de Vos, we zijn het helemaal met u eens dat we snoeihard moeten optreden tegen asielzoekers die zich schuldig maken aan dergelijke delicten, daarvoor is in Nederland geen plaats. Maar dat betekent nog niet dat alle mannelijke asielzoekers kwaad in de zin hebben. Net zoals dat niet alle mannen, ongeacht hun afkomst of huidskleur seksuele roofdieren zijn”.

Maar ja, Fransje beheerst na al die jaren het vak nog steeds niet. Hij staat heel ver van de werkelijkheid vandaan. Je zou er bijna medelijden mee krijgen, want iedereen met meer dan 2 actieve hersencellen ziet toch hoop ik wel in wat hij staat te doen. Des te beter natuurlijk, want hoe minder stemmen naar deze partij gaan, hoe beter. En hopelijk gaan die verloren stemmen dan naar FVD of BVNL!

Hulde aan Lidewij, ze doet het toch maar, ik vind haar een aanwinst voor FVD!

Inhetmeer
Inhetmeer
7 maanden geleden

Een plurk uit de trollentuin van Paulus de Boskabouter spreekt.

Regina Spijsters
Regina Spijsters
7 maanden geleden

Motie van De Vos aangenomen met 76 stemmen. Antifa staat op de Nederlandse terreurlijst.
Een militante tak van de globalisten gaat ontmanteld worden. Er zal uiteraard veel tegenwerking komen.
Ondertussen zullen de globalisten een alternatieve organisatie proberen op te richten.

malle pietje
malle pietje
7 maanden geleden

Mijnheer Timmermans U bent gewoon een grote NUL en U zit hier
alleen voor U baantje.
Het zo fijn zijn als U de conclusie trekt en op stap.

Lanni💄
Lanni💄
7 maanden geleden

Hij lult zichzelf vast…

Bovenal vind ik het jammer dat deze man aandacht krijgt.

Dolf van de Klundert
Dolf van de Klundert
7 maanden geleden

Goh, frenske heeft er geen tranen uitgeperst. Hij gaat erop vooruit.

yvja
yvja
7 maanden geleden

Die Timmermans had al nooit op die duur betaalde stoelen dienen te zitten!
Dat omdat – die Timmermans – AL NOOIT te vertrouwen is!!!
En dat blijkt alweer uit wat hij nu weer stelt over azc’s uitbteiding!
De Groenlinks/PVDA is nu al een monstreuze samenstelling geworden, met monstreuze uiyspraken!!!

Bowa
Bowa
7 maanden geleden

Hier zijn geen asielzoekers, alleen gelukzoekers. Zijn zij met een boot hier aangekomen ?? nee, dan zijn ze door veilige landen gereisd voordat zij in Nederland zijn aangekomen, en hebben ze aldaar asiel aangevraagd. En denk je nu echt dat een echte vluchteling helemaal geen papieren meer heeft, die zou juist er alles aan doen om zich kenbaar te maken. Ik heb hier in België zelf met vluchtelingen gewerkt, en het verschil is niet te beschrijven, maar die echte die werkte met plezier en ik ook zodoende.

Josef
Josef
7 maanden geleden

Timmerfrans zijn moeder heeft schijnbaar hetzelfde geheugen als de demente Rutte!

Paulien
Paulien
7 maanden geleden

Dat geld, dat bij elkaar gebracht moet worden om de veiligheid te garanderen …. waar komt dat vandaan …? en zijn er geen andere voorzieningen in Nederland die dat geld beter kunnen gebruiken .. ?

Axel M.
Axel M.
7 maanden geleden

laat me raden de oplossing is meer camera toezicht waarbij we steeds verder een politie staat in worden getrokken.
En dat geouwehoer over zijn moeder en de jaren vijftig, ik zal je vertellen dat in de jaren tachtig meiden na het uitgaan normaal “alleen” ’s avonds laat of ’s nachts naar huis konden fietsen zonder om zich heen te moeten kijken. Nu is het zo dat zij “de goudzoekers” voor hun veiligheid hierheen komen en onze veiligheid aan te tasten “en dat is nog heel netjes uitgedrukt”.

Remon
Remon
7 maanden geleden

Mama hahaah dat zegt toch genoeg

Ex. Marinier
Ex. Marinier
7 maanden geleden

De hele omvolking van Nederland is een onderdeel van een voor opgezet plan.
Het doel is CHAOS en dan komen de globalisten met de oplossing. Een 100% controle maatschappij, met een digitaal paspoort, waar alles opstaat en waarmee die schoften met 1 druk op de knop je bank kunnen blokkeren en je totaal uit de samenleving kunnen verwijderen. Honger en totale armoede is dan je deel. En dan komt het vervolgplan om de hoek kijken: de-populatie, of te wel gewoon massamoord, het uitroeien van miljoenen mensen omdat die gewetenloze idioten verzonnen hebben dat er teveel mensen op deze planeet zijn. De HELE wereldbevolking kan je onderbrengen in de staat Texas en dan hou je nog ruimte over. Gewoon ook weer verzonnen Mijn advies: spoor de as van het KWAAD op en roei die uit.
Ik weet wel waar die zit maar dat ga ik hier niet vertellen, U begrijpt wel waarom.
Overigens AZC’s is een ander woord voor KAZERNES waar je soldaten in onderbrengt. Is het U niet opgevallen dat bijna uitsluitend jonge mannen ( soldaten ) de z.g. “vluchtelingen” zijn en die krijgen net als soldaten kost en inwoning en alle noodzakelijke voorzieningen gratis. Wij betalen met ons zuur verdiende geld mee aan onze eigen ondergang. Rutte en Schoof hebben een staatsgreep gepleegd en zijn 100% verantwoordelijk voor de ellende waar wij nu in zitten.

Cyrill
Cyrill
7 maanden geleden

Volgevreten varkenskop die Timmermans. Asielzoekersknuffelaar!

Geertje
Geertje
7 maanden geleden

Gewoon weer PVV stemmen toch? Nu gewoon nog meer, er is toch geen enkele partij om op te stemmen, dan maar een no0g grotere chaos. Op TV zie je ze ook de PVV allemaal in kwaad daglicht proberen te zetten. Juist weer PVV stemmen.

Lawke
Lawke
7 maanden geleden

Die heeft een moeder? En ik al heel de tijd denken dat ie uit een biolab kwam.

Willow
Willow
7 maanden geleden

Hij doet gewoon wat hem opgedragen wordt .

Claudine
Claudine
7 maanden geleden

Ja vroeger gebeurde er soms wel eens iets ja , maar ik ben 71 jaar maar kon gewoon overstraat om middernacht, Mijn dochter ook . Maar zoals nu dat als mijn 11 jarige kleindochter op haar fiets zit er tttsss tttsss waar naar toe jij door jonge mannen die liggen te luieren in een park . Echte oorlog vluchtelingen heb ik niets op tegen , maar al die jonge kerels die maar rondhangen en je huizen in gluren mogen direct terug . Er moet een keer een stop zijn vol is vol

Ellen
Ellen
7 maanden geleden

Ik vond het altijd erg leuk als er vroeger naar mij gefloten werd! Maar de grap is dat het de vrouwen zijn waar nooit naar gefloten werd, die dit onacceptabel gedrag vonden. Ws is er ook nooit naar de moeder van Timmermans gefloten😅gewoon pure jaloezie..

Jroam
Jroam
7 maanden geleden

In de zorg, het daadwerkelijke zorg voor andere, zullen niet de meiden doen van franS timmermanS. Dat wordt overgelaten aan landverraders van andere landen.
Bij problemen, ongewenste zorg, respectloos gedrag wordt altijd de racisme kaart gespeeld.
M.a.w. het ongewenste gedrag wordt gewoon geaccepteerd door Nazi Liefhebbers zoals franS timmermanS.
Het ongewenste gedrag wordt gewoon misbruikt door Nazi Liefhebbers zoals franS timmermanS.
Of nog gekker,
de ellende die elders in de wereld mede gecreëerd wordt door het sLinkse tuig, wordt ook ingezet tegen de eigen bevolking.
Waarom wordt er nooit een dochter van iemand als franS timmermanS serieus lastig gevallen door een niet westerse volksverfaders.

Waarom kunnen we nooit een kop lezen;
Frans Timmermans vecht voor zijn leven, nadat hij zijn dochter tegen een verkrachter / moordenaar heeft beschermt.
Of, Femke Halsema is genomen door asielzoekers,…. maar ze vroeg er om!

Femke Halsema als een typetje als “de vieze man”;…. “vond het gewoon lekker”! 🙂

Wilnius Lemanto
Wilnius Lemanto
7 maanden geleden

De misleiding in het verhaal van Timmermans is dat hij huiselijk geweld (hij stelt dat veel geweld wordt begaan door familieleden) gelijk stelt met van buiten Europa geïmporteerd seksueel geweld. Dat is geen eerlijke vergelijking. Huiselijk geweld bestaat al langer en natuurlijk moet daar het nodige aan gedaan worden. Maar het punt van de immigratie is dat we een probleem erbij hebben gekregen, zeg maar geïmporteerd hebben. En dat probleem bestaat eruit dat vrouwen en meisjes zich op straat niet meer veilig voelen vanwege de aanwezigheid van immigranten in hun buurten. En dat probleem is eenvoudig op te lossen door een stop op immigratie en het uitzetten van elke criminele immigrant. Dan kunnen we ook meer en beter werken aan dat andere ´mannen´probleem.
Even terzijde: het blijkt overigens dat vrouwen zich evenveel schuldig maken aan huiselijk geweld als mannen en dat dat geweld van vrouwen toeneemt(!) https://www.socialevraagstukken.nl/vrouwen-plegen-even-vaak-huiselijk-geweld-als-mannen/.
Leest u berichten over vrouwelijke immigranten die ´s avonds en ´s nachts mannen op fietspaden lastigvallen? Ik niet.

MarcelJ
MarcelJ
7 maanden geleden

Yup, we hebben inderdaad een mannenprobleem hier in Nederland. Want de helft van de vrouwen voelen zich een man en sindsdien je je dan ook als zodanig mag registreren, zijn de “mannen” oververtegenwoordigd in alles. Haha 😀
Maar nu even zonder dollen, Frans is helemaal de weg kwijt, altijd al geweest. Hij is zo vaak al betrapt op leugens, een echte politicus dus. Hopelijk werkt het, dat de FVD nu een vrouw als lijsttrekker heeft, misschien dat er nu meer mensen op de FVD gaan stemmen, samen met de PVV zou het eens een keer moeten lukken om een echt rechtse kabinet voor het Nederlandse volk te vormen. NSC heeft de boel de nek omgedraaid, dit zie je terug in de peilingen, ze staan nu volgens mij op 1 zetel. Wat er ook gebeurd, we mogen nooit toelaten dat Frans premier gaat worden want ik denk dat hij erger is dan Mark, van Mark wist je eigenlijk al wat hij van plan was, Fransje is een vieze vuile stiekemerd, die vent kan je moeilijk pijlen. Succes straks, mensen, met het kiezen van een partij de 29e okt.

Thom
Thom
7 maanden geleden

Ik vind de Vos geen aanwinst voor FVD, komt moeilijk uit aar woorden.

Pieternella
Pieternella
7 maanden geleden

Ik vind de uitdrukking ‘witte mannen’ ook discriminatoir, punt uit.

Pitje
Pitje
7 maanden geleden

Wat een zielig klein kind zeker moeders kindje geweest klootzak

Back to top button
95
0
We lezen graag je reactie!x